Film Milovníci hudby (The Music Lovers) 1971 online ke shlédnutí

Film Milovníci hudby (The Music Lovers) 1971 online ke shlédnutí

jako muž, rozervaný mezi vnitřními démony a hudebním géniem… Film Milovníci hudby představuje první ze série biografií hudebních velikánů (po Čajkovském následoval v roce 1974 film , věnovaný , volnou trilogii pak završil v roce 1975 snímek o Ferenci Lisztovi). Za líbezným názvem se ovšem skrývá typicky russellovský plnokrevný portrét rozervaného umělce, svádícího nekončící boj se svou veřejně nikdy nepřiznanou homosexualitou, před níž se utíká do manželství, předem odsouzeného k nezdaru. Flashbacky, reminiscence a noční můry, to vše vře v jednom kotli a vyprávění dodává řád Čajkovského geniální hudba, která v dlouhých pasážích bez dialogů navozuje dokonalou hudebně-obrazovou extázi. podává v roli Čajkovského jeden z nejlepších výkonů kariéry, stejně přesvědčivá je i coby jeho žena Nina.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>