Archivy blogu

Supertornádo (Christmas Twister) 2012

Keď sa počas Vianoc v Texase zhoršuje počasie a prichádzajú masívne búrky,  meteorológ Ethan Walker musí presvedčiť skeptikov na čele s manželkou Addison, ktorá je televíznou reportérkou o blížiacom sa nebezpečenstve. Keďže je expert na počasie a venuje sa problému globálneho otepľovania musí zasiahnuť aby ochránil svoju rodinu.

Holka k sežrání (A Big Love Story) 2012

Sam (Robbie Kaller) je bývalá středoškolská fotbalová hvězda. Jeho sportovní naděje a slibná kariéra v NFL se ale v jedné chvíli zhroutily, když si těžce zranil koleno. Přešlo sedm let,  je sám, depresivní, nemá pořádnou práci a je strašně tlustý. Rozhodne se něco se sebou udělat. Cestu mu zkříží Cassie (Jillian Leigh), osobní trenérka, která mu vrátí chuť do života. Pomůže mu nejenom zhubnout, ale i najít lásku.

Pinocchio (Pinocchio) 2012

Nosatý dřevěný panáček znovu ožívá v koprodukčním animovaném příběhu.Nemá asi cenu připomínat, že hlavním hrdinou je malá dřevěná loutka, která si ze srdce přeje stát se opravdovým chlapcem. Není to ale zdaleka tak jednoduché, jak si myslí. Připomíná mu to na každém kroku i cvrček, jeho nerozlučný společník. A kdykoli Pinocchio zalže, začne mu růst nos – vždy o kousek víc a víc.

Čtyři děti a jeden otec VI (Far til fire: Til sos) 2012

Rodina Otce čtyř (Father of Four) připravuje svatbu Petera a Søs, ale v momentě, kdy je celý dům vzhůru nohama, musí celá rodina zničehonic odcestovat do Funen pomoci Peterovu pěstounovi Skipperovi. Skipper má problém – jeho cvičná loď, která sloužila dlouho jako sirotčinec, se co nevidět rozpadne. Zachránit se dá jedině tím, že se Skipper zúčastní každoroční regaty a vyhraje ji. Program je doopravdy nabitý – ale Per nakonec přesvědčí celou rodinu, aby se vydala na moře a pomohla Skipperovi zachránit Peterův domov z dětství. Jenže soupeřící loď Medusa nehraje tak docela podle pravidel – a celý závod tak skončí napínavou a nervy drásající bitvou na moři ve vlnách a větru.

Vánoční srdce (The Christmas Heart) 2012

Dospívající Matt najednou během basketbalového zápasu omdlí. Ukáže se, že život mu zachrání jenom transplantace srdce. Je Štědrý večer a jeho rodiče se modlí za zázrak, aby se rychle našel dárce. Vánoční tradice chlapcovy rodiny a sousedů, kteří si dlouhá léta zakládali na pohádkové světelné výzdobě jejich ulice, jdou najednou stranou. Sousedé náhle zjistí, že jejich vánoční výzdoba může mít i hlubší význam.

Pokoj na koštěti (Room on the Broom) 2012

Čarodějnice a její kočka cestují na koštěti, a při tom ztrácejí různé věci. Po cestě potkávají psa, ptáka a žábu, kteří jim pomáhají ztracené věci najít a stávají se jejich spolucestujícími. Přitom čarodějnici čeká velká hrozba.

Tygří oči (Tiger Eyes) 2012

Davey se poté, co byl její otec při přepadení zavražděn, vydává s matkou i mladším bratrem navštívit příbuzné v Novém Mexiku. Tam se spřátelí s mladým domorodcem Wolfem, který jí pomůže nalézt sílu jít dál a překonat strach.Žalem zhroucená sedmnáctiletá dívka se vydává na cestu transformace poté, co pozná lásku a nový život po tragédii. Davey, kterou její truchlící matka donutí opustit domov v Atlantic City a přestěhovat se do cizího města atomové bomby Los Alamos v Novém Mexiku, už neví, kým je nebo jak by měla zapadnout. Všechno, na čem jí kdysi záleželo – přátelé, pověst, večírky a očekávání, která naplňovala její středoškolský život – se najednou zdá být nepodstatné. Davey je přesvědčená, že nikdo nedokáže pochopit, jak velký zmatek právě prožívá. Pak se ale seznámí s Wolfem, záhadným domorodým horolezcem, který prozkoumává okolní kaňony. Davey má pocit, že konečně narazila na spřízněnou duši, jež dokáže odkrýt její nejhlubší a nejdivočejší myšlenky. Díky jejich intenzivnímu vztahu se Davey dokáže odrazit ode dna, protože v sobě najde odvahu vyrazit vstříc prvnímu velkému dobrodružství svého života.

