Archivy blogu

Bodyguard (Bodyguard) 2011

Beate Uhse – Chci svobodu pro lásku (Beate Uhse – Das Recht auf Liebe) 2011

ID:A (Neznámá identita) 2011

Aliena se vzbudí v řece, ve Francii, aniž by si cokoliv pamatovala ze své minulosti. Má u sebe tašku s 2 miliony Euro a přes hruď velkou jizvu. Brzy odhalí, že ji pronásleduje záhadný muž. Když zjistí, že má dánský přízvuk, rozhodne se Alien jet do Dánska, aby zde odhalila, kým skutečně je. Postupně přichází na to, že její minulost je mnohem komplikovanější, než si původně myslela. Je zatažena do sítě protichůdných příběhů od jejích blízkých, kteří se jí snaží nasměřovat na cestu pravdy.

Dawn of the Dragonslayer (Dawn of the Dragonslayer) 2011

Mladý Will Shepherd žije pokojný život s otcom. Jeho otec je však zabitý drakom a Will opúšťa domov hnaný túžbou po pomste. Vstupuje do služieb lorda Sterlinga, ktorého panstvo je vyplienené morom a snaží sa stať rytierom. Pritom sa zamiluje do Sterlingovej dcéry. Situáciu skomplikuje konkurenčný rytier a príchod samotného draka. Je Will pripravený čeliť životným výzvam?

Hra (Play) 2011

Film rekonstruuje s mrazivostí i jemným humorem skutečný případ systematického a sofistikovaného okrádání dětí skupinou jejich vrstevníků černé pleti v průběhu několika let v centru Göteborgu.

Maître du monde (Master of the World) 2011

Čtyřicetiletého úspěšného makléře Richarda už nebaví řídit se ideály a zásadami jiných, a chce proto začít žít opravdový život.

Bloodlust Zombies (Bloodlust Zombies) 2011

Po úspěšném pokusu v institutu genetiky přichází večer plný oslav. V uvolněné atmosféře ale dojde v laboratoři k nehodě. Agresivním virem nakažená kočka uteče a pokouše několik lidí. Objekt je bezpečnostním systémem uzamčen a v něm i zaměstnanci, kteří netuší, jak velké nebezpečí jim hrozí. Pokousaní se totiž mění v krvežíznivé bestie, které prahnou po čerstvé krvi. Boj o holý život začíná.

Balada o Nessie (The Ballad of Nessie) 2011

Film Balada o Nessie je zasazený do krásné modré vrchoviny“ ve Skotsku. Je to legrační a barvitý příběh o přátelské Lochneské příšeře Nessie a vypráví o tom, jak ona a její nejlepší přítel plastová kačenka jménem MacQuack začali žít v bažině, kterou nyní nazývají svým domovem. Do příběhu se vloží ziskuchtivý developer jménem MacFroogle, který se rozhodne vybudovat nad domovem Nessie mini-golfové impérium.

A Fairly Odd Movie: Grow Up, Timmy Turner! (A Fairly Odd Movie: Grow Up, Timmy Turner!) 2011

Jeden den navíc (One Day More) 2011

Jedného dňa Giacomo Pasetti v rannej električke stretne krásne dievča a ich pohľady sa stretnú. Odvtedy ju stretáva každé ráno cestou do práce, a hoci o nej nič nevie a dokonca ani nepozná jej meno, zamiluje sa do nej. Keď sa jej konečne prihovorí a strávia spolu večer, zistí, že sa volá Michaela a je v Taliansku je posledný deň, lebo sa sťahuje do New Yorku, kde dostala lukratívnu pracovnú ponuku. Rozlúčia sa bozkom, ich zoznámenie však prišlo príliš neskoro. Keď dostane Giacomo pracovnú ponuku v južnej Amerike, prijme ju, aby zabudol na Michaelu. Keď sa počas cesty tam ocitne v Spojených štátoch, jeho srdce zvíťazí nad rozumom a rozhodne sa Michaelu vyhľadať…