Archivy blogu

Kazatelova zpověď (The Preacher’s Sin) 2015

Pastor Evan Tanning je známou a populární osobností i díky rozhlasovému pořadu Rodina především, který vysílá rádio patřící philadelphskému mediálnímu magnátovi Traggertovi. Je všeobecně vážený, jeho knihy jdou na odbyt, starost mu dělá jedině problematická neteř Jamie, sirotek, kterou vychovává společně se svou ženou Lauren. Jamie se ultrapřísný režim v pastorově rodině vůbec nezamlouvá, snaží se užívat si života včetně pití, drog, večírků a kluků, a už jen toužebně čeká, až jí bude za 2 měsíce 18 a bude o svém životě moci rozhodovat sama. Seznamujeme se s ní, právě když byla zatčena za řízení v opilosti.Také Traggert má dceru ve stejném věku, Tinsley. Rozmazlená sobecká Tinsley je zamilovaná do hezouna Quintona, se kterým ale chodí Jamie. Tinsley, zvyklá dostat, co si zamane, se párečku pomstí tím, že na ně zavolá polici, když zjistí, že se na večírku oddávají milostným hrátkám. Pastor Evan má mezitím další problém. Na jedné autogramiádě ho požádá mladík jménem Gabe, aby svou knihu podepsal pro Moniku Roswellovou. Evana toto přání poněkud vyvede z míry a vyhledá si ženu na internetu. Gabe pak zavolá do jeho rozhlasové show a žádá o radu, jak si promluvit se svým otcem. Evan zavěsí, zavolá pak ale Gabeovi soukromě a souhlasí se schůzkou. Gabeova matka Monica umírá na rakovinu a je to dávná Evanova kolegyně z doby, kdy sloužil v armádě. Byl s ní své ženě nevěrný a do této chvíle netušil, že Monice se z jejich románku narodil syn. Monica umírá, Evan nabídne Gabeovi práci v rádiu. Evana jeho tajemství tíží, ale Traggert mu vyhrožuje, že ho zničí, pokud je zveřejní…

Cesta piráta (Pirate’s Passage) 2015

Rodinný animovaný film Cesta piráta se odehrává mezi bájnou pirátskou minulostí a 50. léty v Kanadě. Právě zde, v Novém Skotsku, řádí novodobí piráti, kteří kradou a lžou a uchylují se k neférovým manévrům. Své o tom ví dvanáctiletý klučina jménem Jim, jehož rodině chtějí zlosynové uzmout domov. Vše ale změní příchod tajemného kapitána, který se zničehonic objeví na pobřeží během nebývalé bouře. Tento muž, zvaný Johnson, s sebou přinese čerstvý vítr, který změní běh událostí a celé městečko bude rázem na nohou!

When I Live My Life Over Again (One More Time) 2015

Paula Lombarda v mladosti prirovnávali k , nielen pre hudobný výraz, ale aj pre vzhľad. V súčasnosti žije so svojou rodinou v Hamptons a plánuje oživiť svoj nudný život návratom na scénu. V tej chvíli ho prichádza navštíviť najmladšia dcéra Judy , punkrockerka, ktorá si chce oddýchnuť a zabudnúť na vlastné problémy. A medzi tie najväčšie patrí aj nedobrý zlý vzťah k vlastnému otcovi, známemu sukničkárovi. Podarí sa jej to napraviť? Lebo, ako je známe, najťažšie na svete je pochopiť vlastného otca…

Nekonečný boj (Operace rekrut) 2015

Seržant Harris a seržant Mason se setkávají během rekrutování a výcviku nových členů americké armády. Zatímco Harris se výběru vojáků věnuje již léta, Mason sem přichází poté, co byl zraněn během nasazení. Rád by se vrátil do akce, zjišťuje však, že válka se nutně nemusí odehrávat na bojištích.

Scooby-Doo a plážová příšera (Scooby Doo and the Beach Beastie) 2015

Vodní monstrum ohrožuje hotel strýčka Daphne Sandyho na Floridě. Čtyři přátelé, Daphne, Velma, Shaggy a Fred, který si jede léčit pocuchané nervy z fobie ze sítí, se snaží přijít záhadě na kloub. Na první pohled se zdá, že prospěch z toho má majitel sousedního hotelu. Do toho se pes Scooby zakouká do pohledné fenky. Jak tohle dopadne a co za tím vším vězí?

Pořád tančím (Lift Me Up) 2015

Po tragické ztrátě manželky zůstala Johnu Donelsonovi na výchovu šestnáctiletá nevlastní dcera. Musí se naučit stát se otcem, než Emma zahodí všechno, co pro ni její matka kdy chtěla. Moc si s dcerou nerozumí a svou bezradnost ukrývá za přísností. Emma miluje tanec a chce se dostat do soutěže. Je tady však i střední škola a tu jí John nedovolí zanedbávat. Mezi nimi to skřípe čím dál víc, až se Emma sbalí a odstěhuje k biologickému otci. I to jí pomůže k osobnímu růstu a k zjištění, že všechno není takové jak se na povrchu zdá být. Návrat domů jí dodá novou sílu a pocit sounáležitosti zase odvahu splnit si svůj sen.

Kateri (Kateri) 2015

Sirota Kateri sa dozvedá o Ježišovi Kristovi od francúzskych katolíckych misionárov, ktorí prišli do indiánskych dedín Mohawkov po ukončení krvavých bojov medzi indiánskymi kmeňmi. Kateri známa ako Ľalia Mohawkov“ sa stáva jednou z najhorlivejších konvertitiek svojho ľudu. Zomiera ako 24 ročná v roku 1680. V roku 2012 bola ako prvá indiánka vyhlásená za svätú.

Zero Tolerance (2 Guns: Zero Tolerance) 2015

Dvaja bývalí členovia paramilitantných špeciálnych jednotiek sa vydávajú na cestu pomsty naprieč Bangkokom. Peter , ktorému zabijú dcéru. Pri pátraní za pravdou a odplatou nechávajú za sebou spúšť a množstvo mŕtvych tiel.Film nakrútil začínajúci thajský režisér a objavia sa v ňom aj známi britskí herci špecializujúci sa na bojové umenia, a .

Thirst (Thirst) 2015

Když se skupina samorostlých mladých lidí ocitne v pouštním výcvikovém táboře, odkud není možnost navázat komunikaci s vnějším světem a odkud není kam uprchnout, ukáže se, že mají jednou naději na záchranu života: budou o něj muset bojovat.

A Christmas Reunion (Vôňa Vianoc) 2015

Na úradníčku z Madison Avenue, Amy , čaká neobvyklé vianočné prekvapenie, keď po svojej tete Linde zdedí pekáreň v jej rodnom meste. Skutočné prekvapenie však nastáva, keď sa dozvie, že druhú polovicu pekárne teta odkázala jej dávnemu expriateľovi Jackovi . Nevyriešené osobné záležitosti medzi nimi opäť vyplávajú na povrch, pretože obaja bývalí partneri sa vracajú domov, aby spoločne riadili pekáreň a zorganizovali tradičnú súťaž v pečení vianočných koláčikov…