Film Jhalki (Jhalki) 2019 online ke shlédnutí

Film Jhalki (Jhalki) 2019 online ke shlédnutí

Život devítileté Jhalki se od základů změní ve chvíli, kdy její sedmiletý bratr nečekaně zmizí. Jhalki, poháněná dojemným příběhem neúnavného vrabce a vlastním neochvějným odhodláním, se vydává na cestu, aby svého bratra našla a vysvobodila. Děvčátko, které nemá ponětí o hluboce zakořeněné korupci a úskalích v systému, se nevědomky pustí do boje proti hrůzám se svou povznášející a inspirativní naivitou. Thriller, který je inspirován skutečnými událostmi, se odehrává na pozadí obchodování s lidmi a dětské práce. Je to překvapivý příběh o naději, odvaze, sebedůvěře a vytrvalosti v nelidském světě, vyprávěný očima devítileté dívky, která se nehodlá vzdát, dokud nedosáhne svého cíle.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>