Filmy žánru: Animovaný

Louisa na pobřeží (Louise en hiver) 2016

Na konci léta ujel důchodkyni Louise z pobřežního letoviska poslední vlak. Rozhodne se u moře zůstat jen ve společnosti věrného psa a přežít do jara v záchranářské budce. Poetický, vizuálně podmanivý příběh režiséra J.-F. Laguionieho, kterého znají čeští diváci hlavně díky jeho animovanému snímku Obraz, získal na působivosti také díky hlasu, který osamělé Louise propůjčila francouzská herečka Dominique Frotová.

Happy Halloween, Scooby-Doo! (Happy Halloween, Scooby-Doo!) 2020

Superpříšerky: Superdušičky (Super Monsters: Dia de los Monsters) 2020

Superpříšerky oslaví svátek Día de los Muertos s Vidou, její kouzelnou rodinou a novými kamarády. A taky si užijí parádně strašidelný průvod!

Ben 10 vs. the Universe: The Movie (Ben 10 vs. the Universe: The Movie) 2020

Strom přání (The Wishmas Tree) 2020

Jedno nepovedené přání malé vačice uvrhne na celé město zimu a mráz. Nic ale není ztraceno a stále je zde šance na záchranu. Dobrodružná cesta malých vačic může začít!

Tut tut autíčko Otík a Halloween (A Go! Go! Cory Carson Halloween) 2020

Otík, Kristýnka a Ferda dostanou o Halloweenu chuť na obří sladkosti. Ale nekoledují si ve strašidelné části města o malér?

DC Super Hero Girls: Legendy Atlantidy (DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis) 2018

Super Hero High zažívá běžný den ve škole, když je náhle ukradena mocná Kniha legend. Aby ji našly, musí Wonder Woman, Batgirl, Supergirl, Bumblebee a zbytek Super Crew putovat hlubinami oceánu k Atlantidě. Tam se dívky setkají s Mera a Siren, zloději žijícími v oceánu. Aby bylo možné ukradenou knihu znovu získat a vrátit ji na správné místo, musí se DC Super Hero Girls spojit dohromady a využít své kolektivní síly k úspěšnému návratu k zemi.

Superpříšerky: Nová třída (Super Monsters: The New Class) 2020

Do Vidlíkova dorazí nová třída malých předškoláčků a superpříšerky se svými superschopnostmi postoupí o úroveň výš do fialové třídy!

Dva chvosta (Dva khvosta) 2018

Po tom, čo sa z nich nečakane stanú priatelia, Bobor a Mačka sa spoločne vydávajú na nebezpečnú misiu. Ich cieľom je zachrániť zvieracích kamarátov, ktorých uniesli mimozemšťania loviaci rôzne formy života vo vesmíre.

Leroy a Stitch (Leroy & Stitch) 2006

Lilo, Stitch, Jumba a Pleakley konečně zajali a zkrotili všech 624 experimentů a Galaktická aliance jim za to nabízí prestižní pracovní pozice. Vracejí se do vesmíru a Lilo jim dává s sebou na památku každému dárek. Jumba dostane její oblíbenou desku s písní Elvise Presleyho, Pleakley těžítko a Stitch náhrdelník.  Mezitím se ale Gantu rozhodne dostat doktora Hämsterviela z vězení. Stitch, který byl právě jmenován kapitánem galaktické armády, má za úkol ho dopadnout.