Film Odin vdoch (Odin vdokh) 2019 online ke shlédnutí

Film Odin vdoch (Odin vdokh) 2019 online ke shlédnutí

Film inspirovaný životním příběhem Natalie Molčanovové, ruské freediverky, které se jako první ženě na světě podařil ponor do 100metrové hloubky, jediné potápěčce, která dokáže zadržet dech 9 minut, třiadvacetinásobné mistryni světa a jediné ženě, která kdy na jeden nádech proplula Blue Hall na Sinaji.Když se dřívější mistryně sportu v plavání Marina Gordějeva po rozvodu s mužem vydala do Turecka, měla to být jen dovolená u moře před nadcházejícím životem svobodné čtyřicátnice se dvěma dětmi. Náhodné setkání s ruským plavčíkem Ignatem jí přineslo pozvání na výlet s ním a jeho přáteli spojený s volným potápěním. Jakmile se ale poprvé ponořila do modré hlubiny, Marina už nemohla myslet na nic jiného, než na svět pod vodou.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>