Film Macho Callahan (Macho Callahan) 1970 online ke shlédnutí

Film Macho Callahan (Macho Callahan) 1970 online ke shlédnutí

Udělal z ní mladou vdovu, která se vydává na divokou cestu za vytouženou odplatou… Psanec Diego Callahan známý spíš jako Macho odpykává během občanské války tvrdý trest za dezerci v drsných a nelidských podmínkách konfederační vojenské věznice. Během vězeňské vzpoury se mu podaří utéct na svobodu a vrací se do zapadlého texaského městečka, kde potkává svého dávného kumpána Juana. Prchlivý Macho během malicherného sporu v místním saloonu o lahev šampaňského brutálně zastřelí vysloužilého plukovníka Mountforda přímo před očima jeho půvabné manželky Alexandry. Mladá vdova vypíše na Callahanovu hlavu vysokou odměnu a sama se ho vydává pronásledovat přes celý Texas a polovinu Mexika, aby dosáhla vytoužené pomsty. Konfrontace znesvářené dvojice má ovšem nečekané vyústění, protože Macho svou pronásledovatelku unáší a drží v zajetí. Na pomoc se jí mezitím vydává mocný majitel kasina Wheeler ve společnosti těch nejlepších lovců odměn. Ve smrtící hře představuje vytoužený úlovek vysoká odměna a srdce jedné osamělé ženy… Ústřední dvojici nepřátel na život a na smrt ztvárnili ďábelsky charismatický a hvězdná , která se předtím proslavila rolí krásné Američanky ve slavném francouzském snímku (1960). Pro zajímavost lze doplnit, že atraktivní herecké obsazení doplňují v menších rolích například jako zavražděný manžel nebo jako Machův věrný souputník Juan.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>