Film Tommy Boy (Tommy Boy) 1995 online ke shlédnutí

Film Tommy Boy (Tommy Boy) 1995 online ke shlédnutí

Když Tommy dokončil s odřenýma ušima studium na vysoké škole vrací se domů. Má totiž zařízené místečko v otcově firmě na brzdové destičky, kde pracuje i jeho kamarád z dětství ridčrt, kterýho po příletu zaveze do firmy kde na ně čeká Tommyho otec. Tommy je ihned vybaven kanceláří a překvapen svým novým bratrem, kterého získá po svatbě svého otce se svou novou přítelkyní. Jenže nic není tak lehké jak se zdá a na svatbě Tommyho otec dostane infarkt a zemře. Tommyho nevlastní matka chce firmu prodat a získat peníze z prodeje, jenomže Tommy to nedovolí a tak vyráží i se svým kamarádem ridčrdem na služební cestu a tak začíná tahle road komedie plná veselých a bolestivých gegů. Dokáže Tommy prodat dostatek destiček nebo firma krachne?

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>