Film Stopaři Václava Havla (Stopaři Václava Havla) 2020 online ke shlédnutí

Film Stopaři Václava Havla (Stopaři Václava Havla) 2020 online ke shlédnutí

Analytický dokument na téma svobody slova. Připomenutí významného dne pádu cenzury vrací atmosféru letenských demonstrací. Pozdní dialogy v intimním prostředí v autentickém autě jsou místy dojemným zamyšlením nad stavem naší společnosti a odkazem listopadu 89. Co nám skutečně přinesla nabytá svoboda v konfrontaci s událostmi roku 2020? Jaká jsou dnes nejzajímavější a nejdůležitější poselství do budoucnosti? Poslední měsíce otevřely mnoho témat. V novém světle se ukázaly vztahy mezi námi zde, nastavily nové pohledy na vztahy mezinárodní, na globalizaci, na hodnoty, které máme na této planetě společné i na ty, které vnímáme na různých místech různě.

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>