Filmy žánru: Thriller

Rogue Hostage (Red Hour) 2021

Svobodný otec a bývalý mariňák Kyle Snowden se snaží přizpůsobit životu s posttraumatickou stresovou poruchou. Při rutinní zastávce v rámci své práce u služby na ochranu dětí se Kyle ocitne spolu se skupinou náhodných zákazníků zajatý v obchodě svého nevlastního otce, kongresmana Nelsona , během přepadení obchodu maniakem Eaganem Raizem . Vychází najevo pozadí Eaganova přepadení, jímž je pomsta vůči Kyleovu nevlastnímu otci, která ale ohrožuje životy všech uvnitř, včetně Kyleovy malé dcery. V závodě s časem se Kyle rozhodne bojovat s teroristy.

Settlers (Settlers) 2021

První osadníci lidstva na marťanské hranici dělají, co musí, aby přežili kosmické jevy a jeden druhého.

Očista navždy (The Forever Purge) 2021

Když Adela s manželem úspěšně ilegálně pronikli z Mexika do Ameriky, mysleli si, že mají vyhráno. Oba si našli práci a začali vést poklidný život. Ten i jim každoročně narušuje Očista, morbidní tradice, která vždy na dvanáct hodin promění Spojené státy v peklo plné bezpráví. Nepracuje ani jedna ze složek záchranného systému a všechny zločiny, včetně těch nejtěžších, jsou zcela legální. I tuhle nepříjemnost“ ale Adela dokázala vyřešit tím, že se s mužem vždy ukrývají ve spřátelené komunitě, která ví, jak se proti případným útočníkům bránit. Ve chvíli, kdy se rozezní spásné sirény, informující o ukončení Očisty, veškeré drama rázem končí, posbírají se ranění a mrtví, opraví se škody a jede se dál. Pokud se ovšem někdo nerozhodne v řádění pokračovat bez ohledu na následky. A když takový nápad dostane víc lidí najednou, je krvavá lázeň, ve které válčí všichni proti všem, nezastavitelná. Kdo chce přežít, musí mít buď ostřeji nabito, nebo využít krátké okno, během kterého nechává dobrotivá mexická vláda otevřené hranice americkým uprchlíkům. Život je prostě plný paradoxů. Adela by mohla vyprávět.

Sweet River (Sweet River) 2020

The God Committee (The God Committee) 2021

Komisia pre transplantáciu orgánov má len jednu hodinu na to, aby rozhodla o tom, ktorému z troch pacientov venujú nové srdce a zabezpečia mu nový život. V päťčlennej komisii sedí aj cynicky, ale špičkový chirurg Andre Boxer , idealistka Jordan , ktorá je nová v branži, a Gilroy , ktorá má na starosti celý byrokratický proces. Keď sa rozprúdi diskusia o darcovstve, do popredia sa dostanú otázky etiky a peňazí, takže komisia zápasí s ťažkým rozhodnutím: je morálka viac ako otázka financovania? O sedem rokov neskôr budú členovia výboru musieť obhajovať následky svojho osudového rozhodnutia.

Drishyam 2 (Drishyam 2) 2021

Království zombie: Ashin ze severu (Kingdom Ashin of the North) 2021

Tragédie, zrada a záhadný objev přiživují pomstu mladé ženy za ztrátu jejího kmene a rodiny v této speciální epizodě seriálu .

Krvavě rudé nebe (Blood Red Sky) 2021

Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství.

Dotyk (Touch) 2020

Fei Fei, vdaná běloška ze Západu, která žije se svou rodinou v čínském městečku, se seznámí s Bai Yuem, slepým čínským masérem, a mezi oběma okamžitě přeskočí jiskra. Navzdory všem překážkám se mezi nimi zrodí vášnivý milostný vztah. Jde o zlomový okamžik v jejich životech, z něhož není návratu. Zatímco se Fei Fei snaží najít rovnováhu mezi vášní, která ji přitahuje k Bai Yuovi, a stresem z manželství se Zhang Huou, rozhodne se románek ukončit. Bai Yu se však nedokáže s její zradou smířit a začíná být posedlý, majetnický a neodbytný. Nakonec Fei Fei, Bai Yu a Zhang Hua zjistí, že démony, které stvořili, lze uvolnit pouze střetem jejich tužeb a násilných pudů.

Rybí dítě (El niño pez) 2009

Lala žije v jedné z nejluxusnějších rezidenčních oblastí Buenos Aires. Je vášnivě zamilovaná do Guayi, dvacetileté paraguayské služebné pracující u nich doma. Obě mladé ženy sní o životě v Paraguayi, kdesi na břehu jezera Ypoá. Aby proměnily svůj sen ve skutečnost, začnou vybírat peněženky a kabelky a kradou veškerou hotovost, která jim v domě přijde pod ruku. Kořist ukrývají ve starém botníku. Ale jakmile se jejich krabice naplní, začne – stejně jako z Pandořiny skříňky – zevnitř prýštit touha, žárlivost a hněv. To představuje výchozí bod pro jejich útěk na dálnici spojující severní Buenos Aires s Paraguayí.