Film Virtuozita (Virtuosity) 2014 online ke shlédnutí

Film Virtuozita (Virtuosity) 2014 online ke shlédnutí

Virtuozita hledá hudební duše těch nejnadanějších mladých klavíristů, kteří se snaží vybudovat si jméno na Van Cliburnově Mezinárodní klavírní soutěži 2013. Film zachycuje odvahu dvacetiletého hudebníka ve chvíli, kdy má jít sám na scénu před dva tisíce lidí, a statisíce dalších, kteří ho sledují on-line, a zahrát jedinečnou úpravu jedné z nejtěžších skladeb pro klavír, které kdy vznikly. Tento dokument se odlišuje od všech ostatních již od prvního záběru. Jeho vznešený projev šíleného odhodlání, pulzující srdce a nervózní hudebníci postupně završují toto fascinující soutěžní drama. Napětí a překvapení jsou podávány přesně v těch správných dávkách a v ten správný čas. Svou vnímavostí a hravostí zosobňuje filmaře, kterému bychom měli vzdát poctu.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>