Měsíční archivy: Únor 2019

Down a Dark Hall (Down a Dark Hall) 2018

Kit je mladé problémové děvče, které se stále nemůže vyrovnat s traumatem z dětství, kdy jí zemřel tatínek. Je proto poslána na zvláštní školu pro problémová děvčata, která je daleko v lesích v budově starého eduardovského zámeckého stylu. Nakonec se zde sejde pět děvčat a podivná ředitelka školy je ve spolupráci s dalšími učiteli začne učit čtyřem pilířům znalostí – malířství, matematice, hudbě a poezii. Časem však dívky přijdou na to, že v domě nejsou samy, a že možná nejsou ani samy sebou.

Zrodila se Astrid (Unga Astrid) 2018

The Isle (The Isle) 2018

Robin Hood (Robin Hood) 2018

Robin , válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky.

Pledge (Pledge) 2018

Traja šprti dostanú pozvánku na párty od nádhernej dievčiny, poriadne sa opijú a nakoniec ešte aj dostanú ponuku pridať sa k najpopulárnejšiemu bratstvu na miestnej škole. Najprv musia prejsť skúškou, ktorá ich otestuje fyzicky, psychicky a emocionálne, no nie každý z nej vyviazne živý.

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (The Happytime Murders) 2018

Dva detektivové – člověk a loutka – musí spolupracovat, aby dopadli vraha.Ve světě, kde loutky koexistují s lidmi, ale jsou považovány za druhořadé občany, byl Phil Phillips prvním loutkovým policajtem na policejním oddělení v Los Angeles (LAPD). Nyní je soukromým detektivem, který má lidskou sekretářku Bubbles a je najat loutkovou klientkou Sandrou, aby zjistil, kdo ji vydírá. Phil vede vyšetřování v porno prodejně, která je vlastněna loutkami, a když jde dozadu, aby zkontroloval jejich záznamy, neznámý útočník zabije každého přítomného, ​​včetně pana Bumblypantsa, který hrál v The Happytime Gang“, oblíbeném a milovaném sitcomu loutkové televize z 90-tých let. Přijde policie a Phil se po létech setkává s bývalou parťačkou, detektivem Connie Edwardsovou . Bylo to jen loupežné přepadení, které nevyšlo nebo vražda? Jsou nuceni začít spolupracovat, aby se dopátrali pravdy.

Favoritka (The Favourite) 2018

Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna , poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Je plachá a přehlížená, trpí bolestivou dnou a není příliš vzdělaná, což z ní činí perfektní oběť manipulátorů. Její jedinou oporou v životě je lady Sarah a jejich vztah postupně přerůstá až do jakési milostné symbiózy. Sarah se díky tomu dostala do nejvyšších kruhů britské aristokracie a za nejistou královnu prakticky vládne. Zpoza královnina trůnu činí všechna důležitá rozhodnutí ohledně chodu státu a probíhající války o španělské dědictví. Zároveň si svou pozici ostře střeží a nikoho, kdo by se pokusil královnu ovlivnit, k ní nepustí. Podcenila jen svou sestřenici Abigail , která na dvůr přijela prosit o práci služebné poté, co její rodina zbankrotovala. Sarah ji z lítosti přijala. Netuší však, že by ctižádostivá Abigail mohla ohrozit její roli královniny favoritky. Zatímco tedy Abigail díky oblibě panovnice rychle stoupá společenským žebříčkem, od Sarah se začíná přízeň odvracet. A to nemůže zůstat bez odplaty.

Leprechaun Returns (Leprechaun Returns) 2018

Lily udělala životní změnu a vyměnila školu i dívčí spolek. Vydala se do míst, kde vyrůstala s matkou. Jenže dívčí kolej ještě není tak úplně dostavěná, a tak musí přiložit ruku k dílu. Shodou nešťastných okolností se ve studni na kraji pozemku probouzí čiré zlo! 25 let čekal na odplatu, nyní se vrací, aby znovu začalo krveprolití! Skřet je zpět!

Can You Ever Forgive Me? (Can You Ever Forgive Me?) 2018

Spisovatelka Lee Israel se snaží napsat dobrou knihu, o její rukopisy ale není zájem. A tak se rozhodne vytvářet plagiáty klasických děl světové literatury a vydávat je za svá. To vše za přihlížení svého nejlepšího přítele Jacka , umírajícího na AIDS.

Vice (Vice) 2018

Film režiséra vypráví příběh Dicka Cheneyho , nepříjemného byrokratického tajemníka z Washingtonu, později viceprezidenta Spojených států za vlády prezidenta George W. Bushe . Film popisuje, jak se z Cheneyho za podpory jeho manželky Lynne stal nejmocnější muž své doby a jak se s ostatními americkými ministry podílel na obrazu světa, jak ho známe dnes.