Archivy blogu

Obrácená věž (Tagurpidi torn) 2022

Hrdiny tohoto znepokojivého thrilleru jsou děti, které tráví léto na ospalém venkově. Celé dny se bezcílně poflakují a lezou do opuštěné továrny. Desetiletý Kristjan a jeho kamarádi Ariel, Loore, Mia-Margot a Siim vzdorují všem nebezpečím a pravidlům, aby udrželi své tajné hřiště v bezpečí. Jednoho dne má místní hlídač nehodu a děti ho ve vlastním zájmu drží jako rukojmí. Toto rozhodnutí však navždy změní jejich životy a přátelé čelí chmurnému dilematu… Musí si odpovědět na otázku, co je správné a co ne?

Lou (Lou) 2022

Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti.

Athena (Athena) 2022

Tragická smrt kluka na sídlišti Athena vyvolá otevřenou válku, ve které se nejvíc angažují jeho starší bratři.

Parfumér (Der Parfumeur) 2022

Vyšetřovatelka chce získat zpátky čich i milence, a tak spojí síly s výrobcem parfémů, který při vývoji dokonalé vůně využívá smrtící metody.

Průzkumník: Nejhlubší jeskyně na světě (Explorer: The Deepest Cave) 2022

Tým zkušených speleologů pod vedením 68letého Billa Stonea se pouští do několik měsíců trvající výpravy, jež by měla jeskyni Cheve Cave v mexické Oaxace ustanovit oficiálně nejhlubší jeskyní světa. Vědce při jejich putování podzemním labyrintem tunelů a slepých uliček s cílem nalézt přístup na dno jeskyně podporuje i masivní logistická operace probíhající nad zemí.

Pokémon: The Arceus Chronicles (Pokémon: The Arceus Chronicles) 2022

Blind War (Mang zhan) 2022

A pak Barbara potkala Alana (Then Barbara Met Alan) 2022

Komička a zpěvák se potkají v kabaretu, zamilují se do sebe a rozjedou v Británii kampaň za práva postižených. Podle skutečného příběhu.

Jazzmanovo blues (A Jazzman’s Blues) 2022

V rodinném dramatu o zakázané lásce rozmotává klubko lží a tajemství, které se vršily 40 let, a na pozadí k tomu hraje jižanské blues.

Poslední cesta (Paradise Highway) 2022

Aby zachránila život svému bratrovi , řidička kamionu Sally neochotně souhlasí s pašováním nezákonného nákladu: dívky jménem Leila . Zatímco Sally a Leila zažívají nebezpečnou cestu přes státní hranice, zarputilý pracovník FBI se jim vydává na stopu, odhodlaný udělat vše, co je potřeba, aby ukončil obchodování s lidmi – a přivedl Sally a Leilu do bezpečí.