Film Velká vlaková loupež E1 (The Great Train Robbery E1) 2013 online ke shlédnutí

Film Velká vlaková loupež E1 (The Great Train Robbery E1) 2013 online ke shlédnutí

Dvoudílné zpracování patrně nejslavnější vlakové loupeže z 8. srpna 1963, během níž si gang lupičů odnesl rekordních 2,6 milionu liber, nabízí svým způsobem vyčerpávající pohled na celou událost. Zatímco první epizoda sleduje loupež očima lupičů a především jejich šéfa v podání hvězdného , druhá se věnuje rozsáhlému policejnímu vyšetřování, vedenému vrchním superintendantem Butlerem v podání neméně známého … Listopad 1962. Parta kolem charismatického a ctižádostivého Bruce Reynoldse přepadává vůz s výplatami na londýnském letišti Heathrow, kořist však zůstává daleko za očekáváními. Reynolds slibuje, že už se nic podobného nebude opakovat. Ve chvíli, kdy se objeví tip na noční poštovní vlak z Glasgow do Londýna, který pravidelně převáží značné množství hotovosti, je rozhodnuto: toto bude naše další akce. Podnik takového rozsahu ovšem vyžaduje pečlivé plánování a speciální znalosti… 12. spen 1963, čtyři dny po loupeži a britská policie stále nezná totožnost pachatelů. Státní establishment je otřesen a troufalý zločin považuje za útok na samotné základy Anglie. Ministr vnitra proto vyšetřováním osobně pověřuje vrchního superintendanta Tommyho Butlera, jednoho z nejschopnějších mužů Scotland Yardu. Ten kolem sebe shromažďuje speciální vyšetřovací tým a přísahá, že nepoleví, dokud nepochytá všechny vlakové lupiče do jednoho.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>