Filmy žánru: Rodinný

Oktonauti a Ohnivý kruh (The Octonauts: The Ring of Fire) 2021

Výbuchy rozpálených sopek spustí sérii katastrof napříč oceánem. Oktonauti proto musí spojit síly a zvládnout svůj zatím nejtěžší úkol.

A Christmas Gift from Bob (A Christmas Gift from Bob) 2020

Andělé (Angels in the Outfield) 1994

Hlavní postavou rodinného příběhu je osmiletý Roger, který ztratil matku a žije se svým vlastním otcem. Jeho největším přáním je nejen žít se svou rodinou, ale také vítězství jeho oblíbeného baseballového týmu, Kalifornských andělů (California Angels), kterému fandí společně se svým nejlepším kamarádem. Obě přání se zdají na první pohled nesplnitelná, zejména vítězství andělů, protože jsou beznadějně na posledním místě tabulky a žádné zlepšení není na dohled. Roger prosí o pomoc a jeho motlitby jsou kupodivu vyslyšeny. Objeví se opravdoví andělé a pod vedením anděla Al vezmou Rogerův oblíbený tým pod svá ochranná křídla. Zahořklý manažer Kalifornských Andělů George Knox nevěří svým očím a s úžasem sleduje jak jeho tým začíná na hřišti za pomoci andělů zářit a pomalu se odlepuje ode dna tabulky a rychle stoupá vzhůru. Roger je sice jediný, kdo anděly vidí, ale George Knox se velmi rychle se nové situaci přizpůsobí když uvěří, že jeho týmu pomáhá k cestě do finále něco magického, a to něco je spojeno s Rogerem. A co je hlavní, hráči pod ochranou andělů rychle získávají sebevědomí, sílu věřit ve sny a také odvahu nevzdávat se naděje a bojovat.

Hlídky (Străjerii) 2018

Parta dětí vyrazí v doprovodu vedoucích tábořit do hor. Kromě objevování krás přírody je čeká taky pátrání po kamarádovi, který zabloudí v lese.

Letní kemp (A Week Away) 2021

Pohodový muzikál, ve kterém problémový puberťák zariskuje a odjede na letní tábor. A tam se nečekaně zamiluje, najde si kamarády i místo, kam opravdu patří.

A čo láska? (A čo láska?) 1981

Pôvodná televízna hra o vzťahu dospelých a detí ich vzájomnom pochopení a poznávaní.

Air Bud – Fotbalista (Air Bud: World Pup) 2001

Pes Buddy je sportovec každým coulem. Umí hrát fotbal i basketbal. Buddy sbírá úspěchy nejen na hřišti, ale boduje i mimo něj – zamiluje se… a má pět štěňátek. Rodinná pohoda je však narušena, když jsou štěňátka ukradena nemotorným zlodějíčkem. Teď přestává všechna legrace. Je na Buddym, aby zachránil svá štěňátka…

Akce Arktida (Operasjon Arktis) 2014

Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre – schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se Julii tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům zužitkovat svou vynalézavost k záchraně života svého i obou sourozenců?

Povídky o dětech (Povídky o dětech) 1964

Povídkový triptich:1. Magdalena – Odvážná Magdalena není první den ve škole ničím překvapena, dokonce se dokáže postarat i o spolužáka, který je nesamostatný… 2. Podvodnice – Své povinnosti si malá Jarmila ulehčuje malými podvůdky. Předstírá krádež, protože chce nové střevíce… 3. Kapr – Vánočního kapra do plaveckého bazénu vypustí v předvánoční čas syn správce sportovního areálu…

Monika a kamarádi (Monica and Friends – Bonds) 2019

Fluffy, pes Jimmyho Fivea, je pryč. Jimmy vymyslí plán, jak štěně zachránit, ale k tomu bude potřebovat své věrné přátele – Moniku, Maggy a Šmouhu. Společně budou čelit překážkám a prožijí neuvěřitelná dobrodružství, která přivedou Fluffyho zpět domů. Filmová adaptace kultovního komiksu , který byl od 50. let minulého století přeložen do čtrnácti jazyků a vyšel ve čtyřiceti zemích.