Filmy žánru: Mysteriózní

Spirála strachu: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) 2021

Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel Zeke Banks a jeho parťák vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě Zeke netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán .

The King’s Case Note (The King’s Case Note) 2017

Mladý Yoon Yi-seo nastupuje do paláce na místo kronikáře. Zpočátku ovšem netuší, co ho v té práci čeká. Když se setká s trochu netradičním králem , začne mu docházet, co vše bude jeho pozice obnášet. V tu dobu se skupinka spiklenců snaží krále svrhnout z trůnu, král je chce dopadnout a Yi-seo jako kronikář je nucen ho všude doprovázet.

Nocturne (Nocturne) 2020

Neuveriteľne nadaná klaviristka uzatvorí zmluvu s diablom, aby predstihla svoju staršiu sestru v prestížnej inštitúcii pre klasických hudobníkov.

Rozhněvaný muž (Wrath of Man) 2021

Děj sleduje H , chladnou a záhadnou postavu, která pracuje ve společnosti zabývající se kamiony, které každý týden převáží stovky milionů dolarů po Los Angeles.

The Giant (The Giant) 2019

Held (Held) 2020

Manželský pár je vystaven zkoušce, když jsou drženi jako rukojmí v izolovaném rekreačním pronájmu, kde jim cizí hlas přikazuje každý jejich krok.

Jsem všechny dívky (I Am All Girls) 2021

Neoblomná detektivka najde pochopení pro vražedkyni, která se snaží systematicky likvidovat vedoucí členy vlivného kartelu obchodujícího s dětmi.

Žena v okně (The Woman in the Window) 2021

Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada (Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada) 2017

Emma Fieldingová se svým týmem studentů provádí vykopávky historické osady. Řídí se starou mapou a nálezy nasvědčují tomu, že je na správném místě. Místní však s kopáním nesouhlasí. Když je druhý den jeden z nich nalezen mrtvý, podezřelou se stává i Emma. Nezbývá jí než své jméno očistit…

Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965) 1965

V blíže neurčeném městečku se jednoho dne na čas zastaví všechny hodiny. Televizní reportér zkoumá příčinu… Karel Pech a Kateřina Burianová ve fiktivní dramatické reportáži.V blíže neurčeném městečku se jednoho dne na čas zastaví všechny hodiny. Televizní reportér se štábem zkoumají, proč se tak stalo. Svědek vypráví, že se setkal se ženou z budoucnosti. Reportér dospívá k podivnému objevu… O tom vypráví fantastický příběh Zdeňka Bláhy, fiktivní reportáž z přítomnosti o budoucnosti a cestování časem. Televizní inscenace v žánru sci-fi, na svou dobu inovativním, byla natočena v roce 1965 režisérem Jaroslavem Dudkem.