Filmy žánru: Mysteriózní

Sweet River (Sweet River) 2020

Zaprášená tajemství: Vražda v d moll (Garage Sale Mysteries: Murder In D Minor) 2018

Jennifer a Dani získali v aukci starožitnou pianolu po nedávno zesnulém sběrateli umění. Nástroj skrývá temné tajemství a povede ke smrti hned několika lidí…

Ulice strachu – 3. část: 1666 (Fear Street 3) 2021

Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside.

Zaprášená tajemství: Posmrtná maska (Garage Sale Mystery: The Mask Murder) 2018

Jennifer a Dani koupí ve skladišti kóji se starožitnostmi. Místo cenností ale objeví mrtvolu dívky, která ve skladu pracovala. Podezřelých je hned několik a Jennifer se opět zapojí do vyšetřování…

Zaprášená tajemství: Vražedné foto (Garage Sale Mysteries: Picture a Murder) 2018

Jennifer náhodou objeví starožitný fotoaparát a zjistí, že muž, o kterém se soudí, že zemřel na infarkt, byl zavražděn. To by nebyla ona, aby se hned nepustila do pátrání…

Ulice strachu – 2. část: 1978 (Fear Street 2) 2021

Shadyside, rok 1978. Škola končí a letní aktivity v táboře Nightwing“ právě začínají.  Jenže v okolí se potuluje místní psychopat, který je posedlý touhou zabíjet.

The Priest (The Priest) 2021

Kněz a policista se snaží vyřešit řadu záhadných sebevražd. Jak se jejich vyšetřování chýlí ke konci, objeví další zločin s ještě dalekosáhlejšími následky.

Ulice strachu – 1. část: 1994 (Fear Street) 2021

Po sérii brutálních vražd se dospívající dívka a její přátelé postaví zlu, které jejich nechvalně proslulé město dusí už celá staletí. Vítejte v Shadyside.

Krása, která uchvátila srdce (Haseen Dillruba) 2021

Žena podezřelá z vraždy svého manžela odhaluje detaily jejich problematického manželství, které jenom dál komplikují hledání pravdy.

Osmá noc (Je8ileui bam) 2021

V jedné ruce růženec a v druhé ostrá sekera. Tenhle mnich nahání tisíce let starého ducha, který ovládá lidi a rozpoutal na Zemi úplné peklo.