Filmy žánru: Horor

Books of Blood (Books of Blood) 2020

Knihy krve vypráví tři vzájemně propojené příběhy, z nichž první je o Jenně , která trpí misofonií, kvůli které slyší některé zvuky mnohem hlasitěji než ostatní lidé, a proto nosí sluchátka, aby přehlušila okolní svět. Po traumatizujícím incidentu uprchne z domu a nocleh najde u staršího milého páru. Jenna kromě misofonie ale také začne vidět děsivé věci ve zdech a odchod z domova je největší chybou, kterou udělala. Druhý příběh vypráví o Mary , která truchlí nad smrtí svého syna. Simon však tvrdí, že je se zesnulým Milesem schopen komunikovat. Třetí příběh o dvojici zločinců, kteří hledají knihu v hodnotě milionu dolarů, se pak snaží jednotlivé příběhy propojit.

Darlin (Darlin’) 2019

Nepříčetná dospívající tulačka Darlin, která byla nalezena v katolické nemocnici v zuboženém stavu, je odvlečena do pečovatelského domu vedeného Biskupem a jeho poslušnými jeptiškami, kde má být zkrocena a proměněna v “hodné děvče” jako příklad zázraku církve. Darlin však skrývá tajemství mnohem temnější než “hříchy,” jimiž jí vyhrožují, a navíc necestuje sama. Žena, která ji vychovala, stejně zběsilá a nespoutaná, je jí neustále na blízku a hodlá si pro Darlin přijít bez ohledu na to, kdo se jí postaví do cesty. Ve snímku Darlin, pokračování zvráceně brutálního dobrodružství z kultovního snímku režiséra , exceluje vynikající nejen před kamerou, ale i za ní, a zkušeně řídí sžíravou oslavu rozumu a citu.

The Wolf of Snow Hollow (The Wolf of Snow Hollow) 2020

Městečko Snow Hollow obchází za úplňku psychopatický vrah – nebo možná něco jiného, nadpřirozeného. Dvě mladé ženy byly brutálně zavražděny a policie má plné ruce s hledáním viníka. Vyšetřující strážník John Marshall , který se zrovna potýká s manželskou krizí, péčí o nemocného otce a se závislostí na alkoholu, se pod tlakem nespokojené veřejnosti snaží případ co nejdříve vyřešit, a přitom chce dokázat, že vrahem je člověk z masa a kostí a ne žádný mýtický přízrak.

The Curse of Audrey Earnshaw (The Curse of Audrey Earnshaw) 2020

The Lie (The Lie) 2018

12 Hour Shift (12 Hour Shift) 2020

Don’t Speak (Don’t Speak) 2020

Rita sa práve dozvedela nepríjemnú správu, jej chorľavý otec je opäť v nemocnici. Aby pomohla trápiacej sa matke, prehovorí svojho manžela Alana , syna Bena a dcéru Charlie , aby sa tam zašli pozrieť. Aby bol výpočet výletníkov kompletný, na cestu sa s nimi vybral aj priateľ ich dcéry, Tyler . Hneď po príchode sú tak trochu zaskočení, dvere domu sú otvorené, stará mama nie je doma a živej duše nevidieť ani nikde inde na okolí. Navyše, ich auto odrazu vypovedalo poslušnosť a aj telefóny sú hluché. A to najdesivejšie odhalenie ešte len majú spraviť…

They Live Inside Us (They Live Inside Us) 2020

Death of Me (Death of Me) 2020

Pár na dovolené na odlehlém ostrově, Christine a Neil , přišli na ostrov dokumentovat místní kulturu. Ráno se probouzí v zaneřáděném bytě bez vzpomínek na to, co se stalo. V panice se snaží chytit trajekt, aby se mohli dostat domů. Cesta k trajektu je ale podivná, stejně jako náhrdelník Christine, který nikdy předtím neviděla. Z ostrova se nedostanou a cestou zpátky do vesnice si uvědomí, že Neil minulou noc nahrával na svůj digitální fotoaparát. Když si přehrají video z minulé noci, zjistí, že se podíleli na místním rituálu, zahrnujícím podivný drink v baru, po kterém následuje násilný incident mezi Neilem a Christine. Ten končí zabitím Christine jejím partnerem Neilem a pohřbením jejího těla.

Upíří krev (Graveyard Shift) 1987

Noc přináší do lidí vášeň. Zvláště pak v tajemném New Yorském taxíku, který řídí mocný upír. Dusná noc mu přináší do sevření rozvášněné cestující, kteří jsou připraveni snad i zemřít. Přijímá je do své nevyzpytatelné, ale vyvážené upíří říše, které sám vládne. Policie tak musí vyřešit 350 let starou záhadu neukojené vášně, aby mohla rozuzlit příčinu vražd nevinných obyvatel města.