Filmy žánru: Rodinný

Spooky Buddies (Spooky Buddies) 2011

Roztomilé hovoriace šteniatka sa vracajú v novom filmovom dobrodružstve určenom pre celú rodinu. Príbeh plný akcie a humoru oslavuje priateľstvo a súdržnosť.Tentoraz psíky prežijú hrôzostrašné dobrodružstvo v strašidelnom dome. Tajuplné a desivé miesto im naženie husiu kožu. Našťastie sa im podarí získať niekoľko nových kamarátov, medzi ktorými je aj priateľský duch. S jeho pomocou sa šteniatka postavia proti zlomyseľnému Warwickovi, ktorý nakoniec dostane, čo mu patrí. Medzitým psíky vezmú aj prácu na vedľajší úväzok, ktorou je záchrana sveta.

Powerpuff Girls (The Powerpuff Girls) 2002

V celovečerní verzi oblíbeného animovaného seriálu se vrací Blossom, Bubbles a Buttercup, tři roztomilé holčičky s nečekanými nadlidskými schopnostmi, a čeká je další boj s gangstery, monstry, mimozemšťany a vůbec s každým, kdo se pokusí ublížit či uškodit jejich rodnému městečku Townsville.

Rokenrolový Eddie (Władcy przygód. Stąd do Oblivio) 2019

Kluk a holka najdou tajemný gramofon a otevřou jím bránu do jiného světa, kterou se k nim dostane uprchlík z jiné dimenze.

Ošklivé káčátko (The Ugly Duckling) 1997

Dobírají si ho, odstrkují ho, smějí se mu a tak káčátko uteklo z domova, aby si našlo šťastnější život.

Pinocchio: Skutečný příběh (Pinokkio. Pravdivaja istorija) 2021

Mladý Pinocchio uteče svému geniálnímu stvořiteli Gepettovi a vydá se s koněm Tybaltem do světa. Připojí se k potulnému cirkusu, který vede podvodník Mojafocco. Pinocchio se záhy stane hlavní atrakcí, a zatímco vyprodává představení po celé zemi, Kocour a Lišák vykrádají domy diváků. Přestože policie podezřívá Pinocchia, on sám o loupežích neví. Je totiž bezhlavě zamilovaný do Belly a s pomocí Lucildy se chce proměnit v živého chlapce a získat lásku svého života.

Hranice odvahy (The Crossing) 2020

Píše se podzim roku 1942 a přestože okupované Norsko strádá vlivem materiálního nedostatku a válečných restrikcí, desetiletá Gerda a její bratr Otto se těší na (jakkoli skromné) Vánoce. Pak si však pro jejich rodiče přijde policie a opuštěné děti navíc zjišťují, že se ve sklepě jejich domu ukrývají dvě židovské děti, sourozenci Daniel a Sarah. Mají je opustit a odejít do bezpečí k tetě? Anebo naplnit záměr svých rodičů a provést je hlubokými lesy za švédskou hranici, na neutrální území, kde by děti byly v bezpečí? Rázná Gerda má jasno hned a váhavému Ottovi nezbývá než se přidat. Čeká je cesta, na níž kromě nástrah zimní přírody musejí překonat i vzájemné rozpory a nedůvěru a rozeznat, kdo z dospělých jim chce pomoci a kdo je zradí.

Tygrův příběh (The Tigger Movie) 2000

Se tímto snímkem k nám přicházejí postavičky z nesmrtelných knížek pro děti spisovatele A. A. Milneho: vedle Tygra jsou to Medvídek Pú, kamarádský Klokánek, bystrý leč nepoučitelný Králíček, hodné a skromné Prasátko, neodolatelně rozmrzelý Oslík Ijáček, moudrá Sova, starostlivá Klokanice a konečně Kryštůfek Robin, jejich člověčí kamarád a rádce. Tygrův příběh se soustředí na jednu z postaviček Púovy družiny: na Tygra a na jeho pouť Stokorcovým lesem. Tygr, který si připadá osaměle, pátrá po jiných tygrech, ale nakonec přijde na to, že jeho skutečnou rodinou jsou jeho přátelé: Klokánek, Medvídek Pú a další…

Alfa a Omega: Vánoční dobrodružství (Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure) 2013

Až společný sňatek spojí dva znepřátelené vlčí rody.Kate a Humphrey se spolu s jejich třemi vlčaty radostně připravují na oslavu první zimy, kterou stráví společně i s prarodiči. Jejich šťastné chvíle se rozplynou, když nejmladší člen rodinky se záhadně ztratí. Všichni se proto musí vydat na novou cestu přes divočinu, aby Mrňouse našli ještě předtím, než sněhová vánice zatarasí cestu do jejich domova. Na cestě zažijí plno dobrodružství, ale v jejich putování nechybí ani humor i napětí. Na konci cesty se odhalí skutečné poselství Vánoc, kdy domov a štěstí je tam, kde jsou naši nejbližší.

Kája + Oliva a duch, který musel zmizet (Ivy + Bean: The Ghost That Had to Go) 2022

Studená bílá mlha, praskání v potrubí a k tomu strašidelný hlas! Že by na tomhle školním záchodě strašilo? Tak tenhle případ musí Kája s Olivou okamžitě vyšetřit!

Kája + Oliva (Ivy + Bean) 2022

Oliva zjistí, že její sousedka Kája umí čarovat. Obě holky pak zkusí na Olivinu starší sestru seslat kouzlo, po kterém by nemohla přestat tančit.