Filmy žánru: Horor

Spirála strachu: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) 2021

Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel Zeke Banks a jeho parťák vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě Zeke netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán .

Reaptown (Reaptown) 2020

Boys from County Hell (Boys from County Hell) 2020

Posádka odolných silničářů vedená hašteřícím se otcem se synem musí přežít noc, když náhodou probudí starého irského upíra.

Nocturne (Nocturne) 2020

Neuveriteľne nadaná klaviristka uzatvorí zmluvu s diablom, aby predstihla svoju staršiu sestru v prestížnej inštitúcii pre klasických hudobníkov.

Diavlo (The Devil’s Child) 2021

The Giant (The Giant) 2019

Held (Held) 2020

Manželský pár je vystaven zkoušce, když jsou drženi jako rukojmí v izolovaném rekreačním pronájmu, kde jim cizí hlas přikazuje každý jejich krok.

Seance (Seance) 2021

Na dievčenskej internátnej škole Fairfield Academy sa partia spolužiačok rozhodne zo žartu vyvolávať duchov, keď sa im nakoniec podarí vyvolať skutočného ducha zosnulej študentky. Tá im v tajomnej seanse oznámi, že ich ktosi zabije. Do rána je jedno z dievčat naozaj mŕtve a ostatné sa začínajú obávať toho, čo to vlastne prebudili z hlbín záhrobia.

Armáda mrtvých (Army of the Dead) 2021

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny.

The Djinn (The Djinn) 2021

Němý chlapec je uvězněn ve svém bytě se zlověstnou příšerou, když si přeje splnit největší přání svého srdce.