Archivy blogu

Femme (Femme) 2023

Život a kariéru drag queen zničí Julesovi homofóbny útok. Keď sa však v gejsaune opäť stretne so svojím útočníkom, hlboko uzavretým Prestonom, naskytne sa mu šanca na pomstu. Bez parochne a mejkapu nerozpoznateľný Jules preniká do Prestonovho života a pritom objavuje silu v inom druhu dragu.

Moje nová tvář (Is There Any Place for Me, Please?) 2023

Celovečerní snímek oceňované novinářky a producentky přináší ojedinělou osobní výpověď , která se po brutálním útoku bývalého partnera snaží najít sílu znovu žít. Intimní film z produkce Barletta Productions představuje Martinu jako neobyčejnou ženu, jejíž vnitřní síla a odhodlání ji pomohly překonat to, co je pro mnoho dalších nepředstavitelné. Po útoku oslepla a její život tak, jak ho znala, skončil. Jak žít dál, když vám ze dne na den někdo vymazal vaši tvář?

Anti-Squat (Anti-Squat) 2023

Svobodná matka Inés začne pracovat v novém podniku, který nabízí nízký nájem výměnou za obsazení prázdných kancelářských budov a péči o ně.

Drahý Davide (Dear David) 2023

Muže pronásleduje duch chlapce jménem David, který se ho snaží zabít.

The Last Rifleman (The Last Rifleman) 2023

Severoírsky veterán z druhej svetovej vojny Artieho Crawford sa na 75. výročie vylodenia v Normandii rozhodne utiecť zo svojho opatrovateľského domu a vydať sa na namáhavú, no inšpiratívnu cestu až do Francúzska, aby vzdal poslednú úctu svojmu najlepšiemu priateľovi a našiel odvahu čeliť duchom svojej minulosti.

Soul Mates (Soul Mates) 2023

Na hranicích (Frontiers) 2023

Po tragické nehodě se Diane cítí neustále ohrožena. Její dvě sestry jsou znepokojeny a zalarmují matku, která se vrací, aby rodinu podpořila.

Zombie Town (R. L. Stine’s Zombie Town) 2023

Amy a Mike odhalí několik staletí starou kletbu, když se rozhodnou zhlédnout exkluzivní filmový kotouč. Dvojice musí vypátrat nechvalně proslulého filmaře a projít městem plným hladových zombie, aby zachránila svět.

Šťastně a vesele (Mummola) 2023

Tři generace jedné rodiny se scházejí v domku uprostřed přírody, aby tu oslavily Vánoce. Svátky plné tradic, radosti a taky těžko skrývaného rodinného nepřátelství. Finský debut o vztazích jako povedená černá vánoční komedie.

MR-9 (MR-9: Do or Die) 2023