Film Běh proti větru (Running Against the Wind) 2019 online ke shlédnutí

Film Běh proti větru (Running Against the Wind) 2019 online ke shlédnutí

V odlehlé etiopské vesnici společně vyrůstají dva dvanáctiletí chlapci. Jednoho dne však navždy změní jejich životy jediná fotografie – Solomon zamíří do Addis Abeby ve snaze stát se profesionálním fotografem. Abdi zůstává doma a trénuje, aby si splnil svůj sen a vydal se po stopách slavného etiopského běžce jménem . O deset let později je Abdit nominován do etiopského národního běžeckého týmu a přestěhuje se do Addis Abeby. Domnívá se, že je Solomon už dávno mrtvý, ale vnitřní hlas mu říká, aby se svého starého přítele pokusil najít. A opravdu – Solomon je stále naživu, ale pohybuje se ve zcela odlišném světě. Zdrojem Abdiho úspěchu jsou jeho běžecké boty, ale Solomon také vlastní něco velmi cenného – přežívá díky lásce své manželky Genet a tříleté dcerky Fikir.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>