Archivy blogu

Domácí mazlíček (Puppy Love) 2012

Megan Nolanová je slobodná matka, ktorá sa spolu so svojou dcérou Caitlin presťahuje do nového mesta. Keďže ju trápi, že Caitlin sa cíti sama a opustená, a vidí, že útechu nachádza v susedovom psovi, rozhodne sa, že sa s ňou vyberie do útulku a zoženú si nového člena rodiny. Svoju ústretovú myšlienku však oľutuje potom, čo si Caitlin vyberie toho najväčšieho psa z celého útulku menom Jake. Ako sa dalo čakať, Jake v krátkom čase od základov rozvráti životy matky aj dcéry. Situácia sa ďalej skomplikuje, keď sa na scéne objaví sympatický športovec Ben , ktorý tvrdí, že Jake patrí jemu. Megan by sa Jakea rada vzdala a vrátila ho Benovi, ale Caitlin jej účinne vzdoruje. Keď aj Ben uvidí, ako má Caitlin Jakea rada, je zrejmé, že tento domáci miláčik si nezaslúži nič menej než spoločnú starostlivosť.

Světluškou na 90 dní (Smart Cookies) 2012

Úspěšnou realitní agentku Julie dělí jen kousek od jmenování Realitní agentkou roku. Je to tvrdá obchodnice, neztrácí čas ničím, ani vztahy ne. Její šéfka ji z ničeho nic pověří společensky prospěšnou prací – má vést skupinu dívčích skautek, které jako každý rok budou soutěžit v prodeji koláčků a jsou na tom bledě. Julie se nejdřív cítí směšně, když se však s děvčaty seznámí blíž, zjistí, že opravdu její pomoc potřebují. Pustí z hlavy realiťačku roku a naučí je všem fintám úspěšného prodeje.

Hon na skřítky (Chasing Leprechauns) 2012

Korporační likvidátor problémů Michael Garrett se chystá na zaslouženou dovolenou, kde si chce odpočinout od své stresující práce. Jeho šéf má ale své plány a posílá ho na speciální misi do jednoho městečka v Irsku, kde chtějí postavit měděnou huť a je třeba vše smluvně připravit. Má to však jeden háček. Podle legendy toto místo obývají skřítci, a ti jsou chráněni starodávným zákonem. Michael musí navštívit odbornici na skřítky, majitelku tamní hospody, Sarah Cavanaughovou a narazí na odpor. Sarah odmítá vydat povolení, protože je přesvědčena, že skřítci tam skutečně žijí.Michael zkouší všechno možné, dokonce se začne seznamovat s lidovými zvyky, ale nečekal, že se zamiluje. Najde cestu k jejímu srdci a uzavře smlouvu nebo zvítězí legenda a on odjede naprázdno?

Velký Georges (Le grand Georges) 2012

V létě roku 1944 Georges Guingouin, mladý vojenský aktivista komunistické strany vedl ve francouzském Limousinu partyzánskou jednotku, která čítala asi dvacet isíc lidí. Jednoho dne za ním přišel soudruh Rouvet, člen politbyra strany, a dal mu rozkaz, aby zaútočil na město Limoges. Guingoiun však splnění rozkazu odmítl, protože taková vojenská operace by si vyžádala příliš mnoho lidských životů.

Tak promiň, že žiju! (Excuse Me for Living) 2012

Okouzlující feťák se sebevražednými sklony musí uposlechnout požadavek své kliniky, aby vedl skupinu seniorů, neboť jinak mu hrozí vězení a ztráta lásky dcery jeho psychiatra.

Léto v Alsasku (Ein Sommer im Elsass) 2012

Původně chtěla prodat malý krámek, který zdědila po matce. Jenže tam potkala muže svých snů…

Ohnivý armagedon E1 (Ring of Fire E1) 2012

Ropná společnost, kterou vlastní Emilyin otec, se navenek tváří jako naprosto bezpečná, ale Emily tuší, že je to jen verze pro veřejnost. A záhy také dochází k neštěstí: z podzemí uniknou toxické plyny. Emily se s doktorem Cooperem vydává situaci prozkoumat a zjistit příčiny, ale nepodaří se jim zasáhnout včas. Poškozený ropný vrt v malém městě způsobí vulkanické erupce – a to jen začátek řetězové reakce, tzv. ohnivého kruhu, který zasáhne celý svět. Pokud nebudou tyto kataklyzmatické série erupcí včas zastaveny, bude jím Země pohlcena celá, což povede k zániku všeho živého…

