Film Guy Martin: F1 mechanik (Speed with Guy Martin: F1 Challenge) 2017 online ke shlédnutí

Film Guy Martin: F1 mechanik (Speed with Guy Martin: F1 Challenge) 2017 online ke shlédnutí

Motocyklový závodník, všeuměl a dobrodruh se vydává na další misi. Chce se stát mechanikem ve Formuli 1. Podstoupí náročný trénink u britské stáje Williams, která byla během natáčení držitelem rekordu v nejrychlejší výměně pneumatik. Obstojí a dostane skutečně šanci v ostrém závodě, anebo je práce v týmu mechaniků těžší, než se v televizi zdá? … Motocyklový závodník a zdatný mechanik dodávek všeho druhu Guy Martin se rozhodl zkusit něco úplně nového. Přidá se k závodnímu týmu Williams Martini, aby zjistil, jestli by se dokázal prosadit jako člen elitní party mechaniků v závodním pitu Formule 1. Jak obstojí mezi profesionály, kteří dokážou vyměnit všechna čtyři kola formule najednou za neuvěřitelný čas 1,92 sekundy? Guy se opravdu stává součástí týmu. Žije, jí a cestuje společně s ostatními. Dokonce zažívá Grand Prix v Belgii. Zábavný motoristický pořad Guy Martin: F1 mechanik díky tomu nabízí naprosto bezkonkurenční pohled do zákulisí sportu Formule 1. Vychutnejte si dosud nevídané záběry a obvykle utajený zvuk z týmových vysílaček a zažijte sen fanouška Formule 1 na vlastní oči. Bude to stát za to! Během náročného závodního dne projde Guy čtyřmi různými chaotickými pit stopy a vymění pneumatiky na vozech veterána i teprve osmnáctiletého mladíka Lance Strolla. Jak obstojí? Bude to katastrofa? Zklame? Nebo se mu podaří pomoct týmu dosáhnout nového časového rekordu?

Pokud Vám nefunguje nová zašifrovaná varianta prehrávače, zkuste starou nešifrovanou verzi kliknutím zde. Nešifrovaná varianta nebude fungovat v Google Chrome.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>