Archivy blogu

Když Santa spadl na Zem (Als der Weihnachtsmann vom Himmel fiel) 2011

Ve městě se objevil záhadný mužíček…Pouze dva týdny zbývají do Vánoc, poslední věc, kterou by Ben a Charlotte očekávali je, že z čista jasna spadla při velké bouřce maringotka se Santa Clausem a jeho skřítky přímo do jejich městečka. Ale to je jen začátek toho, co se začne dít potom. Děti se stávají svědky pozoruhodného dobrodružství plného honiček, neviditelných sobů, falešných a zlých Louskáčků, ale i hodných skřítků a pravého Santa Clause. Příběh pro děti i dospělé nás zavede do světa plného kouzel a fantazie.

301 (The Legend of Awesomest Maximus) 2011

Svět parodií nezná hranic a tak nám představí snímek, který bude, krom jiných snímků, parodovat především film . V hlavních rolích se můžeme těšit třeba na zlobivého kluka z či nebo .

Smrtící vegetace (Semena zmaru) 2011

Když jsou semena rostlin z původní Rajské zahrady necitlivě přenesena do dnešního toxického klimatu, rostliny v našem kontaminovaném prostředí transformují a mění se v plazící se masu listí, což způsobí spoušť na zemi.

Král curlingu (Kong Curling) 2011

Truls Paulsen byl kdysi úspěšným hráčem norského curlingového týmu. Ale jednoho dne se zhroutil, skončil na psychiatrii a tam mu diagnostikovali obsedantně kompulsivní poruchu. Každé ráno musí brát plnou hrst pilulek, aby se udržel na nohou. Je vyděšený a pod vlivem své despotické opatrovnice a manželky Sigrid. Když se ovšem Truls dozvídá, že jeho bývalý trenér a mentor Gordon umírá a zachrání ho jedině nákladná operace v USA, rozhodne se, že Gordona zachrání stůj co stůj. Ve snaze získat peníze dává dohromady tým skládající se ze svých starých spoluhráčů. Snaží se přesvědčit své přátele, že je psychicky naprosto v pořádku, a že je schopen znovu dovést je k vítězství a získat tak potřebný obnos na Gordonovu operaci.

Spooky Buddies (Spooky Buddies) 2011

Roztomilé hovoriace šteniatka sa vracajú v novom filmovom dobrodružstve určenom pre celú rodinu. Príbeh plný akcie a humoru oslavuje priateľstvo a súdržnosť.Tentoraz psíky prežijú hrôzostrašné dobrodružstvo v strašidelnom dome. Tajuplné a desivé miesto im naženie husiu kožu. Našťastie sa im podarí získať niekoľko nových kamarátov, medzi ktorými je aj priateľský duch. S jeho pomocou sa šteniatka postavia proti zlomyseľnému Warwickovi, ktorý nakoniec dostane, čo mu patrí. Medzitým psíky vezmú aj prácu na vedľajší úväzok, ktorou je záchrana sveta.

Reel Love (Návrat k jazeru lásky) 2011

Holly Whitmanová a Carl Lindford sú poisťovací právnici, ktorí pracujú v tej istej firme v Chicagu a tvoria pár aj v súkromí. Carl sa však viac než o Holly zaujíma o symboly svojej prestíže, ako napríklad luxusné auto a kariérny postup. Niekoľko dní pred súdnym procesom, ktorý by mohol byť ich kariérnym prelomom, dostane Holly správu od svojho nezodpovedného brata Everetta Whitmana (Christian Potenza), že ich otec, Wade Whitman , utrpel infarkt. Wade a Everett stále žijú v ich malom rodnom meste Manion Lake v Alabame. Holly si požičia Carlovo auto a hneď vyráža do Manion Lake dúfajúc, že sa dostane späť do Chicaga ešte pred začiatkom dôležitého prípadu. Holly a Wade sa už dávnejšie odcudzili, Wadea hnevá, že Holly pred rodinným životom v Manion Lake uprednostnila veľkomesto, a Holly si myslí, že Wade jej nie je dobrým otcom, najmä po smrti jej matky, Wadeovej manželky. Počas pobytu v Manion Lake sa Holly snaží znovu nadviazať na svoju minulosť. Stretáva sa tiež s Jayom Danvilleom , vojnovým veteránom, ktorý sa po svojom nútenom konci v armáde prediera životom ako automechanik. Vzniká medzi nimi vzájomná príťažlivosť, Jaya však odradí, keď sa dozvie o Carlovi. Holly získa jasnejší obraz o svojom živote, keď sa s Wadeom konečne od srdca porozprávajú o svojich pocitoch…

Atlantis (Atlantis Down) 2011

Je rok 2025 – Raketový program byl zprivatizován a z raketoplánu Atlantis je opěvované taxi mezi vesmírnými stanicemi. Jeho posádka je na rutinní misi, provádí experimenty – ale to ještě netuší, že to oni sami jsou experimentem.

