Filmy žánru: Krimi

Najdu tě (Odnajdę Cię) 2018

Policistka, které muž podezřelý z několika vražd unese dceru, se musí dopustit zločinu, aby svoje jediné dítě zachránila.

Prima che la notte (Before the Night) 2018

Xtremo (Xtreme) 2021

V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi.

Spirála strachu: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) 2021

Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel Zeke Banks a jeho parťák vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě Zeke netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán .

Crown Heights (Crown Heights) 2017

10. dubna 1980 zazněl výstřel na ulicích Crown Heights, jímž se započalo mnohaleté úsilí o nalezení spravedlnosti v drsném příběhu, jenž vypráví film. Colin Warner je zatčen a souzen za zločin, který nespáchal, jako oběť hluboce narušeného sociálního systému. Ve snaze rychle se jej zbavit ho soud neprávem odsoudí. Avšak když Colin ztratí naději prokázat svou nevinu odvoláním, které bylo soudem zamítnuto, jeho nejlepší přítel Carl King  zaměří veškeré své úsilí na znovu vydobytí Colinovy svobody. Po mnoho let zarputile sleduje každou stopu, která jej může dovést k cíli, jenž si stanovil.

The King’s Case Note (The King’s Case Note) 2017

Mladý Yoon Yi-seo nastupuje do paláce na místo kronikáře. Zpočátku ovšem netuší, co ho v té práci čeká. Když se setká s trochu netradičním králem , začne mu docházet, co vše bude jeho pozice obnášet. V tu dobu se skupinka spiklenců snaží krále svrhnout z trůnu, král je chce dopadnout a Yi-seo jako kronikář je nucen ho všude doprovázet.

The Accidental Detective 2: In Action (Private Investigator: Returns) 2018

Dae-man a Tae-soo spolu začali provozovat detektivní agenturu. Moc se jim ovšem nedaří a klienty shání, kde se dá. Když jednou Dae-man vylepuje samolepky s reklamou na jejich agenturu, zabrousí i na ženské toalety, kde ho přistihne mladá policistka. Na policejní stanici je poté svědkem, jak policista odmítne znovu otevřít případ smrti muže, jelikož to uzavřeli jako nehodu. Snoubenka zemřelého se s tím ovšem nechce smířit, takže když jí dá Dae-man vizitku, najme si je a ti dva se pouští do vyšetřování zapeklitého případu.

Rozhněvaný muž (Wrath of Man) 2021

Děj sleduje H , chladnou a záhadnou postavu, která pracuje ve společnosti zabývající se kamiony, které každý týden převáží stovky milionů dolarů po Los Angeles.

Connie a Carla (Connie and Carla) 2004

Connie a Carla se shodou okolností stanou svědky zásahu mafie ve Windy City, a proto jsou teď na útěku do Los Angeles. Doufají, že tam je mafiánští zabijáci nenajdou, zvlášť když získají místo v kabaretu, kde vystupují jako dračí královny. Mají nečekaný úspěch, dívky získávají slávu, ale tím zároveň ohrožují svou novou identitu. A co víc, Connie se setkává s Jeffem a ráda by mu řekla, kdo doopravdy je. Chvíle, kdy se jejich inkognito prozradí, se blíží.

Coffy (Coffy) 1973

Zdravotní sestra známá jako Coffy (Grier) je spořádanou občankou města, která udržuje vztah s vlivným politikem Brunswickem, jehož hlavním cílem je vyřešit vzrůstající kriminalitu mezi černošským obyvatelstvem. Když se její mladší sestra předávkuje drogami a je s trvalými následky upoutána na lůžko, rozhodne se vzít Coffy spravedlnost do vlastních rukou. S její vizáží pro ní není problém vlákat muže do pasti a pak chladnokrevně udeřit. Nebude pro ní však mafián Vitroni příliš velkým soustem?