Film Až tu nebudu (Hayom Sheachrey Lechti) 2019 online ke shlédnutí

Film Až tu nebudu (Hayom Sheachrey Lechti) 2019 online ke shlédnutí

Padesátiletý vdovec Yoram je veterinářem v safari parku v Tel Avivu. Jeho úkolem je starat se o divoké kočky, operovat nemocná zvířata a zajistit, aby lidé nevylézali z aut, když narazí na stádo nosorožců. Yoram čím dál méně vídá svou dospívající dceru Roni. Jejich temný byt je pro ni vězením, z něhož utíká stále častěji a na stále delší dobu. Jednou v noci se u jejich dveří objeví tým záchranářů. Uživatelé internetového fóra je upozornili na skutečnost, že se Roni rozhodla skoncovat se životem. Po jejím pokusu o sebevraždu se Yoram rozhodne vzít Roni na výlet, aby navštívili rodinu její matky. Cestou prastarou vyprahlou zemí okolo Mrtvého moře začnou poznávat nejen sami sebe, ale i jeden druhého.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>