Archivy blogu

Thár (Thar) 2022

Ospalým pouštním městem otřesou vražda a brutální plán muže, kterého tu nikdo pořádně nezná. Pro zkušeného policajta je to ale příležitost dokázat, co umí.

Otec náš (Our Father) 2022

Díky testu DNA zjistila, že má spoustu nevlastních sourozenců. A pak odhalí čachry s darovaným spermatem, které má na svědomí oblíbený specialista na neplodnost.

Obránci Charkova. Přední linie (Obrońcy Charkowa. Pierwsza linia frontu) 2022

sleduje ukrajinskou obrannou linii Charkov-Ochtyrka. Dostává se k vojenským stanovištím na severovýchodě země, v blízkosti ruských pozic.

Maturitní ročník (Senior Year) 2022

Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti.

Rumspringa (Rumspringa) 2022

Mladý amiš má složit zkoušku dospělosti, a odjede proto do Berlína hledat svoje kořeny, vyzkoušet si jiný způsob života, zamilovat se a taky udělat závažné rozhodnutí.

Dinosaurs – The Final Day with David Attenborough (Dinosaurs – The Final Day with David Attenborough) 2022

Moon Crash (Moon Crash) 2022

Bubble (バブル) 2022

V opuštěném Tokiu plném bublin a gravitačních anomálií zažije nadaný mladík osudové setkání se záhadnou dívkou.

David Spade: Není to osobní (David Spade: Nothing Personal) 2022

se rozpovídá o potupných vyšetřeních u doktora, lemurech v ráji, slabosti pro poutavé titulky a druhu selfíčka, který se mu ne a ne povést.

Líbánky s mámou (Amor de madre) 2022

Nevěsta mu uteče od oltáře, ale svatební cesta už je zamluvená a José Luis na ni nakonec vezme svoji matku Mari Carmen. Bezva nápad, nebo ne?