Ohnivý armagedon E2 (Ring of Fire E2) 2012

Ropná společnost, kterou vlastní Emilyin otec, se navenek tváří jako naprosto bezpečná, ale Emily tuší, že je to jen verze pro veřejnost. A záhy také dochází k neštěstí: z podzemí uniknou toxické plyny. Emily se s doktorem Cooperem vydává situaci prozkoumat a zjistit příčiny, ale nepodaří se jim zasáhnout včas. Poškozený ropný vrt v malém městě způsobí vulkanické erupce – a to jen začátek řetězové reakce, tzv. ohnivého kruhu, který zasáhne celý svět. Pokud nebudou tyto kataklyzmatické série erupcí včas zastaveny, bude jím Země pohlcena celá, což povede k zániku všeho živého…

Osud jménem Tsunami (Tsunami – Das Leben danach) 2012

Film natočený podle skutečné události. Kramerovi odjedou o Vánocích 2004 na dovolenou do Thajska a katastrofu způsobenou tsunami přežije pouze Billy Kramerová. Přijde o manžela a dva syny. Jen těžce se vyrovnává s tak obrovskou ztrátou a její psycholog ji seznámí s Michaelem, mužem, kterého stihl neméně tragický osud, když přišel také v Thajsku o manželku a dvě dcery. Michael a Billy se ve své bolesti postupně sblíží a přestěhují do jižní Francie. A tam se stane zázrak a narodí se jim dcera…

Adopce hrůzy (Adopting Terror) 2012

Tim a Cheryl se rozhodli adoptovat krásnou holčičku. Netuší však, že ji chce její biologický otec zpět a už pro ni jednou vraždil…Na začátku filmu vidíme, jak se sociální pracovnice pokusila odebrat Kevinovi jeho malou dcerku a zaplatila za to vlastním životem. Kevin byl zatčen a Mona byla dána k adopci. Tim a Cheryl Monu adoptovali, ale brzy po získání Mony se začaly dít nepříjemné věci. Když byl Moně rok, objevil se na její oslavě narozenin Kevin, vyfotil si ji a sdělil Timovi a Cheryl, že je Monin otec. Dvojici to vystrašilo, a proto zavolali na sociální úřad, aby zjistili, jak je možné, že o nich Kevin ví. Nikdo jim ale nedokázal odpovědět. Dvojice byla čím dál nervóznější, protože se Kevin kolem jejich rodiny motal víc a víc. Cheryl se svěřuje i sociální pracovnici, která má její rodinu na starost, a Fay si už také začíná dělat starosti. Kevin se snaží k Moně dostat za každou cenu. Tim a Cheryl volají i policii, ale ti s tím prý nemohou nic dělat. Jednou se Kevin vloudil až do domu, když Tim a Cheryl odjeli na večeři. Pak se Kevin dostal k Moně, když šla na očkování, ale tam ho natočily kamery. Tento moment Tima a Cheryl vyděsil, ale Timovi zároveň spadl kámen ze srdce, protože na něj předtím Kevin nechal vystavit zákaz přiblížení. Tim totiž jednou sledoval Kevina domů a on si stěžoval u police. Tím, že byl Kevin s Monou na očkovací klinice zachycen na kamery, se zákaz přiblížení ruší. Jenže to je jen malé vítězství. Tim a Cheryl si do domu nechávají nainstalovat alarm a požadují po sociálce informace o biologické matce, protože doufají, že by jim to mohlo pomoct. Ředitel sociálního úřadu jim chce informace obstarat, ale Kevin ho zabije. Tu noc vidíme, že Kevin a Fay tvoří pár. Fay je biologickou matkou Mony.Fay se snaží na Tima a Cheryl získat dost důkazů, aby jim soud Monu nenechal. Kevin je zastrašuje, ale už ho to nebaví, takže na Fay tlačí. Kevin se dokonce v noci vloupe do domu Tima a Cheryl, ale Tim ho postřelí. Fay je na Kevina naštvaná, protože je netrpělivý, a nakonec se ho rozhodne zabít. Fay zapálí a nechá vybouchnout auto, v jehož kufru je Kevin zavřený. Tim a Cheryl jsou po vloupání strachy bez sebe, takže odjíždějí na chatu. Fay jim slibuje, že zařídí odročení posledního slyšení o adopci, ale to je lež. Fay manželský pár před soudcem pomluví a on se rozhodne Monu dvojici odebrat. Fay a dva policisté odjíždí na chatu, kde mají Monu dvojici vzít. Jenže pak se tam náhle objeví Kevin a policisty zabije. Fay zase postřelí Tima. Cheryl se podaří s Monou uniknout, ale honí ji Kevin i Fay. Fay se pokusí znovu zabít Kevina, a když si myslí, že je mrtvý, zaútočí na Cheryl. Cheryl ji ale obelstila a místo Mony má v rukou kus dřeva. Cheryl pak nakonec zachrání Kevin, který z posledních sil zabije Fay. Kevin, Fay a dva policisté jsou mrtví. Mona je v pořádku a Tim s Cheryl také. Když je vše řádně vyšetřeno, soudce schválí adopci Mony. Cheryl a Tim mají konečně dceru, kterou si tak moc přáli.