Film Ženy a zbraně (A Girl and a Gun) 2013 online ke shlédnutí

Film Ženy a zbraně (A Girl and a Gun) 2013 online ke shlédnutí

Propadlo něžné pohlaví ve Spojených státech nové vášni nebo si jen pořizuje vhodný prostředek k ochraně?Ve Spojených státech amerických se teď zbrojní průmysl zaměřuje na novou klientelu, na ženy. Podle statistik tam výrazně vzrostl počet ozbrojených žen. Něžné pohlaví za velkou louží prý objevuje „vzrušení ze zabíjení. Pravda je však poněkud jiná…Zbraně jsou brány jako cosi mužského, zároveň nebezpečného či násilnického. Tradiční vnímání ženy a ženskosti je toho pravým opakem. Náhled žen na zbraně a jejich vztah ke zbraním zahrnuje široké spektrum otázek náboženských, politických, kulturních i etických. A není to zdaleka pohled černobílý.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>