Archivy blogu

Vánoční zásnuby (Just in Time for Christmas) 2015

Mladá profesorka psychologie si musí vybrat, zda zůstane v malém městečku a vdá se za svého přítele a majitele kavárny, Jasona Stewarta , anebo přijme nabídku, jaká přichází pouze jednou za život – učit na prestižní vysoké škole vzdálené tisíce kilometrů. Naštěstí se zjeví magický posel , který jí dá nečekaný vánoční dárek: umožní jí nahlédnout tři roky do budoucnosti, díky čemuž může následně učinit takové rozhodnutí, které pro ni bude nejlepší.

To není moje sestra! (To není moje sestra!) 2015

Michal by byl nejradši, kdyby mu jeho nevlastní sestra Karin zmizela ze života. To ale ještě netuší, že budou na dětském hřišti společně čelit neznámému zákeřnému Zlu. Film je součástí projektu .

Podzimní sny (Autumn Dreams) 2015

Annie a Benovi je osmnáct a devatenáct, jsou do sebe bláznivě zamilovaní a chtějí z městečka v Iowě obklopeného nekonečnými lány kukuřice pryč – do New Yorku. Nechají se tajně oddat v místní kapli. Pak ale zasáhne otec Annie a odvede ji domů. Annie slíbí Benovi, že se druhý den ráno sejdou na autobusovém nádraží, jenže tam nedorazí a Ben odjíždí sám. Anniin přísný otec Hal vyplní dokumenty, které manželství v zákonné lhůtě 24 hodin anulují, a pak dostane infarkt. O patnáct let později Annie vede po otcově smrti rodinnou farmu. Vystudovala zemědělskou chemii a teď má zažádáno o grant na základě pokusu s pěstováním kukuřice. A má před svatbou s přítelem z dětství Joem, který jí pomáhá v nesnadném zápase o udržení farmy. Jednoho dne jí přijde poštou z New Yorku žádost o rozvod. Je od Bena: ukáže se totiž, že otec tenkrát v osudové chvíli nestačil žádost o anulování sňatku odeslat a manželství s Benem, kterého Annie od té doby neviděla, dosud trvá. Ben má teď před svatbou a potřebuje dát své záležitosti do pořádku. Annie odjíždí do New Yorku a spolu s Benem a jeho právníkem usilují u soudu o urychlené zrušení manželství. Po návratu z New Yorku si Annie uvědomila, že její cit k Joemu není skutečná láska…

Elser (Elser – mohl změnit svět) 2015

13 minut dělilo nastraženou bombu od výbuchu, který měl zničit a jemu nejbližší. Strůjcem atentátu byl Georg Elser – obyčejný muž, pro nějž byly svoboda a lidskost základními životními hodnotami… Georg Elser byl obyčejný muž, kterého mnohem více než politika zajímaly ženy a tahací harmonika. Jeho vírou v lidskou svobodu a humanismus ale silně otřásl vzestup NSDAP k moci a směřování k válce. Rozhodl se využít své zručnosti hodinářského učně a sestavit bombu, který měla v listopadu 1939 odstranit Adolfa Hitlera přímo během jeho projevu v jedné z pivnic. Shodou okolností ale Hitler opustit řečnický pultík příliš brzy… Kdo byl Georg Elser? Muž, který mohl přepsat dějiny 20. století a zachránit život milionům lidí?

Táta nebo máma (Papa ou maman) 2015

Florence a Vincent Leroyovi zvládli všechno se ctí. Práci, svatbu, děti. Dnes se snaží zvládnout rozvod. Když ale oba zároveň získají povýšení, o němž snili, jejich manželský život se mění v noční můru. Od této chvíle už žádné ohledy. Bývalí příkladní manželé si vyhlašují válku. Oba jsou připraveni udělat cokoli, jen aby svěřili děti tomu druhému.

