Archivy blogu

LEGO Guardians of the Galaxy: The Thanos Threat (LEGO Guardians of the Galaxy: The Thanos Threat) 2017

Heartbeat (Taken Heart) 2017

Pre záchranu milovanej dcéry sa tajná detektívka postaví tvárou v tvár najnebezpečnejšej organizácii na Belize!Kate Johnson je slobodná matka a tajná detektívka. Keď jej dcéra Nina odíde do Punta Dia v Belize, aby pomáhala v miestnom sirotinci, je unesená organizáciou La Muerte Roja. Kate, ktorá nedôveruje miestnej vláde, odcestuje do Belize, aby našla svoju nezvestnú dcéru. Kate sa stretne s bývalým námorníkom, ktorý súhlasí s tým, že jej pomôže. Pri pátraní po svojej dcére si však uvedomí, aký silný vplyv má La Muerte Roja na Belize. Jej otázky sa stretávajú s tichom a vydesenými tvárami miestnych obyvateľov. Len málokto je ochotný hovoriť o obchodovaní s orgánmi v rámci kartelu. Začína sa boj s časom, aby Kate stihla nájsť dcéru skôr než sa stane ďalšou obeťou La Muerte Roja.

Smrtící výměna (Deadly Exchange) 2017

Chůva jménem Alex (A Stranger with My Kids) 2017

Svobodná matka Karen Clarková si najme Alexe, který by jí měl pomoci hlídat její dva syny. Alex má však jiné plány a rád by si její rodinu přisvojil, i kdyby kvůli tomu musel zabíjet.

Labutí píseň (Stage Fright) 2017

Po letech zotavování se z útoku šíleného fanouška se operní pěvkyně Sarah odhodlá k návratu do koncertních sálů. Jakmile se ale ocitne znovu v záři reflektorů, objeví se nové nebezpečí, které ji srazí na kolena…

Nenávist (The Hatred) 2017

Štyri kamarátky zo školy sa vyberú na dovolenku do vidieckej oblasti. Netušia, že dom, v ktorom plánujú bývať, má svoju temnú históriu spojenú s nacizmom. Zlo sa tu skrýva už dlhé roky a dievčatá s ním prídu čoskoro do kontaktu.

Baf 2! Madea a Halloween (Boo 2! A Madea Halloween) 2017

Mladá dívka Tiffany vyráží na večírek univerzitního bratrstva a její pratetička Madea musí jít s ní, aby ji ochránila před příšernou směsicí příšer.

Hvězdy (Gwiazdy) 2017

Film podle životního příběhu Jana Banaśe vypráví o slavném fotbalistovi a jeho neuvěřitelném úspěchu, který vyvolal velkou rivalitu, prudké vášně i hluboké city.

Nekonečná jako vesmír (I’m – Infinita come lo spazio) 2017

Sedmnáctiletá Jessica se ve svém zasněženém městečku pohybuje na pomezí fantazie a reality a doma i ve škole přitom řeší různé konflikty a velké emoce.

Skutečná Matka (Killer Mom) 2017

Jessicu opustil manžel a nechal ji zcela bez prostředků. Žena tedy upne své zraky k milionům dolarů, které by měla zdědit její dcera Allison, o kterou se ale prakticky od narození nestarala. Zatímco si Allison začne se svou biologickou matkou celkem rozumět, Jessičinu sestru Sydni a poručníka Mannyho nebude tak snadné obtočit si kolem prstu. Jessica se ovšem nezastaví ani před vraždou, aby měla možnost získat kontrolu nad Allisoninými penězi.