Film Příliš dokonalá podoba (Dead Ringers) 1988 online ke shlédnutí

Film Příliš dokonalá podoba (Dead Ringers) 1988 online ke shlédnutí

Jeremy Irons a Genevieve Bujoldová v hlavních rolích psychologického thrilleru o jednovaječných bratrech, do jejichž nerozlučného života vstoupí atraktivní herečka.Psychologický thriller o bratrech Mantlových – identických dvojčatech – natočil proslulý režisér (Moucha, Crash) podle románu Bari Woodové a Jacka Geaslanda Dvojčata… Elliot a Beverly sdílejí ve svém životě všechno. Od vlastní soukromé gynekologické kliniky světového jména až po ženy, jež většinou nerozeznají, s kterým ze dvou bratrů právě tráví večer. Zdá se, že jejich nerozlučitelnost a dvojjediná jednota je neotřesitelná. Až do dne, kdy se na jejich klinice objeví atraktivní herečka Claire. Elliot má přirozeně za to, že Claire bude jen jedním z dalších společně sdílených potěšení“. Claire je však jiná a přirozeně introvertnější a plašší Beverly se do ní zamiluje. To, co v životě normálních lidí bývá pozitivní a potěšitelné, se však v životě identických dvojčat stává pohromou. Beverly hledá cestu, jak se odpojit z bratrské pupeční šňůry“. Vzepřít se přirozenému předurčení však není tak snadné, a tak se Beverlyho zoufalé hledání začne projevovat i na Elliotově životě… Snímek získal rekordních jedenáct kanadských výročních cen Genie a řadu dalších ocenění, mj. ve dvojroli bratrů Mantlových Cenu newyorských filmových kritiků a v roli Claire a režisér David Cronenberg Ceny losangeleských filmových kritiků.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>