Archivy blogu

Rescued from Hell (Rescued from Hell: The Story of Jota Cardona) 2018

Bývalý narkobaron vzpomíná na mládí v chudých poměrech, spolupráci s Griseldou Blanco a Pablem Escobarem i na to, jak dal nakonec zločinu sbohem.

Love, of Course (Love, of Course) 2018

Dopisy pro Paula Morrisseye (Letters to Paul Morrissey) 2018

Drogy, vampyrismus, existenciální krize a retro hudba jsou mezníky životů několika lidí: sexy symbolu undergroundového filmu, dvou prokletých milenců, muže hledajícího vlastní spasení, neúspěšné herečky a jedné Japonky trpící záhadnou nemocí. Pět na sobě nezávislých příběhů, které přesto něco spojuje – a sice , spolupracovník The Factory . Svěží a originální filmový experiment propojuje poctu avantgardnímu filmu a formu filmových dopisů.

Rangasthalam (Rangasthalam) 2018

Zahradní ulice (Trädgårdsgatan) 2018

Eric a Elin se po letech potkají jako dospělí a vzpomínají na své první setkání. Jejich rodiče byli závislí, ale v průběhu několika měsíců žili společně jako rodina. Tento společný čas stále určuje, kdo jsou a čím se stali…

Operation Ragnarök (Operation Ragnarok) 2018

Dystopický thriller, ve kterém po nehodě unikne záhadný vir, promění lidi v děsivá monstra a obyvatelé města musí v boji o holý život spojit síly.

Vražda v zámku (Murder at the Mansion) 2018

Deanna a její snoubenec Karl se vydávají do sídla Karlovy rodiny, dějiště jejich plánované svatby. Někdo z ženichovy rodiny se však rozhodl sňatek překazit tím nejjednodušším způsobem – vraždou nevěsty.

Kääntöpiste (East of Sweden) 2018

Po tragické události ve vlaku na sever řeší dva muži bolestné morální dilema, které jim může navždycky změnit život.

Mise ke Slunci (Mission to the Sun) 2018

V roce 2018 zahájí NASA první misi ke slunci v historii. Snaha prozkoumat poslední velké hranice naší sluneční soustavy sahá daleko do historie. Půjde o nejrychlejší objekt, jaký kdy člověk vytvořil. Raketoplán letící rychlostí 725 000 kilometrů za hodinu. Je to průkopnická mise – letět do atmosféry naší hvězdy a přetvářet naše chápání. Událost, která změní svět, sleduje i náš dokument. Prozkoumejte s námi slunce a nahlédněte do zákulisí mise NASA. Načasování dokumentu se shoduje s plánovaným příletem sondy do atmosféry slunce (listopad 2018). Jde o klíčový okamžik v lidské historii, první pokus člověka dotknout se Slunce.

Neko Cafe (Cat Cafe) 2018