Film Milosrdná noc (Yö armahtaa) 2020 online ke shlédnutí

Film Milosrdná noc (Yö armahtaa) 2020 online ke shlédnutí

Film vypráví příběh tří mužů, kteří se sblíží během jednoho večera v baru, kdy spolu při víně vedou dlouhé intelektuální diskuse. Je to možná poslední noc, kterou zde spolu tráví, protože podnik se během karantény ocitl pod finančním tlakem. Přestože je oficiálně zavřeno, barman Heikki nabízí svému příteli Ristovi, vyčerpanému zdravotníkovi z první linie, útěchu tím, že ho po dlouhé a tragické směně pustí dovnitř. Podezření vzbuzuje následný příchod cizince, který čeká na narození svého vnoučete, zvláště poté, co se v rádiu objeví zpráva o vraždě spáchané v okolí. Heikki a Risto však mají svá vlastní tajemství, s nimiž se musí potýkat, a tato milosrdná noc v helsinském baru by pro ně mohla být tou nejlepší terapií.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>