Archivy blogu

Špaček (The Starling) 2021

Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí.

My Little Pony: Nová generace (My Little Pony: A New Generation) 2021

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že zemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz.

Bender: Nachalo (Bender: Nachalo) 2021

Jsme jedné krve: Malcolm X a Muhammad Ali (Blood Brothers: Malcolm X & Muhammad Ali) 2021

Výjimečné pouto mezi Malcolmem X a Muhammadem Alim se rozpadlo kvůli vzájemné nedůvěře i odlišným hodnotám. Jak proběhlo jejich náhodné setkání a tragická roztržka?

Bender: Zoloto imprerii (Bender: Zoloto imprerii) 2021

Kate (Kate) 2021

Vražedkyně, která poté, co byla otrávena a zbývá jí necelý den života, se vydává na lov ulicemi Tokia, během kterého se spřátelí s dcerou bývalého cíle.

Rozlučka (Prey) 2021

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (Escape Room 2) 2021

Úniková hra: Turnaj šampiónů je pokračováním divácky úspěšného psychologického thrilleru . Tentokrát se nic netušící skupina šesti lidí ocitne uzamčená v další sérii únikových místností. Postupně odhalují, co je spojuje, aby mohli zůstat na živu… a zjišťují, že tuto hru už jednou hráli.

Zhoubné zlo (Malignant) 2021

se vrací ke svým žánrovým kořenům příběhem o dívce Madison, kterou paralyzují neustávající vize strašlivých vražd, které bohužel mají daleko k obyčejným snům.

Broken Diamonds (Love & Oatmeal) 2021

Po smrti svojho otca vidí dvadsaťročný spisovateľ svoj sen presťahovať sa do Paríža ohrozený, keď je nútený dočasne prijať svoju divoko nepredvídateľnú, duševne chorú sestru.