Archivy blogu

Wind River (Wind River) 2017

Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI Jane Bannerová, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti…

Vixen: The Movie (Vixen: The Movie) 2017

Hickok (Hickok) 2017

Rememory (Rememory) 2017

Baby Driver (Baby Driver) 2017

Talentovaný mladý řidič (Ansel Elgort), který zajišťuje zločincům únik z místa činu, je ve své práci tím nejlepším z oboru i díky hudbě, kterou si během ní pouští. Když se Baby setká s dívkou svých snů (Lily James), vnímá to jako příležitost opustit život zločince a začít znovu. Poté, co je ale mafiánským bossem (Kevin Spacey) přinucen zúčastnit se další akce, která je předem odsouzena k neúspěchu, ocitá se v ohrožení jeho život, láska i svoboda.

Valerian a město tisíce planet (Valérian et la Cité des mille planètes) 2017

Valerián (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevigne) jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území a jejich úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru. Valerián má se svou kolegyní více, než jen profesionální záměry, neustále ji bombarduje milostnými návrhy. Ale pověst, která jeho vztah k ženám provází a konzervativní postoje Laureline vedou k tomu, že ho neustále odmítá. Na rozkaz velitele (Clive Owen) se Valerián a Laureline vydávají na společnou misi do ohromného mezigalaktického města Alfa. Alfa je neustále rostoucí metropole, kterou obývají tisíce tvorů ze všech koutů galaxie. Žije zde 17 milionů obyvatel, kteří spojili své dovednosti, technologie a zdroje pro společné dobro. Jak už to ale bývá, ne každý má v Alfě stejné bohulibé cíle. Zdá se, že jakési tajemné síly se chystají náš rod ohrozit!

Kings Bay (Kings Bay) 2017

Klasický severský thriller je zasazený do dalekého Norska, kde se odepsaná novinářka snaží informovat o tom, co se zpočátku jeví jako důlní neštěstí. Čím hlouběji se však do případu noří, tím naléhavěji zjišťuje, že jsou jeho okolnosti mnohem složitější a nebezpečnější, než dosud předpokládala. Snímek KINGS BAY je inspirován skutečnými událostmi, k nimž došlo v roce 1962, kdy tragický výbuch v uhelném dole zabil 21 lidí a následný skandál zapříčinil pád norské labouristické vlády. Novinářka Harriet Hansenová se ve snaze vzkřísit svou kariéru začne šťourat v padesát let starém případu. Během svého vyšetřování mimo jiné narazí na staré ruské kazety, které odhalují temnou pravdu. Co když to, co se stalo na Špicberkách, nebyla nehoda? Co když vláda dostala varování, že se něco stane?

Die Ketzerbraut (Die Ketzerbraut) 2017

Mníchov, rok 1518. Rešpektovaný obchodník Bartholomew Leibert sa niekoľkokrát snažil neúspešne bojovať proti moci katolíckeho kňaza Johanna von Perlacha . Jediné čo však dosiahol bol hnev tohto bezohľadného človeka. Na Perlachov príkaz bol zničený obchodníkov dom a zavraždený on aj celá jeho rodina. Iba Leibertova malá dcéra Veva prežije. No je unesená a znásilnená. Teraz táto poškvrnená mladá žena túži po pomste a aby všetci tí, ktorí sú zodpovední za smrť jej rodiny, trpeli rovnako ako ona. Jediný človek, ktorému môže dôverovať je maliar a jej priateľ z detstva Ernst Rickinger . Čoskoro sa dozvie, že jej priateľ je možno dohodnutý s maskovaným mužom, ktorý rozširuje letáky proti katolíckej cirkvi. Pre Perlacha je tento maskovaný muž dlhodobý problém a počas jeho hľadania obrátil celé mesto naruby. Je toto Vevina príležitosť na pomstu?

Dámská jízda (Snatched) 2017

Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle.

Divocí delfíni (Wild Dolphins) 2017

Vody v okolí Nového Zélandu jsou domovem těch nejodhodlanějších, nejaktivnějších a nejcharismatičtějších delfínů na planetě.