Film Čínský kamenný les (Zhangjiajie’s Miracle Stone Forest) 2017 online ke shlédnutí

Film Čínský kamenný les (Zhangjiajie's Miracle Stone Forest) 2017 online ke shlédnutí

Oblast Čang-ťia-ťie v čínské provincii Chu-nan je skutečný přírodní poklad. Její vysoké kamenné sloupy porostlé borovicemi, až neuvěřitelně krásné horské útvary, ještě zdaleka nebyly zcela prozkoumané. Dokument nabízí jedinečné záběry z ptačí perspektivy… Díky exkluzivnímu přístupu na jedno z nejkrásnějších míst celé Asie vznikl přírodovědný film o čínském kamenném lese, který posloužil jako jedna z inspirací pro veleúspěšný hollywoodský film . Tento dokumentární film, natočený v nejvyšším rozlišení, zachycuje nevídanou krásu a odhaluje přírodovědnou minulost dvě stě metrů vysokých kamenných pilířů i kouzlo izolovaného místa zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Podívejte se, kde se vzala inspirace k legendárnímu filmu Avatar.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>