Filmy žánru: Akční

Kate (Kate) 2021

Vražedkyně, která poté, co byla otrávena a zbývá jí necelý den života, se vydává na lov ulicemi Tokia, během kterého se spřátelí s dcerou bývalého cíle.

Marvel Superhrdinové (LEGO Marvel Super Heroes: Maximum Overload) 2013

Neporazitelní superhrdinové opět bojují proti zlu…

LEGO Marvel Super Heroes: Black Panther – Trouble in Wakanda (LEGO Marvel Super Heroes: Black Panther – Trouble in Wakanda) 2018

Lego Marvel Spider-Man: Vexed by Venom (Lego Marvel Spider-Man: Vexed by Venom) 2019

Bender: Nachalo (Bender: Nachalo) 2021

Bender: Zoloto imprerii (Bender: Zoloto imprerii) 2021

Collar Bomb (Collar Bomb) 2021

Helena Trojská (Helen of Troy) 2003

Jeden z nejvýpravnějších dobrodružných klasických příběhů inspirovaných Homérovou Iliadou ožívá. Natočený na exotických místech, s mezinárodním obsazením a nejmodernějšími speciálními efekty, snímek vypráví o legendární bitvě, která se rozpoutala kvůli lásce a kvůli nejkrásnější ženě na světě. Helena (Sienna Guillory), ačkoliv je provdaná za spartského krále Meneláa, se bláznivě zamiluje do Parida (Matthew Marsden), pohledného trojského prince. Milenci spolu uprchnou do Tróje, kde jim Paridův otec, král Priam (John Rhys-Davies), poskytne bezpečné útočiště. Meneláův krutý bratr Agamemnon (Rufus Sewell) chce Helenu přivést zpátky a vede vycvičenou spartskou armádu až k opevněnému městu. Po desetiletém obléhání Řekové nakonec do města vstoupí léčkou pomocí známého trojského koně a začne bitva, která rozhodne o osudu obou impérií.

Heartbeat (Taken Heart) 2017

Pre záchranu milovanej dcéry sa tajná detektívka postaví tvárou v tvár najnebezpečnejšej organizácii na Belize!Kate Johnson je slobodná matka a tajná detektívka. Keď jej dcéra Nina odíde do Punta Dia v Belize, aby pomáhala v miestnom sirotinci, je unesená organizáciou La Muerte Roja. Kate, ktorá nedôveruje miestnej vláde, odcestuje do Belize, aby našla svoju nezvestnú dcéru. Kate sa stretne s bývalým námorníkom, ktorý súhlasí s tým, že jej pomôže. Pri pátraní po svojej dcére si však uvedomí, aký silný vplyv má La Muerte Roja na Belize. Jej otázky sa stretávajú s tichom a vydesenými tvárami miestnych obyvateľov. Len málokto je ochotný hovoriť o obchodovaní s orgánmi v rámci kartelu. Začína sa boj s časom, aby Kate stihla nájsť dcéru skôr než sa stane ďalšou obeťou La Muerte Roja.

Solncepjok (Hotsunlight) 2021