Filmy žánru: Horor

Klasický horor (Una classica storia dell’orrore) 2021

Pět přátel cestuje v karavanu, aby dosáhli společného cíle. Začíná se stmívat a aby se vyhnuli mrtvé zvířecí zdechlině, náhle narazí do stromu. Když přijdou k vědomí, ocitnou se uprostřed ničeho. Cesta, po které jeli, zmizela a je tu jen hustý, neproniknutelný les a dřevěný dům uprostřed mýtiny, který, jak zjistí, je domovem kultu, z něhož mrazí v zádech.

Očista navždy (The Forever Purge) 2021

Když Adela s manželem úspěšně ilegálně pronikli z Mexika do Ameriky, mysleli si, že mají vyhráno. Oba si našli práci a začali vést poklidný život. Ten i jim každoročně narušuje Očista, morbidní tradice, která vždy na dvanáct hodin promění Spojené státy v peklo plné bezpráví. Nepracuje ani jedna ze složek záchranného systému a všechny zločiny, včetně těch nejtěžších, jsou zcela legální. I tuhle nepříjemnost“ ale Adela dokázala vyřešit tím, že se s mužem vždy ukrývají ve spřátelené komunitě, která ví, jak se proti případným útočníkům bránit. Ve chvíli, kdy se rozezní spásné sirény, informující o ukončení Očisty, veškeré drama rázem končí, posbírají se ranění a mrtví, opraví se škody a jede se dál. Pokud se ovšem někdo nerozhodne v řádění pokračovat bez ohledu na následky. A když takový nápad dostane víc lidí najednou, je krvavá lázeň, ve které válčí všichni proti všem, nezastavitelná. Kdo chce přežít, musí mít buď ostřeji nabito, nebo využít krátké okno, během kterého nechává dobrotivá mexická vláda otevřené hranice americkým uprchlíkům. Život je prostě plný paradoxů. Adela by mohla vyprávět.

Sweet River (Sweet River) 2020

Vicious Fun (Vicious Fun) 2020

Ubožák, jehož život ho míjí, náhodou narazí na tajnou podzemní svépomocnou skupinu pro sériové vrahy. Dokáže se vyrovnat důvtipu s pěti vrahy a přežít noc živý? Uvězněný jen se dvěma možnostmi – zabít nebo být zabit, bude muset Joel najít svého vnitřního sériového vraha a sebrat skrytou sílu, aby porazil maniaky ve svém středu.

Animales Humanos (Animales Humanos) 2021

It Lives Inside (It Lives Inside) 2018

Království zombie: Ashin ze severu (Kingdom Ashin of the North) 2021

Tragédie, zrada a záhadný objev přiživují pomstu mladé ženy za ztrátu jejího kmene a rodiny v této speciální epizodě seriálu .

Krvavě rudé nebe (Blood Red Sky) 2021

Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství.

Return to Splatter Farm (Return to Splatter Farm) 2020

Unearth (Unearth) 2020