Film Vymazána (Izbrisana) 2018 online ke shlédnutí

Film Vymazána (Izbrisana) 2018 online ke shlédnutí

Počátek devadesátých let minulého století. Ana porodí v místní nemocnici a všechno je v naprostém pořádku. Vyskytne se pouze jeden drobný problém v administrativě – její složka není v počítači. Zdá se, že dočasnou ztrátu dat způsobila závada softwaru, není třeba si dělat starosti. Během několika dní je však Ana zapletena do sítě byrokracie kafkovských rozměrů – nebýt v počítači znamená nemít žádné sociální jistoty, stálou adresu a dokonce ani dítě. Ana je brutálně donucena nechat čerstvě narozenou holčičku v nemocnici samotnou, aniž by měla právo ji navštívit, dokud nebude vše vyřešeno. Z Any se náhle stane cizinka, přestože celý svůj život prožila ve Slovinsku. Z právního hlediska neexistuje. Její dítě je tedy sirotek. A sirotci se dávají k adopci.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>