Přátelské pouto (Marshall the Miracle Dog) 2015

October Kiss (October Kiss) 2015

Dýňová princezna (Harvest Moon) 2015

Jennifer je zhýčkaná městská princezna, která žije jen nákupy a chozením na manikúru, až se jí jednoho dne zhroutí svět, když jí v obchodě se závratně drahými botami zničehonic odmítnou všechny kreditky. A v tu chvíli jí volá její tatíček, že zbankrotoval. Jennifer spěchá domů, kde už stěhováci vyklízejí jejich procovskou vilu a dozví se, že jediné, co jim zůstalo, je dýňová farma, kterou otec na její jméno kdysi koupil jako investici. Jennifer nelení a hned se tam vypraví ve skvělém outfitu a na jehlových podpatcích, což si zničí pádem do blátivé louže, ještě než se na farmě stačí představit. Na farmě žije mladý vdovec Brett Jarrett, jeho teta Rosie, jeho mladší bratr Harry a dcerka Abby. Rádi by na farmě zůstali, a dokonce ji chtějí odkoupit, ale loni měli špatný rok a nemají dost peněz. Jennifer si farmu prohlédne a zjistí, že je dost zanedbaná. Po konzultaci s realitní agentkou vyjde najevo, že prodej by moc peněz nepřinesl. Jennifer ale dostane nápad bude na farmě sama pracovat, zvelebí ji a pak teprve se ziskem prodá, přičemž Jarrettovi budou mít zaručeno, že na ní mohou zůstat hospodařit. Brett se s rodinou poradí a usoudí, že plán není moc reálný, městskou dívku práce na farmě brzy omrzí, cena farmy se nezvýší, a oni si ji nakonec budou moci dovolit koupit sami. Jennifer má ale nezdolnou náturu amerických osadníků, na farmě pracuje opravdu usilovně, sbližuje se postupně s jejími obyvateli, a s Brettem se do sebe zamilují…

Kazatelova zpověď (The Preacher’s Sin) 2015

Pastor Evan Tanning je známou a populární osobností i díky rozhlasovému pořadu Rodina především, který vysílá rádio patřící philadelphskému mediálnímu magnátovi Traggertovi. Je všeobecně vážený, jeho knihy jdou na odbyt, starost mu dělá jedině problematická neteř Jamie, sirotek, kterou vychovává společně se svou ženou Lauren. Jamie se ultrapřísný režim v pastorově rodině vůbec nezamlouvá, snaží se užívat si života včetně pití, drog, večírků a kluků, a už jen toužebně čeká, až jí bude za 2 měsíce 18 a bude o svém životě moci rozhodovat sama. Seznamujeme se s ní, právě když byla zatčena za řízení v opilosti.Také Traggert má dceru ve stejném věku, Tinsley. Rozmazlená sobecká Tinsley je zamilovaná do hezouna Quintona, se kterým ale chodí Jamie. Tinsley, zvyklá dostat, co si zamane, se párečku pomstí tím, že na ně zavolá polici, když zjistí, že se na večírku oddávají milostným hrátkám. Pastor Evan má mezitím další problém. Na jedné autogramiádě ho požádá mladík jménem Gabe, aby svou knihu podepsal pro Moniku Roswellovou. Evana toto přání poněkud vyvede z míry a vyhledá si ženu na internetu. Gabe pak zavolá do jeho rozhlasové show a žádá o radu, jak si promluvit se svým otcem. Evan zavěsí, zavolá pak ale Gabeovi soukromě a souhlasí se schůzkou. Gabeova matka Monica umírá na rakovinu a je to dávná Evanova kolegyně z doby, kdy sloužil v armádě. Byl s ní své ženě nevěrný a do této chvíle netušil, že Monice se z jejich románku narodil syn. Monica umírá, Evan nabídne Gabeovi práci v rádiu. Evana jeho tajemství tíží, ale Traggert mu vyhrožuje, že ho zničí, pokud je zveřejní…

Cesta piráta (Pirate’s Passage) 2015

Rodinný animovaný film Cesta piráta se odehrává mezi bájnou pirátskou minulostí a 50. léty v Kanadě. Právě zde, v Novém Skotsku, řádí novodobí piráti, kteří kradou a lžou a uchylují se k neférovým manévrům. Své o tom ví dvanáctiletý klučina jménem Jim, jehož rodině chtějí zlosynové uzmout domov. Vše ale změní příchod tajemného kapitána, který se zničehonic objeví na pobřeží během nebývalé bouře. Tento muž, zvaný Johnson, s sebou přinese čerstvý vítr, který změní běh událostí a celé městečko bude rázem na nohou!