Archivy blogu

Intimity (Intimity) 2014

Intimity jsou romantickým filmem, složeným ze sedmi příběhů o lásce, které se vzájemně prolínají. Zamilované páry nám nechávají nahlédnout do svého intimního soukromí v okamžiku, kdy řeší určitý citový milostný problém úměrný jejich věku a povaze. Teenageři prožívají první romantickou lásku mladí umělci se snaží zvládnout úspěch slávu, jež jim nabourala soukromí sebedestrukční bohém se střetává s věřící čistou bytostí nevěrný manžel se musí osudově rozhodnout lenivý cynik se nečekaně zamiluje sebestřední senioři s neúspěšnou minulostí se společně pokusí o lepší budoucnost láska nabourá i svět placené privátní prostituce. Všechny příběhy dospějí k řešení, které může přinést pozitivní naději do budoucnosti. Je to vlastně jeden příběh lásky na pozadí času vyměřeném pro jeden lidský život.

Zamilovaná chůva (Baby Bootcamp) 2014

Julie se snaží rozjet svůj byznys v pořádání hodin cvičení pro novopečené maminky, ale příliš se jí nedaří. A to ani v ostatních aspektech života. Aby vyšla s penězi, rozhodne se pracovat jako chůva pro jednoho ze svých klientů, ovdovělého otce se dvěma dětmi. Problém je jen v tom, že s péčí o děti nemá téměř žádné zkušenosti…

Dakota’s Summer (Cowgirls ‚n Angels Dakota’s Summer) 2014

Dakota Roseová je kovbojka a akrobatka na koni, ktorá sa v sedemnástich rokoch dozvedá, že ju v detstve adoptovali. Keď navštívi ranč svojho presláveného deda, legendárneho jazdca rodea a kovboja Austina Rosea, Dakota sa rozhodne, že vyhľadá svojich biologických rodičov. Na Austinovom ranči však postupne prichádza na to, že rodinu netvoria pokrvní príbuzní, ale láska tých, ktorí sú okolo nás. Dakota sa vráti a pokračuje v tréningu s Austinom. Pripravuje sa na súťaž Sweethearts of the Rodeo, aby sa mohla stať šampiónkou v akrobacii na koni.

Best Christmas Party Ever (Best Christmas Party Ever) 2014

Darček, v ktorý Jennie dúfala, síce dostal Nick, no vďaka nemu možno ona dostane ten najkrajší zo všetkých… Lásku!Vianoce sa blížia závratnou rýchlosťou, keď mladá plánovačka večierkov Jennie Stantonová (Torrey DeVitto) zistí, že jej šéfka Petra (Linda Thorson) krátko po Vianociach plánuje odísť do dôchodku. V kútiku duše samozrejme dúfa, že Petrinou nástupkyňou sa stane práve ona, lenže všetky jej nádeje sú razom zmarené, keď sa na scéne nečakane objaví Petrin šarmantný synovec Nick (Steve Lund) a Petra ho všetkým predstaví ako svojho nástupcu! Jennie to síce škrie, no našťastie nemá veľa času na sebaľútosť, pretože má plné ruky práce s dolaďovaním detailov vianočného večierku známeho hračkárstva, ktorý plánuje v rovnakom teplom a tradičnom duchu ako večierky, ktoré milovala ako dieťa. Ťažko povedať, či v takom pracovnom nasadení vôbec bude mať čas tieto Vianoce otvoriť svoje srdce láske, ktorá už nenápadne klope na jeho brány…?

Angels and Ornaments (Angels and Ornaments) 2014

Vianočné sviatky talentovanej hudobníčky Corrine naberú nečakanú dávku romantiky, keď sa v hudobninách, kde pracuje, zamestná tajomný Harold a začne jej robiť dohadzovača. Keď sa intenzívne pokúša dať ju dokopy s jej kamarátom z detstva Daveom (Graham Abbey), začne Corrine zisťovať, prečo Haroldovi tak veľmi záleží na jej milostnom živote. Corrine totiž netuší, že Harold je anjel zoslaný z nebies, aby dal na sviatky dvoch ľudí dohromady. Harold musí svoju úlohu danú z vyššej moci splniť do Štedrého dňa, Corrine sa preto musí rozhodnúť, či otvorí svoje srdce vianočnej láske…

Případ Albert Göring (Le Dossier Albert Göring) 2014

Bratr jednoho z nejvýše postavených mužů Třetí říše může být směle označován za antinacistu… Na konci války byli spojenci přesvědčeni, že Albert Göring hrál v rámci nacistického Německa významnou roli a znal zásadní informace o svém bratru, , muži číslo dvě nacistického režimu, pravé ruky , ministra letectví, vrchního velitele Luftwafe, člověka zodpovědného za vznik koncentračních táborů a také jednoho z iniciátorů tak zvaného konečného řešení. Během mnoha výslechů však Albert Göring učinil překvapivá prohlášení, velmi odlišná od těch, která spojenci očekávali. Tvrdil, že je antinacista, že poskytoval informace odbojovému hnutí a že zachraňoval Židy. Rovněž prohlašoval, že by to nemohl dělat bez ochrany svého bratra, který ho třikrát zachránil ze spárů gestapa. Zatímco si Hermann Göring nárokoval před novináři z celého světa své nástupnictví po Hitlerovi, Albert sepisoval ve vězení seznam jmen s nadpisem: Lidé, jimž jsem na své vlastní nebezpečí zachránil život nebo majetek“. Šlo o seznam čtyřiatřiceti osob. Tvrdil však, že jich zachránil daleko více. Kdo byl doopravdy Albert Göring?

Akce Arktida (Operasjon Arktis) 2014

Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre – schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se Julii tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům zužitkovat svou vynalézavost k záchraně života svého i obou sourozenců?

Bratři v deblu (Break Point) 2014

Jimmy, který stále pořádně nedospěl, ví, že jeho kariéra tenisového hráče čtyřhry se blíží ke konci. Jeho spoluhráč už s ním nechce být, a protože je na okruhu nenáviděný, jeho poslední šancí je bratr.

Findus: Kocourek Fiškus (Pettersson und Findus – Kleiner Quälgeist, große Freundschaft) 2014

Starý Pettson žije na malebné farmičce, kde tráví čas výrobou hrnků, chytáním ryb a marným povídáním se slepicemi. Má vlastně vše, co si starý muž může přát, přesto se cítí trochu osamělý. Jeho sousedka Beda Anderssonová mu dá malého nalezeného kocoura, aby mu dělal společnost. Pettson se nejdříve trochu zdráhá, ale nakonec se začne o kocourka starat. Dá mu jméno Findus a nechá si ho na farmě. Findus začne mluvit a Pettson má ohromnou radost. Spolu zažívají úžasná dobrodružství. Jsou z nich prostě nerozluční přátelé.

Sázím na sex: Vítěz bere vše (Opposite Sex) 2014

Maximální plejboj potká tu pravou, ona ale není lehká kořist… Vince je úspěšný rozvodový právník a notorický sukničkář, který je známý aférami se svými klientkami. Život je pro něj jedna velká soutěž a něco jako prohru nemá v programu. Na každého však jednou dojde. Když potká Jane , mladou rozvedenou ženu, která nemá o mužích valné mínění, je to lákavá výzva. Jane není jen krásná a úspěšná, ale také mimořádně cílevědomá. Uzavřou spolu sérii zábavných sázek, kde vítěz rozhodne o osudu poraženého. Hra je hra, ani jeden z nich ale nepočítá s tím, že se zamiluje.