Filmy žánru: Mysteriózní

The Dry (The Dry) 2020

Aaron Falk sa vracia do svojho rodného mesta na pohreb svojho priateľa, ktorý údajne zavraždil svoju rodinu a nakoniec sám seba. Táto tragická udalosť spôsobí, že sa Aaron zdrží v mieste, ktoré mu neustále začalo pripomínať spomienky na mladosť, dlhšie, než plánoval. Avšak jeho prítomnosť sa stáva od samotného príchodu pre miestnych nepohodlná, pretože jeho osoba je úzko spájaná s tragédiou tínedžerky z dávnej minulosti.

Anjaam Pathiraa (Anjaam Pathiraa) 2020

The Black String (The Black String) 2018

Ron Hopper’s Misfortune (Ron Hopper’s Misfortune) 2020

Jennifer 8 (Jennifer Eight) 1992

Seržant John Berlin je zkrachovalý policista, který začal v novém městě. Brzy po jeho příjezdu se začne množit počet vražd. Během vyšetřování Berlin nabude dojmu, že již narazil na stopu masového vraha. Ten právě ohlásil osmou oběť s krycím jménem Jennifer. Berlin se při pátrání setká s krásnou mladou ženou, která je slepá a zdá se být jediným spojovacím článkem k těmto zločinům. Mohla by se tedy stát další ohlášenou obětí vraha. Čím hlouběji je Berlin do případu zatažen, tím více se pro něj stává noční můrou a podezřelý může být každý. Dokonce i on sám…

Čtyři mouchy na šedém sametu (4 mosche di velluto grigio) 1971

Mladý rockový bubeník Roberto (Michael Brandon) je terorizován záhadnými telefonáty od tajemné osoby, a dokonce ho pronásleduje na každém kroku. Jedné noci se samotný Roberto rozhodne sledovat tu tajemnou osobu, ale netuší že to dopadne velmi špatně. Záhadný muž tvrdí Robertovi, že ho nezná a záhy na něj vytáhne nůž. Roberto při sebeobraně toho muže zabije a ihned je vyfocen na místě činu jinou osobou, která má na sobě masku jakési legrační panenky. Od té doby se maskovaný vrah snaží zoufalého hudebníka vydírat a dostat ho do naprostého šílenství. Avšak tváří v tvář vrah nemůže Roberta při velké příležitosti zabít. Roberto si najme soukromé očko pro případ, ale i ten je později zabit společně s dalšími osobami. Roberto se rozhodne spojit se svým nejlepším přítelem z venkova Godfreyem (Bud Spencer), který hned pochpopí, že se jedná o duševně nemocného vraha a je si naprosto jist, že zabiják zná Roberta až moc dobře. Oba společně vymyslí způsob jak dostanou maskovaného zabijáka.

Dívka ve vlaku (The Girl on the Train) 2021

Utrápená rozvedená žena se upne na zdánlivě ideální pár a zpovzdálí ho sleduje. Pak si ale všimne děsivého detailu a zaplete se do složitého případu vraždy.

Nancy Drew and the Hidden Staircase (Nancy Drew and the Hidden Staircase) 2019

The Empty Man (The Empty Man) 2020

Bývalý policista James Lasombra pátrá na žádost matky po pohřešované Amandě Quailové , která není k nalezení. James se dozvídá, že Amanda s přáteli vyvolala Empty Mana, mýtickou bytost, jež také zapříčinila ztracení jejich přátel. Když se případem prokousává dále, zjišťuje znepokojivé informace ohledně údajného Empty Mana.

Diba (Diba) 2020