Filmy žánru: Thriller

The Doorman (The Doorman) 2020

Bývalá vojanda se speciálním výcvikem s traumaty, že během služby v ochrance neuhlídala svěřenou holčičku, se nechala po penzionování zaměstnat jako dveřník. Naneštěstí v domě, kde bydlí jistý Hirsch, který ukradl před 30 lety v NDR obrazy, a v době, kdy je chce jistý Victor Dubois Hirschovi ukrást.

Smrtící romance (An Affair to Die For) 2019

Když je žena přistižena při nevěře s přítelem, oba jsou nuceni přistoupit na zvrácenou hru svého věznitele, aby zachránili své rodinné příslušníky před zavražděním. Vášnivý víkend se rázem promění v noční můru ve znamení psychologických hrátek a oba milenci jsou odhodláni udělat cokoli, jen aby vyvázli živí. Pravda, lži, láska a nenávist se mísí v tomto výbušném thrilleru.

Motorrad (Motorrad) 2017

The Wolf of Snow Hollow (The Wolf of Snow Hollow) 2020

Městečko Snow Hollow obchází za úplňku psychopatický vrah – nebo možná něco jiného, nadpřirozeného. Dvě mladé ženy byly brutálně zavražděny a policie má plné ruce s hledáním viníka. Vyšetřující strážník John Marshall , který se zrovna potýká s manželskou krizí, péčí o nemocného otce a se závislostí na alkoholu, se pod tlakem nespokojené veřejnosti snaží případ co nejdříve vyřešit, a přitom chce dokázat, že vrahem je člověk z masa a kostí a ne žádný mýtický přízrak.

Jipuragirado jabgo sipeun jibseungdeul (Jipuragirado jabgo sipeun jibseungdeul) 2020

Kim Joong-man přišel o rodinnou restauraci, stará se o nemocnou matku, a aby měla jeho rodina z čeho žít, dělá v lázních. Kang Tae-young pracuje jako celník v přístavu a i on bojuje s tíživou finanční situací. S přítelkyní Yoon-hee si půjčili peníze od lichváře, a když Yoon-hee zmizí, lichvář tlačí na něj, aby dluh splatil. Problémy s penězi řeší i Seo Mi-ran , která nejenže je nucena dělat hostesku v baru, ale také musí snášet bití od svého manžela. A pak je tu jedna taška. Taška plná peněz, kterou všichni chtějí, ale nikomu štěstí nepřinese.

The Lie (The Lie) 2018

12 Hour Shift (12 Hour Shift) 2020

Vargur (Vargur) 2018

Ve snaze vyřešit své finanční problémy přijme Erik svého bratra Atliho , aby mu pomohl propašovat kokain na Island. Atli je malý zločinec, který byl právě propuštěn z vězení. Duo transportuje drogy v plastových granulích, které spolkla mladá polská žena Sofia . Erik si myslí, že ví všechno, dokud žena, kterou najmou, neonemocní.

Swing Low (Swing Low) 2019

Daman akeseo guhasoseo (Deliver Us From Evil) 2020

Zabiják Kim In-nam chce seknout s prací a přestěhovat se do Panamy. Jako poslední úkol přijme vraždu násilnického šéfa japonského gangu. Než však stihne odjet, dozví se od svého dřívějšího nadřízeného, že jeho bývalou přítelkyni v Bangkoku zavraždili a její malá dcerka Yoo-min se pohřešuje. Odlétá proto do Thajska, kde se dozvídá, že Yoo-min nejspíš unesli kvůli transplantaci orgánů. Závod s časem začíná a navíc je mu v patách zabiják Ray , který touží po pomstě.