Filmy žánru: Thriller

Lou (Lou) 2022

Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti.

Parfumér (Der Parfumeur) 2022

Vyšetřovatelka chce získat zpátky čich i milence, a tak spojí síly s výrobcem parfémů, který při vývoji dokonalé vůně využívá smrtící metody.

Sinful (Sinful) 2020

Obrácená věž (Tagurpidi torn) 2022

Hrdiny tohoto znepokojivého thrilleru jsou děti, které tráví léto na ospalém venkově. Celé dny se bezcílně poflakují a lezou do opuštěné továrny. Desetiletý Kristjan a jeho kamarádi Ariel, Loore, Mia-Margot a Siim vzdorují všem nebezpečím a pravidlům, aby udrželi své tajné hřiště v bezpečí. Jednoho dne má místní hlídač nehodu a děti ho ve vlastním zájmu drží jako rukojmí. Toto rozhodnutí však navždy změní jejich životy a přátelé čelí chmurnému dilematu… Musí si odpovědět na otázku, co je správné a co ne?

Poslední cesta (Paradise Highway) 2022

Aby zachránila život svému bratrovi , řidička kamionu Sally neochotně souhlasí s pašováním nezákonného nákladu: dívky jménem Leila . Zatímco Sally a Leila zažívají nebezpečnou cestu přes státní hranice, zarputilý pracovník FBI se jim vydává na stopu, odhodlaný udělat vše, co je potřeba, aby ukončil obchodování s lidmi – a přivedl Sally a Leilu do bezpečí.

Bullet Train (Bullet Train) 2022

hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem.

Zero Contact (Zero Contact) 2021

Film vznikl v 17 různých zemích zcela virtuálně během globální pandemie v roce 2020 a sleduje pět postav z celého světa, které spojuje pouze jejich oddanost zesnulému zakladateli a technologickému titánovi Finley Hartovi . Jsou přinuceni spolupracovat na vypnutí Hartova nejtajnějšího vynálezu, stroje, který je buď řešením problémů lidstva, nebo koncem světa.

Emily the Criminal (Emily the Criminal) 2022

Zadlužená studentka Emily se ze zoufalosti zapojí do podvodu s kreditními kartami. Neúspěch na pracovním trhu a nedostatek peněz ji přivedou k velkému skoku do kriminálního podsvětí Los Angeles. Jejím zločineckým parťákem je charismatický Youcef , se kterým zosnuje velký plán na rychlé prachy. Podaří se jim obejít zákon, přežít a ještě si pořádně vydělat?

Dobrou noc, mami (Goodnight Mommy) 2022

Dvojčata přijíždí do venkovského domu své matky. Tvrdí jim, že absolvovala plastickou operaci obličeje, a její tvář je proto zahalená v obvazech. Čím podivnější a nevyzpytatelnější je její chování, tím víc se chlapců zmocňuje děsivá obava, že žena skrytá pod obvazy vůbec není jejich matka.

Bestie (Beast) 2022

Doktor Nate Daniels vezme své dvě dospívající dcery na výlet do Jižní Afriky, do míst, kde se seznámil s jejich mámou, která před nedávnem zemřela. Doufá, že výlet do divočiny jim pomůže tuhle čerstvou ránu aspoň částečně zahojit. Na cestu do buše si vyberou toho nejlepšího průvodce, rodinného přítele a zoologa, který zná v okolí každý kámen. Zpočátku cesta připomíná sen každého milovníka divokých zvířat. Nálada se změní v okamžiku, kdy v jedné domorodé vesnici uvidí čerstvé následky řádění predátora s hřívou. Mohutný lev si po bolestivém střetu s pytláky vzal do hlavy, že člověk je jeho největší nepřítel, a Nate a jeho dcery to brzy poznají na vlastní kůži. Ve snaze ochránit své teritorium a udržet si pozici pána tvorstva udělá tahle bestie cokoliv, aby vetřelce sprovodila ze světa. Civilizovaný lékař se dvěma puberťačkami proti ní nemůže mít sebemenší šanci.