Detektiv Varg Veum: Chladná srdce (Varg Veum – Kalde Hjerter) 2012

Veum se má brzy stát otcem, když se jeho vlastní život opět ocitne v ohrožení. Zaplete se do plánů na pomstu drogového dealera, který se snaží vypátrat zmizelou zásilku heroinu. Situace se vyhrotí, když dealer začne vyhrožovat těhotné Karin. Veum nyní čelí zásadnímu rozhodnutí – buď přestane zločince stíhat, nebo vystaví život Karin i svého nenarozeného dítěte velkému nebezpečí.

Vánoce s Hvězdou (A Star for Christmas) 2012

Cassie má život na ruby, do okamžiku než se ve mětě objeví slavný herec Alex. Láska na sebe nenechá dlouho čekat Před vánocemi přijíždí do malého města filmový štáb natočit film se slavným hercem Alexem Grayem. Ve městě má svůj krámek skromná pekařka Cassie, která umí vynikající kapkejky. Alex se do ní zamiluje, ale s tím se nehodlá smířit Skylar St. Jean, neméně slavná filmová hvězda, která se s Alexem nedávno rozešla. Zajistí si roli v tomtéž filmu  a snaží se získat Alex zpět.

Perfektní pár (Hochzeiten) 2012

Přípravy na svatbu dcery Sofie donutí rozvedené rodiče spolu vycházet. Nakonec oba zjišťují, že se stále milují. A Sofie v rodném městě potkává svoji dávnou lásku… Claire jako majitelka zahradnictví byla nominována na cenu za ekologii. Do města na předávání cen přijede Bernhard, její bývalý manžel, jeho nová žena Nicole a Claireina a Bernhardova dcera Sofie. Sofie se má vdávat a ráda by se svými rodiči probrala detaily svatby. Claire má však o nastávajícím muži své dcery jiné představy. Ingo, Sofiin snoubenec, stejně jako ona, pracuje v Bernhardově firmě zabývající se stavbou a výrobou letadel. U Claire již nějakou dobu bydlí i Hans, který je bývalým přítelem Claire, a po 14 letech se vrátil zpět, jelikož si uvědomil, že Claire stále miluje a chtěl by s ní být. Claire o Hansově přítomnosti nemá ponětí a když ho náhodou potká na ulici, je velmi překvapená a žádá ho, aby odjel pryč a nechal ji být. Čím dál tím víc ale začíná pochybovat o sňatku s Ingem. To Bernhard má zcela odlišné problémy. Ingo uzavřel obchod na výrobu deseti tryskáčů, ale dohoda měla být je na pět, aby stihli dodat vše včas. Obchod byl uzavřen se Sadgetem Syncem, mužem, který si velmi potrpí na Claire. Bernhard se tedy rozhodne, že zkusí Claire přemluvit, aby mu s obchodem pomohla tím, že se se Syncem sejde a promluví s ním. Sadget byl investorem v Bernhardově firmě a do Claire byl zamilovaný. Stal se obchodním partnerem Bernharda a v den rozvodu s Claire skončilo i jejich přátelství. Claire je pro Bernharda tedy jedinou možností, jak zachránit rozjednaný obchod. Claire se rozhodne odjet na chatu, Bernhard ji však předeběhne a když Claire dorazí, dělá jakoby nic. Claire se naštve a odjíždí. Má ale nehodu a udělá si něco s nohou. Zůstane tedy s Bernhardem na chatě přes noc a oba si uvědomí, že se stále milují. Claire dokonce souhlasí s pomocí zachránit obchod. Sofie s Hansem tentýž večer také zjišťují, že jejich láska se nikam nevytratila. Do města přijíždí Sync a Claire se podaří s ním vše vyřešit. Bernhard oznámí své ženě, že se chce rozvést, ta souhlasí a žádá tučné odškodné. V Sofiin svatební den nestojí před oltářem nakonec Ingo, ale Hans.