Archivy blogu

Odříznutí (Abgeschnitten) 2018

Dr. Herzfeld najde při pitvě v mozku mrtvoly kapsli se jménem a telefonním číslem své dcery Hany. Hana byla unesena a její otec se musí spojit s “Erikem,” který mu má poskytnout další instrukce. Erikův telefon však zvedne umělkyně jménem Linda. Ta právě našla mrtvého Erika na pláži ostrova Helgoland, který je kvůli zuřící bouři odříznut od okolního světa. Linda sama je ve velkém nebezpečí, neboť má v patách násilnického bývalého přítele. Herzfeldovi rychle dochází, že další pokyny najde uvnitř Erikova mrtvého těla. Aby Haně zachránil život, musí Lindu přimět k provedení pitvy. Linda je tak nucena učinit nemyslitelné, aby Hanu zachránila ze spárů psychopata, zatímco je sama sužována děsivou bouří i vlastními hrozbami.

Královská romance (Royal Hearts) 2018

Vdovec Hank je rančer z Montany, jeho dcera Kelly učí na univerzitě. Jednoho dne je navštíví advokát, který Hankovi oznámí, že zdědil po vzdáleném příbuzném šlechtický titul i nemovitost, je ale třeba, aby ji osobně převzal. Hank je skeptický, ale Kelly ho přesvědčí, aby zajeli dědictví obhlédnout. Ukáže se, že zdědil překrásné království Merania i s hradem a královskou korunou. Ovšem také s dluhy a s agresívním sousedem, králem Angosie. Kelly přesvědčí otce, aby dědictví přijal. Hank se ujme vlády, ale odmítne zvýšit daně, aby doplnil královskou pokladnu. Místo toho se rozhodne chovat dobytek. Jeho dcera pozve Nicolase, krále Agnosie, aby prozkoumala situaci. Arogantní Nicolas je pohledný mladík, je ale zvyklý, že vždycky dostane, co chce. Dívka se sympatickým podkoním Alexem brzy zjistí, že Angosia je na tom finančně ještě mnohem hůř než Merania. Její otec přijde s geniálním řešením…

Můj kamarád delfín (Bernie The Dolphin) 2018

Rodinné dobrodružství dvou sourozenců, kteří se spřátelí s delfínem odděleným od své rodiny a odhalí tajný plán, který by mohl zničit pláž a domov jejich nového přítele. Děti musí vymyslet chytrý plán, jak zastavit padouchy, ochránit mořský svět, a co je nejdůležitější, zachránit svého nejlepšího přítele, Bernieho.

The Sonata (The Sonata) 2018

El árbol de la sangre (Arbol de Sangre) 2018

Moje mistrovské dílo (Mi obra maestra) 2018

Arturo je okouzlující, sofistikovaný a poněkud bezohledný galerista. Má svou vlastní galerii v centru Buenos Aires, města, které ho fascinuje. Renzo je zasmušilý, trochu divoký malíř, který zjevně prochází obdobím úpadku. Vyhýbá se společenským kontaktům a žije na pokraji chudoby. Přestože galeristu a malíře pojí dlouholeté přátelství, neshodnou se téměř na ničem. Jejich světy a myšlenky jsou zcela protikladné, což mezi nimi vyvolává velké napětí a hádky. Navzdory všem rozdílům však zůstávají skvělými přáteli. A o tom je tahle komedie.

American Kamasutra (American Kamasutra) 2018

Le Jeu (Le Jeu) 2018

Dog Days (Dog Days) 2018

Elizabeth je reportérka športových novín, ktorá nedávno pokazila dôležitý rozhovor s basketbalovou hviezdou Jimmym. Nanešťastie mala práve táto epizóda obrovskú sledovanosť, a tak jej šéf prijal Jimmyho ako Elizabethinho kolegu. Tara pracuje ako servírka v kaviarni a svoj čas trávi s kamarátkou Daisy na prechádzkach s jej psom. Celé dni pokukuje po sympatickom veterinárovi, ktorý pracuje v ambulancii naproti. Jedného dňa spoznáva excentrického Garretta , ktorý vlastní malý útulok pre zvieratá. Grace a Kurt sú manželia a čakajú príchod svojej dcéry, ktorú si adoptovali. Od prvého okamihu sa im ale zdá, že Amelia je smutná a napriek veľkej snahe ju nevedia rozveseliť. Dax je tínedžer v tele dospelého muža, ktorého príjmom je občasný koncert funkovej kapely, ktorú kedysi založil. Jeho sestra s manželom ho požiadajú, aby sa im postaral o psa, kým budú preč. No a Walter je osamelý vdovec, ktorému sa na prechádzke stratí psík. Našťastie ho pri roznáške pizze nájde mladý chlapec Tyler . Aj keď sa zdá, že každému z nich sa súkromné problémy stále viac komplikujú, nikto z nich netuší, že už čochvíľa pocítia úľavu. Vďaka svojim psím kamarátom sa v ten istý deň stretnú na tom istom mieste, kde sa ich cesty pretnú a životy naplnia novými impulzmi, nečakanými citmi a láskou.

Pýcha a předsudek pod jmelím (Pride and Prejudice and Mistletoe) 2018

Darcy vždy tvrdě usilovala o to, aby se prosadila a byla úspěšná. Než aby pracovala pro svého otce, raději se rozhodla založit vlastní společnost. Když se na Vánoce vrátí do rodného městečka, znovu se shledá se starým rivalem, majitelem restaurace Lukem , a oba jsou nuceni společně uspořádat charitativní akci. Zatímco Darcy tráví čas s rodinou a Lukem, začne si uvědomovat, na čem v životě skutečně záleží. Odhodlá se napravit vztah s otcem a možná se dokonce i zamiluje. Inspirováno stejnojmenným románem spisovatelky .