Filmy žánru: Horor

Panství (The Manor) 2021

Poté, co utrpěla lehkou mrtvici, se Judith Albrightová neochotně přestěhuje do historického domu s pečovatelskou službou, kde získá podezření, že nadpřirozená síla zabíjí obyvatele.

Madres (Madres) 2021

V roce 1970 se mladý mexicko-americký pár rozhodne přestěhovat do přistěhovalecké farmářské komunity v Kalifornii poté, co zjistí, že očekává své první dítě. Tam se však začnou odehrávat zvláštní události a mladá nastávající matka začne mít děsivé vize, které budou ohrožovat její novou rodinu.

Jurassic Shark 2: Aquapocalypse (Jurassic Shark 2: Aquapocalypse) 2021

Brain Freeze (Brain Freeze) 2021

The 100 Candles Game (The 100 Candles Game) 2020

Dům hrůzy (The House on Haunted Hill) 1959

Sedem hostí, sedem zbraní… Klasika amerického hororu od legendárneho Williama Castleho. Vitaj, milý návštevník, volám sa Frederick Loren a vybral som ťa, aby si so mnou strávil jednu noc v Dome na strašidelnom návrší. Iste si o ňom už počul. Pred rokmi sa tu odohrala séria vrážd. A dnes, dnes si tu ty a tvoji kolegovia, aby ste dokázali, že povesti o strašidlách a dušiach nebohých sú iba výmyslom. Za to že prečkáš noc v Dome, získaš rovných 10 000 dolárov. Pre svoju vlastnú ochranu príjmi, prosím, túto zbraň. Máme ju tu všetci. Je nabitá. Neboj sa ju použiť…

Fara v Borley: Nejstrašidelnější dům v Anglii (Borley Rectory) 2017

Temný dům (The Night House) 2020

Beth , která se vzpamatovává z nečekané smrti svého manžela, zůstává sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Začíná však odhalovat jeho znepokojující tajemství a je odhodlaná je rozluštit.

Bloodthirsty (Bloodthirsty) 2020

Halloween zabíjí (Halloween Kills) 2021

Laurie Strode tak dlouho utíkala před tichým vraždícím monstrem jménem Michael Myers, až se rozhodla změnit taktiku. Přestala utíkat, začala bojovat. Nalákala Michaela do dokonalé pasti. Ta sklapla, jenže… Příběh filmu Halloween zabíjí začíná v okamžiku, kdy předchozí film skončil. Těžce zraněná Laurie odjíždí v doprovodu dcery a vnučky do nemocnice a v protisměru se k jejímu hořícímu domu řítí hasiči. V jeho útrobách je v ohnivém pekle uvězněný zabiják, který ji pronásledoval celý život. Bohužel, nejen kočky mají sedm životů. Uběhne pár minut a Michael Myers už zase chodí ulicemi města, které se připravuje na halloweenskou noc, a úspěšně zvyšuje počet svých obětí. Zpráva o tom, že z její pasti unikl, se dostane i k Laurie, která si je jistá, že když Michaela porazila jednou, porazí ho i podruhé. Jen bude potřebovat pomoc. Bude ale nutné přesvědčit obyvatele městečka, aby se Myerse přestali bát.