Archivy blogu

Tajemné Machu Picchu a Posvátné údolí Inků (Pérou : Le Machu Picchu et la Vallée des Incas) 2021

Nádherné a zcela jedinečné prostředí jedné z nejvyspělejších civilizací lidských dějin ukryté v peruánských Andách… Na jihovýchodě Peru, v nadmořské výšce kolem tří tisíc čtyř set metrů, leží město Cuzco. Starobylé hlavní město Říše slunce je branou do Posvátného údolí a k legendárnímu městu Machu Picchu. Celá lokalita nabízí nádherné a zcela jedinečné prostředí, kde lze najít velkolepé vzpomínky na bájné stavitele, astronomy a zemědělce. Znalosti, které měli už v patnáctém století, uvádějí i dnešního návštěvníka do naprostého úžasu.

Temné chvíle (Los minutos negros) 2021

Skupina mladých policistů čelí nejtemnějším minutám svého života, když se snaží dopadnout sériového vraha ve zkorumpovaném ropném městě v Mexickém zálivu.

Nedělej Zagorku! (Nedělej Zagorku!) 2021

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček slaví významné jubileum. Těšit se můžete na osobní vzpomínky známé Zagorky, ale také na vyprávění mnoha jejich přátel, unikátní video záznamy a fotografie a na její největší hity. Nechybí také emotivný pohled na dramatický konec roku 1989.

Sbohem svobodo (Addio al nubilato) 2021

Před dvaceti lety to bylo pět nerozlučných kamarádek ze střední školy, které si přísahaly, že nikdy nezestárnou a zůstanou navždycky spolu. Dnes se Eleonora živí jako životní kouč pro ženy středního věku a hlásá heslo, že vagína nemá věk. Vanessa se i na prahu čtyřicítky stále ještě jen pokouší stát herečkou a Linda je fotografka. Tyhle tři jsou jediné, co se ještě vídají. Akiko žije v hinduistické sektě a Chiarra se už dávno odstěhovala za velkou louži. Dnes ale přišla z Ameriky zpráva, že se vdává a svolává u této příležitosti dámskou jízdu. A bude to probíhat jako honba za pokladem, ovšem se vší parádou: ubytko v luxusním apartmá, šlechačkové šatičky pro všechny družičky, večírek s kapelou – i striptér bude. Přesto ne vše, zdá se, probíhá, jak má. Občas prasknou stará tajemství, navrch i nějaká nová, přitom Chiara tu stále ještě není a zbylé čtyři se už dopustily krádeže, únosu, ba možná i vraždy!

Vražedná touha (His Killer Fan) 2021

Rocková hviezda Josh  sa zblíži s jednou svojou fanynkou Kaylee , ale neopätuje city jej kamarátky Ariany . A tým sa medzi dievčatami rozpúta boj, ktorý pomaly začína prerastať do nebezpečných foriem.

Mona Lisa and the Blood Moon (Mona Lisa and the Blood Moon) 2021

Holiday in Santa Fe (Holiday in Santa Fe) 2021

Un mundo para Julius (A World for Julius) 2021

Július, chlapec z bohatej aristokratickej rodiny, žije vo veľkom sídle v hlavnom meste Lima, v Peru, koncom 50. rokov 20. storočia. Žije obklopený početným služobníctvom a ako vyrastá, stráca svoju nevinnosť a vníma rozdiely, nerovnosti a nespravodlivosť sveta dospelých.

Americké obležení (American Siege) 2021

Ošuntělý šerif Ben Watts střeží tajemství bohatých obyvatel malého městečka v Georgii. Když tři zločinci při pátrání po zmizelé ženě vezmou jako rukojmí významného městského lékaře, je šerif Watts povolán, aby situaci vyřešil ještě před příjezdem FBI. V závodě s časem starosta Charles Routledge tlačí na šerifa Wattse, aby zahájil útok na únosce rukojmí a odstranil všechny svědky. Když si šerif uvědomí, že je možná pěšákem ve větším plánu, musí vyrazit na krvavou válečnou stezku, aby odhalil pravdu o temných tajemstvích města.

Ďáblův trojúhelník (Devil’s Triangle) 2021

Když skupina mořských biologů ztroskotá v Bermudském trojúhelníku, zjistí, že narazili na ztracenou Atlantidu – město, které před dávnými lety vládlo planetě a které se král Nereus rozhodl stáhnout ze světa a vybudovat z něj ráj pod mořskou hladinou…