Archivy blogu

Jak obšťastnit ženu (How to Please a Woman) 2022

Gina si nepřipadá zrovna přitažlivě. Právě slaví padesátku, propustili jí z práce a její manžel jí moc pozornosti nedává. Aby toho nebylo dost, její kamarádky jí k narozeninám objednají domů striptéra. Ten jí je ochoten splnit jakékoliv přání. S úklidem ale asi úplně nepočítal! Když ho tak Gina pozoruje při práci, dostane nápad. Po čem ženy skutečně touží? Mít uklizeno a…..orgasmus! Když zjistí, že její striptér ve skutečnosti pracuje pro stěhovací firmu na pokraji krachu, rozhodne se, že chlapy zaměstná ve své nové společnosti. Bude partička nemotorných stěhováků schopná uspokojit ženská přání?

Monolith (Monolith) 2022

Bombastický Johan (Alle hater Johan) 2022

Výbušná komedie o životě Johana, maloměstského samotáře s citem pro dynamit, který se dostává do neustálého konfliktu s venkovskou komunitou. Johan, který v mládí osiřel, je vychováván svou tetou a strýcem a po celý život se snaží najít své místo ve společnosti a vyrovnat se s celoživotní neopětovanou láskou k dívce ze sousedství, kterou během svého mládí málem rozmetal na kusy.

Karaoke (Karaoke) 2022

Komedie o manželském páru šedesátníků, které zaujme jejich nový soused, charismatický starý mládenec, jenž ve svém bytě pořádá karaoke večery.

Čelisti vs. Kraken (Jaws vs Kraken) 2022

vede úkol, jehož cílem je nahlédnout do bojů mezi velkými bílými žraloky a obřími chobotnicemi v propasti kolem ostrova Guadalupe.

Vražedný klam (Malicious Mind Games) 2022

Ovdovělá matka Isabel začíná pracovat jako noční hlídač v místním divadle, aby zabezpečila svou dospívající dceru Rosaline. Šéfkou divadla je Cameron, která se trochu potýká s finančními problémy. Jedné noci jde kolem divadla sympatická žena, která pracuje v nemocnici a bydlí u divadla přes ulici. Isabel je ráda, že se s ní někdo baví, protože se do nové čtvrti přistěhovali s dcerou teprve nedávno a nikoho zde neznají. Ovdověla teprve před rokem, takže prožívá těžké časy. Studuje divadelní manažerství, je stále unavená, takže to přehání s energetickými drinky. Má z nich halucinace, takže když má pocit, že se stala svědkem vraždy, nikdo ji nebere příliš vážně. Viděla za oknem tu známou ženu, jak ji někdo škrtí. Přivolaná policie nic nezjistí, žena jim otevře živá a zdravá. V noci na směně Isabel někdo omráčí, ale když se chce podívat na záznam z bezpečnostních kamer, zjistí, že jsou mimo provoz. Někdo zničil hard disk. Rosaline se ve škole seznamuje s novým přítelem Jonathanem. Isabel s překvapením zjišťuje, že jeho matka se jmenuje Megan a je to ta její známá z domu naproti divadlu. Když k ní mluví, zjišťuje však, že Megan ji vůbec nezná. Isabel najde v poště dopis, ve kterém stojí, aby na tu noc zapomněla. Předtím byla Isabel svědkem hádky mezi Cameron a Megan. Hádali se o financování divadla. Megan investovala do divadla nějaké peníze. Další noci objeví Isabel na zemi kanceláře Cameron. Je v bezvědomí, ale žije. Bezpečnostní kamery byly opět vypnuté. Policejní vyšetřovatel si myslí, že Cameron kradla, aby splatila nějaké dluhy divadla. Vše je předmětem vyšetřování. Isabel špehuje Megan, která vchází do domu naproti divadlu. Je svědkem rozhovoru, kde soukromý detektiv oslovuje Megan jako Celine. Detektiv informuje Celine, že její rodina si o ni dělá velké starosti, už se u rodičů dlouho neukázala. Isabel se svěří učiteli Henrymu, že Megan je určitě v něčem zapletena…

Jsem v pořádku? (Am I OK?) 2022

Lucyino přátelství s Jane projde zkouškou, když se vydává na osobní cestu, na kterou možná není zcela připravená.

Thank God (Thank God) 2022

Ayaan Kapoor je mimoriadne chamtivý, sebecký a egoistický obchodník s nehnuteľnosťami, ktorý je zároveň aj veľmi zadlžený a k ľuďom veľmi nepríjemný. Keď je účastníkom dopravnej nehody, po precitnutí sa odrazu zjaví sa pred ním Boh a oznámi mu, že bude musieť hrať HRU O ŽIVOT“. Ak vyhrá, bude poslaný späť na Zem a ak nie, bude poslaný do pekla.

Ústav strachu (Cruel Instruction) 2022

Amandě je sedmnáct a je takzvaná problémová dívka. Její matka ji měla velmi mladá a necitlivě jí říká, že jí Amanda svým narozením zničila život. Tato křivda se pak projevuje Amandiným nestandardním chováním, za které si vysloužila již několik pobytů ve výchovných ústavech. Nyní si může vybrat. Buď půjde do léčebného ústavu, nebo rovnou do diagnostického ústavu. Amanda si tedy vybírá takzvanou dívčí školu v Apaloosa Mountain. Kayle je šestnáct a žije s matkou a otčímem. Ve škole má problémy s učením, protože nikdo nepoznal, že trpí dyslexií. Díky špatnému prospěchu je také terčem šikany od spolužáků. Dívka je z toho velmi rozhozená. Snaží se rodičům vysvětlit čím si prochází, ale nenachází u nich patřičnou podporu, protože rodiče její problémy bagatelizují. Když její problémy vygradují a je podruhé vyloučena ze školy, výchovný poradce tvrdí, že bez terapie ji nemohou vzít zpět a navrhuje pro ni dívčí školu v Apaloosa Mountain, kde pomáhají dívkám se stejnými problémy, jako má Kayla. Léčba je plně hrazena z pojištění a rodiče se těší, že se tam Kayle při plavání v místním bazénu a jízdě na koních zlepší chování a život celkově. Obě dívky, Amanda i Kayla se v ústavu objevují ve stejný den a jsou ubytované na stejném pokoji. Dostane se jim vřelého přivítání od zaměstnanců a ředitelky Connie, ale tím to skončí. Jakmile za nimi zaklapnou dveře, dívky se doslova ocitají v bedlivě střežené věznici, kde skoro nic nesmí a za každý maličký prohřešek následuje neúměrný trest. Amanda je zkušenější a nabádá Kaylu, aby si našla jakési světlo na konci tunelu, ke kterému se bude upínat. Bez tohoto cíle tam nemohou přežít. Sama Amanda vidí své vysvobození v osmnáctých narozeninách, kdy už jí tam nebude moct nikdo držet a počítá dny do vysvobození. Pak bohužel onemocní a její stav se neustále zhoršuje…

Všechny mé dopisy spal (Burn All My Letters) 2022

Milostný vztah, který vzplane v tomto vášnivém dramatu, má nečekané následky. Podmanivý příběh, založený na skutečných událostech, propojuje tři časové linie a ukazuje vlny vášně, žárlivosti a hněvu, vznikající v mezilidských vztazích a zasahujících celé generace. Ústřední postavou je Karin Stolpe, jež na svých bedrech nese celou šířku příběhu, odehrávajícího se ve 30. letech 20. století. Film zobrazuje její složitý vztah s manželem Svenem Stolpem a vášnivý milostný vztah s Olofem Lagercrantzem. Jak její rozhodnutí ovlivní budoucí generace?