Film Jak se dělá televizní soutěž (Jak se dělá televizní soutěž) 1971 online ke shlédnutí

Film Jak se dělá televizní soutěž (Jak se dělá televizní soutěž) 1971 online ke shlédnutí

Televizní komedie se hlásí k odkazu a jeho díla Jak se co dělá, jen je téma převedeno do televizního prostředí… Autor přináší do televize dramaturgovi svůj nápad na soutěž o zvířátkách. Nejprve je odmrštěn, ale posléze se mu ohlásí kdosi z televize a příprava soutěže se rozbíhá. Není ovšem o zvířátkách, ale o mýdle, protože Tukový průmysl slaví kulaté výročí. Po několika debatách s architektem, produkčním, skladatelem a dalšími se uskuteční schůzka s režisérem a dramaturgem, na níž jsou všechny autorovy nápady zavrženy, aby posléze byly využity jako nápady režisérovy. Příprava vrcholí, ale na zkoušce se zjistí, že chybí hlavní rekvizita, na což sice autor upozorňoval, ale protože nebyl vyslyšen, uražen odešel. Přesto se dílo podaří převést na obrazovku, aby se otřesený autor mohl zapřísáhnout, že již nikdy nebude s televizí spolupracovat!

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>