Film Asterrarium (Asterrarium) 2021 online ke shlédnutí

Film Asterrarium (Asterrarium) 2021 online ke shlédnutí

K Zemi se blíží kometa, která má přinést neodvratnou zkázu. Vláda je rozpuštěna, neexistují žádné komunikační ani dopravní prostředky. Svět zachvátí chaos. Anna a Andrej, manželé z provinčního městečka, čekají na návrat svých synů, kteří odešli před devíti lety. Sní o tom, že se jejich rodina kvůli této osudné události znovu sejde. Děti nakonec přijedou, ale rodinné setkání manželům ještě více zkomplikuje život. Kometa se blíží a oni musí čelit všemu, co dosud zůstávalo nevyřčeno. Slova vynesou na povrch léty nahromaděné křivdy, skrytá přání a tajemství. Podaří se jim udržet rodinu pohromadě, nebo u nich apokalypsa nastala dávno před příchodem komety?

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>