Filmy žánru: Akční

The Cure (The Cure) 2020

Zombie Tidal Wave (Zombie Tidal Wave) 2019

Bojte se surfujících mrtvých! Další spolupráce režiséra a herce a producenta , kteří se nechvalně proslavili šestidílnou, v jistých kruzích kultovní sérií . Jejich další projekt je nadsazenou a lehce modernizovanou poctou klasickým zombie filmům z 80. let a vypráví příběh bývalého námořního kapitána (Ziering), který žije v malé přímořské komunitě na ostrově. On i všichni jeho známí jsou z ničeho nic ohroženi zástupem živých mrtvých, které z hlubin oceánu vyvrhla na pobřeží přílivová vlna. Kapitánem vedená nesourodá skupinka několika místních obyvatel musí odhalit pozadí této děsivé epidemie, a také nalézt způsob, jak ji zastavit.

Shadow in the Cloud (Shadow in the Cloud) 2020

Geomgaek (The Swordsman) 2020

Nemilosrdně (No Mercy) 1986

Hrdinou je chicagský policista Eddie Jillette, který se společně s parťákem Joe Collinsem pokouší zadržet velkou zásilku drog. Jejich protivník, nelítostný gangster Losado, se však ukáže mnohem nebezpečnější než oba předpokládali. Joe je brutálně zavražděn a Eddie je odhodlán parťákovu smrt pomstít. Jedinou jeho šancí je svědek vraždy, atraktivní Michele Duvalová. Vydá se za ní a za Losadem do New Orleansu, jeho šance však nejsou velké. Nezná zdejší prostředí, místní policie není vůbec nadšená, že se v jejich rajónu objevil chicagský polda a navíc musí společně s Michel prchat před nebezpečným gangem. Útěk plný nebezpečí však oba uprchlíky sblíží.

Wonder Woman 1984 (Wonder Woman 1984) 2020

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání (seriál ) a také Cheetah s tváří herečky .

Spare Parts (Spare Parts) 2020

Šlápni na to! (Børning 3) 2020

Nevěsta zatáhla před svatbou za záchrannou brzdu a Roy přijímá výzvu od nové soupeřky. O svoji drahou bude závodit na pověstném okruhu Nürburgring v Německu.

Mossad (Ha’Mossad) 2019

Mossad a CIA spojí síly ve snaze vymanit svět ze spárů teroristické organizace RBG (Really Bad Guys). Když je v Izraeli unesen americký technologický miliardář, Mossad se ho pokusí zachránit a CIA pošle na pomoc svou nejlepší agentku. Agent Mossadu je tak nucen spolupracovat se svou americkou kolegyní. Ostatně jako nic na Blízkém východě se ani tato spolupráce neobejde bez konfliktu. Pokud se jim nepodaří zachránit svět, promarní ředitel Mossadu příležitost zapálit pochodeň na oslavách Dne nezávislosti těsně před svým odchodem do důchodu.

Batman pokračuje: Návrat Jokera (Batman Beyond: Return of the Joker) 2000

Terry McGinnis převzal Batmanův boj se zločinem od stárnoucího Bruce Waynea, ale ačkoli se Terry od Bruce hodně naučil, nikdy se nedozvěděl šokující pravdu o posledním setkání Batmana s jeho úhlavním nepřítelem Jokerem. Když se však Joker, který je podlejší než kdy dřív, vrátí do Gotham City, Wayne usoudí, že je nejvyšší čas, aby se nový Batman dozvěděl o tomhle darebákovi se zelenou tváří pravdu dřív, než dobije celé město – zejména poté, co na Bruce zaútočí jeho starý nepřítel.