Filmy žánru: Animovaný

Lovci trolů: Úsvit Titánů (Trollhunters: Rise of the Titans) 2021

Arcadia Oaks vyzerá síce ako obyčajné mesto, ale napriek tomu je epicentrom magických a mimozemských línií, čo z neho robí miesto bitiek medzi bytosťami z iného sveta, vrátane trollov, mimozemšťanov a čarodejníkov. Hrdinovia zo série Trollhunters sa spojili v tomto epickom dobrodružstve, aby porazili spoločného nepriateľa – trojicu prvotných polobohov Arcane Order. Získajú kontrolu nad mágiou, ktorá spája ich všetkých?

Donkey’s Christmas Shrektacular (Donkey’s Caroling Christmas-tacular) 2010

V kráľovstve Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial sú opäť Vianoce… A ešte aké!Vo vychytenej putike Sladké jablko, vynovenej verzii niekdajšieho pajzla menom Otrávené jablko, večne uvravený somárik všetkých presviedča, aby si zaspievali vianočné koledy! On sám už si svoju vybral, nesmrteľnú klasiku Its the Most Wonderful Time of the Year. Shrek, Fiona, ich zlobrí potomkovia a celá plejáda ostatných zlobrov sa rozhodnú pre vlastnú, náležite upravenú verziu Jingle Bells, Kocúr v čižmách si strihne Feliz Navidad, hoci v jeho podaní táto krásna skladba neospevuje Šťastné Vianoce, ale, ehm, Zablšené! :-) A všetci spolu… Ale, veď si to pozrite sami!

Slova v bublinách (Words Bubble Up Like Soda Pop) 2020

Jednoho slunečného dne potká plachý kluk, co píše haiku, temperamentní, ale nejistou dívku a prožije s ní krátké, kouzelné léto.

Až do poslední smrti (To Your Last Death) 2019

Mimozemský gambler s nadpřirozenými schopnostmi umožní Miriam vrátit se zpátky v čase a stát se jedinou přeživší propracované smrtící hry jejího rozzuřeného otce, který touží po pomstě. Ponořte se do fantastického dobrodružství, v němž musí Miriam balancovat mezi otcovu podlou a krvežíznivou taktikou a stále se měnícími pravidly mimozemského gamblera. Pokud si bude v této hře počínat správně, ona i její sourozenci přežijí. Nejprve však musí přečkat nejhorší noc svého života.

Králíček Petr bere do zaječích (Peter Rabbit 2: The Runaway) 2021

Ve filmu Králíček Petr bere do zaječích se vrací roztomilý a všemi oblíbený králičí lump Petr. Bea, Thomas a králíci jsou teď něco jako rodina. Ale ať se Petr snaží sebevíc, stále má reputaci nenapravitelného rošťáka. A tak králíček Petr vezme do zaječích do světa, kde mu jeho lumpárny nikdo nevyčítá. Když se však jeho rodina rozhodne dát všechno v sázku, aby ho ve světě našla, musí se Petr rozhodnout, jaký králíček chce vlastně být.

The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki (The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki) 2021

Loki spojí sily s Bartom Simpsonom v boji proti svojim najťažším súperom v Springfielde po tom, čo ho opäť vyhodili z Asgardu.

Zvířátkoviny (De Fabeltjeskrant & de Grote Dierenbos-spelen) 2018

Pan Sova, posazený na větvi svého stromu, každý den předčítá z místních novin zvaných Zvířátkoviny nádherné příběhy o každodenních událostech v pohádkovém lese, zejména ty o neuvěřitelných dobrodružstvích rozmanité skupiny jeho opeřených a chlupatých zvířecích obyvatel. Slečna Čápice, pan Vrána a zbytek týmu vytvořili komunitu téměř náhodou“. Přestože se díky svým odlišným povahám a osobnostním rysům často dostávají do konfliktu, hezky se o sebe navzájem starají a projevují si náklonnost. Jejich veselá dobrodružství odhalují překážky i výhody pospolitého života a kombinují přitažlivou srozumitelnost klasických bajek s podvratným moderním smyslem pro humor.

Kidô senshi Gandamu: Senkô no Hasauei (Mobile Suit Gundam: Hathaway) 2021

Po Charově povstání se Hathaway Noa postaví do čela vzpoury proti Zemské federaci. Osud mu ale změní setkání s nepřátelským důstojníkem a tajemnou ženou.

Amerika: Film (America: The Motion Picture) 2021

George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí.

Kubík a Šroubík II (Kuba i Šruba II) 2019

Vydejte se s našimi kamarády na jejich další dobrodružství… Příběhy dvou bratrů – staršího Šroubíka, přirozeného vůdce jehož uvažování dává přednost racionálnímu světu nad fantazií. Je živý a jako každý šprýmař se vždycky dostane do maléru. Kubík je rozený intelektuál, takový malý dospělák, přestože je ve skutečnosti veselý a hravý, opatrný i pečlivý. Starší bratr je pro něj vzorem! Když jde někam Šroubík, jde i Kubík!