Filmy žánru: Dobrodružný

Zombie Tidal Wave (Zombie Tidal Wave) 2019

Bojte se surfujících mrtvých! Další spolupráce režiséra a herce a producenta , kteří se nechvalně proslavili šestidílnou, v jistých kruzích kultovní sérií . Jejich další projekt je nadsazenou a lehce modernizovanou poctou klasickým zombie filmům z 80. let a vypráví příběh bývalého námořního kapitána (Ziering), který žije v malé přímořské komunitě na ostrově. On i všichni jeho známí jsou z ničeho nic ohroženi zástupem živých mrtvých, které z hlubin oceánu vyvrhla na pobřeží přílivová vlna. Kapitánem vedená nesourodá skupinka několika místních obyvatel musí odhalit pozadí této děsivé epidemie, a také nalézt způsob, jak ji zastavit.

Čarodějnice (The Witches) 2020

vizuálně inovativní film, který přetváří milovaný příběh pro moderní publikum, vypráví temně humorný a potěšující příběh mladého osiřelého chlapce , který na konci roku 1967 žije se svou milující babičkou ve venkovském městě Alabama v Demopolis. Když chlapec a jeho babička narazí na klamně okouzlující, ale velmi ďábelské čarodějnice, babička moudře odvede našeho mladého hrdinu do bohatého přímořského letoviska. Bohužel dorazí přesně ve stejnou dobu, kdy Nejvyšší čarodějnice shromáždila své přátele z celého světa – v utajení – aby uskutečnila své hanebné plány.

Moj dedo spadol z Marsu (Moj dida je pao s Marsa) 2019

Una je malá holka a její život se v jednom okamžiku naprosto převrátí vzhůru nohama. Jejího milovaného dědečka totiž unesou mimozemšťané a maminka se z toho zhroutí a skončí v nemocnici. A tak všechno je jen na Uně. Tím však pro ni překvapení nekončí. Při svém pátrání zjistí, že její děda je vlastně také mimozemšťan, jehož raketa před mnoha roky havarovala na Zemi. Ve sklepě totiž objeví dědova pilota, malého a hodně mrzutého robota. Una a tento její nový parťák teď mají necelých 24 hodin na to, aby dědu našli a zachránili. Díky výjimečnému dobrodružství se Una i robot spřátelí, pilotovu racionální robotickou logiku nahradí city a nezištná láska Uny zachrání její částečně mimozemskou rodinu.

Bixlerova škola pro očko si volá (Bixler High Private Eye) 2019

Wonder Woman 1984 (Wonder Woman 1984) 2020

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání (seriál ) a také Cheetah s tváří herečky .

Malá Anastázie (Anastasia: Once Upon a Time) 2020

Ruská princezna unikne časovým portálem před nebezpečím a s pomocí nové kamarádky se z Ameriky osmdesátých let snaží zachránit svoji rodinu, která zůstala v minulosti.

Batman pokračuje: Návrat Jokera (Batman Beyond: Return of the Joker) 2000

Terry McGinnis převzal Batmanův boj se zločinem od stárnoucího Bruce Waynea, ale ačkoli se Terry od Bruce hodně naučil, nikdy se nedozvěděl šokující pravdu o posledním setkání Batmana s jeho úhlavním nepřítelem Jokerem. Když se však Joker, který je podlejší než kdy dřív, vrátí do Gotham City, Wayne usoudí, že je nejvyšší čas, aby se nový Batman dozvěděl o tomhle darebákovi se zelenou tváří pravdu dřív, než dobije celé město – zejména poté, co na Bruce zaútočí jeho starý nepřítel.

Duše (Soul) 2020

Co dělá člověka… člověkem? Pixar Animation Studios uvádí celovečerní film Duše, ve kterém se představí středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (v původním znění ), který dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před, což je fantastické místo, kde čerstvě narozené duše získávají před vstupem na Zemi vlastnosti, návyky i zlozvyky. Joe však na svém životě lpí a tak spojí síly s duší číslo 22 (v původním znění ), která však vůbec nechápe, čím je zrovna lidský život tak výjimečný. A jak se Joe zoufale snaží duši číslo 22 vysvětlit, co je na životě tak skvělé, sám získává odpovědi na otázky, které si sám nesčetněkrát kladl.

Croodsovi: Nový věk (The Croods: A New Age) 2020

Skylines (Skylines) 2020