Film Přeplněný byt (Les Dents, pipi et au lit) 2018 online ke shlédnutí

Film Přeplněný byt (Les Dents, pipi et au lit) 2018 online ke shlédnutí

Antoine je čtyřicetiletý svobodný muž, který si plnými doušky užívá single života. Na druhou stranu mu trochu chybí peníze, a tak je donucen nabídnout k pronájmu pokoj ve svém bytu. Zprvu se to zdá být i dobrým plánem, protože o spolubydlení projevil zájem jeden kámoš, jenže ten nakonec musí vycestovat pracovně dlouhodobě do zahraničí. Nicméně slíbil za sebe sehnat náhradu. Obratem také posílá SMS, že místo něj se nastěhuje – Jeanne . Žena? V Antoinově bytě nikdy žádná žena nepobývala déle než jednu noc, každá s osmou ranní odešla a přesně tak mu to vyhovuje! Proto je poněkud na vážkách, převáží však jeho finanční potíže. Jak brzy zjistí, v tom všem je ještě další háček, tím záskokem, co se mu nastěhoval domů, je sice hezká, ale přesto svobodná matka a její dvě malé děti.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>