Filmy žánru: Komedie

Kandasamyovi: Šílená cesta (Trippin‘ with the Kandasamys) 2021

Nejlepší kámošky Shanthi a Jennifer, které teď spojuje příbuzenské pouto, chtějí na pár dní odjet s manžely za romantikou. Jenže chlapi si jejich plán vyloží po svém.

Alan Saldaña: Pod zámkem (Alan Saldaña: Locked Up) 2021

Mexický komik Alan Saldaña se vrací na jeviště, aby si jemně utahoval sám ze sebe a taky poradil, jak se nerozvést nebo jak zvládat rodičovství.

Bo Burnham: Inside (Bo Burnham: Inside) 2021

Komediální speciál o prapodivném roce plný nových písniček a čerstvých postřehů. Bo Burnham, který v něm sám účinkuje, ho celý napsal a natočil v izolaci.

Together Together (Togetherish) 2021

Matt je čerstvý čtyřicátník, který si uvědomuje, že už nikdy nebude mladší. Žije osamělým životem, ale vždy si přál rodinu. Proto se rozhodne pro vyhledání náhradní matky, kterou se stane mladá Anna . Oba jsou naprosto rozdílní, přesto spolu tráví spoustu času, aby byl Matt přítomný jejímu těhotenství. Jejich neočekávaný vztah se brzy změní v přátelství a možná i něco víc.

Dansande Drottningar (Dancing Queens) 2021

Dívka z malého města (Molly Nutley) sní o tom, že se stane tanečnicí, a v převlečení za muže zkusí svoje štěstí v nepříliš úspěšném travesty klubu.

Vůně (Les Parfums) 2020

Anne Walbergová je geniální parfumérka. Vytváří dokonalé vůně a prodává svůj neuvěřitelný talent mnoha společnostem. Je to sebestředná a temperamentní diva. Guillaume je její nový řidič a taky jediný člověk, který se jí odváží postavit. To je patrně důvod, proč ho nevyhodí.

Paul a škola života (L’École buissonnière) 2017

Píše se rok 1927 a Celestine, bezdětná manželka hajného z vesnice v kraji Sologne, obklopené nádhernými lesy, si v pařížském sirotčinci vyzvedává malého chlapce Paula, tak trochu proti své vůli, ale hoch má domovské právo v její vesnici. Paul je v novém prostředí brzy jako ryba ve vodě, brouzdá nádhernými lesy a spřátelí se s místním pytlákem Totochem (v české verzi poněkud rušivě přejmenovaným na Tondu), který ho učí poznávat přírodu. Získá si i sympatie majitele panství, mlčenlivého hraběte de Fresnay, a na pozadí příběhu, pomalu se odvíjejícího se příběhu v rytmu přírody a ročních období, se postupně odhaluje tajemství Paulova původu (a důvod, proč ho Celestine váhala do své péče přijmout): Paul je ve skutečnosti vnuk hraběte, syn jeho dcery, kterou zavrhl, protože se zamilovala do obyčejného železničáře. Ten pak padl ve válce a matka zemřela při Paulově porodu. Starý hrabě už dávno lituje, jak se k dceři zachoval, a Paul se po jeho smrti stává univerzálním dědicem celého panství…

Carnaval (Carnaval) 2021

Láska sladká i kyselá (Saekomdalkom) 2021

Zamilovaný pár řeší každodenní strasti i slasti a snaží se přitom zvládat nástrahy vztahu na dálku.

The King’s Case Note (The King’s Case Note) 2017

Mladý Yoon Yi-seo nastupuje do paláce na místo kronikáře. Zpočátku ovšem netuší, co ho v té práci čeká. Když se setká s trochu netradičním králem , začne mu docházet, co vše bude jeho pozice obnášet. V tu dobu se skupinka spiklenců snaží krále svrhnout z trůnu, král je chce dopadnout a Yi-seo jako kronikář je nucen ho všude doprovázet.