Filmy žánru: Thriller

Pouto až za hrob (Dying to Marry Him) 2021

Macy a Jeff chystají svatbu. Se vším jim pomáhá Macyina nejlepší kamarádka Jordy, ale zdá se, že je toho najednou nějak moc. Proto je potěší, když se v místním svatebním salónu, který vlastní jejich známá Carrie, objeví ochotná Amy a nabídne jim všem pomoc. S Carrie chce být partnerka ve firmě a dělat koordinátorku svateb. Macy zase nabídne velkou slevu na její služby. Všechno vypadá jako pohádka, ale brzy se objeví první problémy. Amy vůbec není tím, za koho se vydává a jejím jediným cílem je zabránit svatbě Macy a Jeffa, protože Jeff je její dětská láska a kdysi si slíbili, že se jednoho dne vezmou. Amyina pomatená mysl je zaslepená a neštítí se ani vraždy. A tak je na tátovi Jordy, který pracuje u policie, aby všechno objasnil a o Amy se postaral.

Piligrim (Piligrim) 2018

Don’t Let Go (Don’t Let Go) 2019

Osudová známost (Sleeping with Danger) 2020

Je rok 1994, v Portlandu schází Grace se svou kamarádkou Sheri na skleničku, aby si popovídaly o životě… Grace jde k lékaři na zdravotní prohlídku. Lékař je velmi pohledný a jmenuje se Paul. Když přijdou výsledky, dr. Paul pozve Grace na rande do restaurace. Poté se spolu vyspí, čímž začne jejich milostný vztah. Paul je ve vztahu od začátku žárlivý a majetnický. Grace ho ale vždy uklidní dalším sexem. Později Paul izoluje Grace od jejích přátel a společně se přestěhují do domu na odlehlém místě v lesích. Grace najde dokumenty, které usvědčují Paula ze stalkingu, a různé soudní příkazy. Když to Paulovi řekne, ten se vymlouvá a nakonec při hádce udeří Grace do tváře. Grace o tom řekne Sheri. Sheri jí radí, ať od Paula odejde. Grace jí slíbí, že pokud to Paul udělá znovu, opustí ho. Paul všude po domě vylepí papírky s nápisem Promiň. Přichází další usmíření. Pár dní nato jdou na večírek, kde Paul přede všemi teatrálně požádá Grace o ruku. Grace neochotně souhlasí. Paul poté požádá Grace, aby se přestala stýkat se Sheri. Ve svém hrubém chování Paul pokračuje i nadále. Slovně, fyzicky i citově Grace vydírá a zneužívá. Dojde to až tak daleko, že na ni vytáhne zbraň a uvězní ji v domě. Pomůže jí někdo?

Unesena z ráje (Kidnapped) 2021

Manželé Savannah a Brad vyrazí s malou dcerou Arií na dovolenou do Austrálie. Savannah odtamtud pochází, a tak chce rodinu seznámit s rodnou zemí. Vybrala si pro to pobyt v luxusním rezortu na jednom z australských ostrovů. Rodinu hned po příjezdu oslní nejenom pěkná příroda a luxus rezortu, ale i obrovský dětský koutek, kterým hotel disponuje. Oba rodiče jsou nadšeni a druhý den Arii skutečně do dětského koutku dají, aby si sami mohli dopřát nabízeného luxusu. Když však Savannah večer pro Arii dorazí, zjistí, že holčička v klubu není. Zřízenec Pete je velmi neochotný cokoliv řešit a dělá, že se ho ztracené dítě netýká. Dokonce není ochoten zavolat ani své kolegyni Jane, která holčičku měla hlídat přes den. Zoufalá Savannah nakonec sama se svým manželem zorganizuje pátrací akci…

Red Notice (Red Notice) 2021

Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců a dva znepřátelené gangstery ( a ). Tady půjde do tuhého.

Welcome to Sudden Death (Sudden Death 2) 2020

Čekání na Aňu (Waiting for Anya) 2020

Opravdu bych měl uchovat cizí tajemství a ohrozit přitom vlastní život? Tuto otázku si klade Jo, mladý pastevec z Pyrenejí, když mu Benjamin prozradí něco ze své minulosti. Při pronásledování Židů byl Benjamin nucen uprchnout do Paříže a ztratil kontakt se svou dcerou. Nyní převádí židovské děti přes hranice do Španělska. Po příjezdu německých vojáků do vesnice se Jo s jedním z nich spřátelí, ale neuvědomí si, jak riskantní toto přátelství může být. Podaří se mu i tváří v tvář hrozbě učinit správné rozhodnutí? Hvězdně obsazený snímek nabízí pozoruhodný příběh odvahy a lidskosti.

American Night (American Night) 2021

Jak zabít kněze (Le complot) 1988

Roku 1981 je v Polsku zakázána protirežimní odborová organizace Solidarita. Se zadostiučiněním zatýká Stefan (Ed Harris), kapitán tajné policie, její členy. Trnem v oku mu je především kněz Alec (Christopher Lambert), jenž si ve svých kázáních nebere servítky a naplno vyslovuje nemilosrdnou pravdu… Jedna z nejlepších polských režisérek a její zpracování skutečného případu kněze Jerzyho Popieluszka.