Film Dobré úmysly (Las Buenas Intenciones) 2019 online ke shlédnutí

Film Dobré úmysly (Las Buenas Intenciones) 2019 online ke shlédnutí

Počátek 90. let minulého století, Buenos Aires. Amandě je 10 let. Má dva mladší sourozence a rozvedené rodiče Gustava a Cecilii. Děti tráví každý druhý víkend v chaotickém domě svého otce. Je to muž, který si užívá života se svými třicetiletými kamarády, a také ženami, jež přicházejí a odcházejí. Gustavo pracuje v obchodě s deskami, který vede se svým přítelem Néstorem. Stále více se však opožďuje s placením alimentů své bývalé ženě, a tak se Cecilia rozhodne přestěhovat se svým novým partnerem a třemi dětmi do Paraguaye, kde na ně čeká vidina lepší finanční budoucnosti. Gustavo takový plán nemůže odmítnout. Amanda je však mnohem přízemnější než její otec, a když odhalí matčiny záměry, vymyslí způsob, jak zůstat s Gustavem v Argentině. Teď už jen zbývá, aby na to přistoupil i její otec.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>