Archivy blogu

Change of Plans (Change of Plans) 2011

Život Sally Danvillové (Brooke White) byl do určité chvíle takový, v jaký vždy doufala. Nádherná a nespoutaná muzikantka a její manžel, pilot, (Joe Flanigan) se snaží svůj život prožít naplno, samozřejmě bez rodinných povinností. Ale jediný telefonát jim změní život. Naučí je, že život se nedá naplánovat. Sally se po tragickém úmrtí kamarádky stane opatrovnicí jejích čtyř dětí, z nichž jsou tři adoptovány ze zemí třetího světa. Jak rychle se mohou dva lidé naučit být dobrými rodiči?

Bellflower (Bellflower) 2011

Woodrow a Aiden jsou fascinovaní vizí apokalypsy z filmu Šílený Max 2: Bojovník silnic (Mad Max 2) a tráví volný čas konstruováním plamenometů a démonického auta Medusa. Klukovskou idylu dospělých mužů naruší dívka Milly, do níž se zakřiknutý Woodrow zamiluje. Vypjatá romance vyprávěná v agresivních impresích hlavního hrdiny směřuje do tragédie apokalyptických rozměrů. Bellflower přináší dravou vizi nedospělosti a fanatické egocentričnosti vycházející z krize maskulinity v současné společnosti.

Nejlepší přítelkyně (Flaschendrehen) 2011

Ambiciózní interiérová designérka Gretchen Fingerhut má daleko větší zájem o svou kariéru, než o budoucí rodinu. Rychle si získává mezinárodní uznání v londýnské architektonické firmě. Stále je ale také v kontaktu se svou kamarádkou z dětství Sarah Berger, která netouží po ničem víc, než po milujícím manželovi a hejnu dětí. S Gretcheniným bratrem Rudim a jeho kamarádem Benem jsou nerozlučnou čtyřkou. Když se Gretchen vrátí z Londýna, konečně si se Sarah plní svůj společný sen o založení designového studia..

Vražedné pochyby (Look Again) 2011

Půvabná Allison má skvělého přítele a před sebou úspěšnou kariéru. Ale o všechno přijde, když náhodou překvapí neznámého lupiče. Její přítel tragicky umírá. Allison vyvázne jenom o vlásek a je naprosto zničená. Zdá se jí, že všude kolem sebe vidí nebezpečného uprchlého zabijáka. Když se policii podaří dopadnout podezřelého, vypadá to, že její noční můra končí. Allison se uleví, ale jenom do té doby, než jí kamarádka představí nového přítele. Allison postupně uvěří, že policie zavřela nevinného a skutečný vrah je jí nebezpečně nablízku.

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (Hoodwinked Too! Hood vs. Evil) 2011

Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být… Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná…

United (United) 2011

Děj filmu začíná v roce 1956, kdy asistent manažera Manchesteru United Jimmy Murphy dává mladíkovi Bobbymu Charltonovi šanci zahrát si v prvním týmu klubu přezdívanému Busby Babes. Manažer Matt Busby mezitím přesvědčí tajemníka anglické fotbalové ligy Alana Hardakera, aby umožnil Manchesteru United startovat v Evropském poháru. Tým sklízí úspěchy jak doma, tak v zahraničí. V únoru 1958 je anglický tým ochromen leteckou katastrofou, neboť poblíž Mnichova se zřítí letadlo s hráči United. Nehodu nepřežije celkem 23 lidí, včetně osmi hráčů Manchesteru United. I přes katastrofu Manchester United dojde v roce 1958 až do finále FA Cupu.

Hrdličky (Love Birds) 2011

Dougův šťastný a zcela předvídatelný život se rozpadne na kousíčky, když ho jednoho rána jeho přítelkyně Susan náhle opustí. Oddaný fanoušek skupiny Queen Doug je naprosto zničený a nedokáže si ani představit, co bude dál dělat.Pak se jeho život opět otočí naruby poté, co se ujme opatrovnictví postřeleného kačera, kterého nalezne na střeše svého domu. Poté, co mu přátelé nedokážou poradit, co má dělat a nejlepším jejich nápadem je ho sníst, přestane se Doug litovat a rozhodne se Pierra, jak kačera pojmenuje, uzdravit. Od specialisty na ptactvo zjistí, že Pierre není kačer, ale husice rajská. Je to pták zvyklý žít v páru a potřebuje, aby se o něj někdo staral. Doug se rozhodne, že se ho tedy ujme. Veterinář pro Pierra sežene místo na kachní farmě. Když ho tam Doug odveze a vidí podmínky, ve kterých tam kachny žijí s bláznivou majitelkou, vrátí se pro něj a rozhodne se, že si ho nechá. Všude ho bere s sebou. V zoo, kam se Doug vydá pro radu, jak má s Pierrem žít, poznává krásnou veterinářku Holly. Netrvá dlouho a Doug se do Holly zamiluje. Holly není Doug také lhostejný, ale Hollyin syn Taylor není z Douga příliš nadšený, protože už o jednoho tátu tragicky přišel. Doug si Taylora ale nakonec naprosto získá. Jejich vztah se vyvíjí pěkně, jenže cesty lásky jsou nevyzpytatelné. Najednou se objevuje Susan a chce se k Dougovi vrátit, což se Holly velmi dotkne. Doug si na poslední chvíli uvědomí, že Susan pro něj není ta pravá a že miluje Holly. Ta ho ale nechce vyslechnout, protože ji zradil. Pierre se jednoho dne konečně zase naučí létat a je pryč. Doug se nevzdává. Přijde za Holly na party do zoo, vyzná jí lásku a zase se dají dohromady.

You Instead (You Instead) 2011

Luke Tredaway a Natalia Tena hrají dva soupeřící muzikanty, kteří jsou k sobě připoutání želízky na skotském hudebním festivale T in the Park. Film sleduje, jak se od sebe snaží oddělit a jít každý vlastní cestou, předtím než budou vystupovat se svými kapelami. Ale jak to tak bývá, brzy začnou pociťovat jeden k druhému něco víc.

Vs (All Superheroes Must Die) 2011

Hellgate (Hellgate) 2011

Podnikatel ze západu spolu se svou thajskou manželkou a synem zažijí hrozivou nehodu při návštěvě Bangkoku. V důsledku toho zjistí, že existuje svět mezi životem a smrtí.