Nela Náladová zachraňuje prázdniny (Judy Moody and the Not Bummer Summer) 2011

Třeťačka Nela Náladová letos nepojede na prázdniny k babičce do Nudilova. A tak vymyslí úžasný plán, jak s kamarády Rendou, Amy a Frantou zažít to nejúžasnější léto aneb mega bájo dobrodružné super prázdniny. Budou sbírat srandobody za splnění různých vzrušujících dobrodružství, jako je sjezd horské dráhy, surfování na vlně a podobně. A kdo za prázdniny nasbírá sto srandobodů, ten je měl nejsuprovější. Jenže Nela nepočítá s variantou, že Renda odjede na cirkusový tábor a Amy s maminkou na dovolenou až na daleké Borneo. Jediný Franta nikam nejede. Nela je z toho moc smutná. A navíc se dozví, že její rodiče musejí na nějaký čas odjet do Kalifornie pomoct babičce a dědečkovi se stěhováním a ona s bratrem Smradíkem, který je posedlý lovením Bigfoota, zůstanou doma s poněkud svéráznou tetou Opal, kterou Nela skoro nezná. Viděla ji naposledy, když byla malá.Nela se tety Opal nejdřív obává a plánuje strávit prázdniny raději ve svém pokoji. Ale pak si uvědomí, že Opal není zas tak špatná. Zanedlouho si Opal obě děti naprosto získá. Pak Nelu napadne, že všichni její přátelé můžou hru hrát, i když jsou daleko. A kdo první získá sto srandobodů, vyhraje. Jak dny plynou, Nela se urputně snaží získat body za každou cenu, ale moc jí to nejde, nemá ani jeden. Její kamarádi zatím zažívají velká dobrodružství. Teta Opal se snaží Nele nějak pomoct a Nela se po rozhovoru s ní rozhodne, že pomůže Smradíkovi a jeho dalším podivínským přátelům pátrat po Bigfootovi. Vůbec netuší, jaká úžasná dobrodružství díky tomu zažije…

Procitnutí (The Awakening) 2011

Florence je vzdělaná mladá žena, jejíž rodiče zemřeli po útoku lvů v Africe, když byla ještě dítě. Sama byla zachráněna jedním vesničanem. Po studiích se zabývá odhalováním šarlatánství a lovením duchů, na něž nevěří. Roku 1921 přijíždí do chlapecké internátní školy, kde panuje strach kvůli duchovi, který zabil jednoho z žáků. Nejprve vše racionálně vysvětluje, avšak postupně zjišťuje, že ne všechno je tak, jak se zdá, a že ve školní budově už kdysi dávno byla.

Jesse Stone: Ztracená nevinnost (Jesse Stone: Innocents Lost) 2011

Jesse býval šerifem v městečku Paradise, ale kvůli problémům v rodině a nadměrnému pití musel odejít. Jednoho dne jeho bývalá podřízená objeví na silnici odstavené auto a v něm mrtvolu dívky. Obětí je Cindy, kterou Jesse kdysi zatknul za opilství, a během jejího pobytu v místní cele se stali přáteli. Krátce po objevení jejího těla dostává dopis od nyní už mrtvé Cindy, v němž ho žádá o schůzku. Rozhodne se zjistit, co bylo příčinou její smrti, ale nemůže se zapojit do vyšetřování, protože o svůj odznak už přišel. Nový šerif se v případu nechce příliš angažovat. Záchrannou ruku mu podává kapitán Healy, kolega z Bostonu, který od něj potřebuje pomoc při objasňování jedné vraždy. Jesse nabídku přijímá s podmínkou, že dostane odznak zpět. To se stane a on začne pátrat, proč musela Cindy zemřít…