Film Titanic – návrat k mizejícímu legendárnímu vraku (Titanic: Into the Heart of the Wreck) 2020 online ke shlédnutí

Film Titanic - návrat k mizejícímu legendárnímu vraku (Titanic: Into the Heart of the Wreck) 2020 online ke shlédnutí

Rekapitulací tragické události z 15. 4. 1912 a také všech výzkumných expedicí na dno Atlantského oceánu nás provede … Poslední expedice k vraku Titanicu bohužel zjistila, že mu hrozí nové nebezpečí. Poprvé se podařilo pomocí trojrozměrné animace vývoje v čase ukázat, jak se vrak bude dál rozpadat. Legendární Titanic fascinuje historiky, vědce a veřejnost už mnoho desítek let. Od jeho objevení v roce 1985 zkoumají vrak odborníci, aby zjistili příčinu jeho ztroskotání. S každou expedicí se k objasnění osudu této nešťastné lodi dostáváme o kousek blíž. Jeden objev ale všechny znepokojuje. Vrak pohlcuje vrstva bakterií, které každý den zkonzumují stovky kilogramů želena. Jeho zkoumání je tak stále nebezpečnější. Ve městě Sebastian na Floridě se podařilo jednomu z konstrukčních novátorů Patriku Laheymu pozvednout technologii ponorek na novou úroveň. Jeho ponorka Limiting Factor byla zatím poslední, která se v srpnu 2019 ponořila k vraku Titanicu.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>