Filmy žánru: Akční

The Doorman (The Doorman) 2020

Bývalá vojanda se speciálním výcvikem s traumaty, že během služby v ochrance neuhlídala svěřenou holčičku, se nechala po penzionování zaměstnat jako dveřník. Naneštěstí v domě, kde bydlí jistý Hirsch, který ukradl před 30 lety v NDR obrazy, a v době, kdy je chce jistý Victor Dubois Hirschovi ukrást.

Ben 10 vs. the Universe: The Movie (Ben 10 vs. the Universe: The Movie) 2020

Neviditelná smrt (Stealth Fighter) 1999

Po pádu Železné opony zůstaly na světě spousty zbraní, které náhle ztratily svůj význam. Satelitní systémy, mezikontinentální rakety či neviditelné bombardéry. náhle je nutno tyto zbraně chránit pečlivěji než dříve, protože mezinárodní teroristé o ně projevují mimořádný zájem. po únosu bombardéru F – 117A Stealth je náhle v ohrožení celý svět. Je nutno zjistit, kdo s letadlem odletěl. Na světě je jen málo pilotů, kteří s takovýmto strojem dovedou létat. Ti, kteří mají potřebný výcvik jsou na základnách, nebo zahynuli při bojových akcích.Neviditelný bombardér se ale přesto objevuje na různých místech světa. Kdo jej pilotuje? A pro koho? Ve filmu byly poprvé použity detailní záběry letounu F – 117A Stealth Fighter, který ještě nedávno patřil do arzenálu tzv. tajných zbraní.

Di ya cao (The Trough) 2018

Kesari (Kesari) 2019

Snímek se vrací k jedné neuvěřitelné bitvě, která se odehrála v roce 1897. Tehdy se střetl malý oddíl Sikhů ve službách britské armády se vzbouřenými paštunskými kmeny. Ona neuvěřitelnost spočívá v tom, že jednadvacet můžu bránilo pevnost proti deseti tisícům vzbouřenců. Nikdo z hrdinů nepřežil, jejich oběť ale nakonec nebyla marná.

Seized (Seized) 2020

Bývalý člen speciálních jednotek žije poklidný život se svým synem Taylorem (Matthew Garbacz). Vše se ale změní ve chvíli, kdy je Taylor unesen záhadným Mzamem. Mzamo po Nerovi chce, aby odstranil konkurenty zločineckého sindikátu.

Beckman (Beckman) 2020

Daman akeseo guhasoseo (Deliver Us From Evil) 2020

Zabiják Kim In-nam chce seknout s prací a přestěhovat se do Panamy. Jako poslední úkol přijme vraždu násilnického šéfa japonského gangu. Než však stihne odjet, dozví se od svého dřívějšího nadřízeného, že jeho bývalou přítelkyni v Bangkoku zavraždili a její malá dcerka Yoo-min se pohřešuje. Odlétá proto do Thajska, kde se dozvídá, že Yoo-min nejspíš unesli kvůli transplantaci orgánů. Závod s časem začíná a navíc je mu v patách zabiják Ray , který touží po pomstě.

Tenet (Tenet) 2020

Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře je jediné slovo – TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.

Štvanci (Out of Bounds) 1986

Darylove prázdniny v Los Angeles sa začínajú brutálnou vraždou jeho brata a jeho švagrinej. A to všetko preto, lebo Daryl si na letisku vzal nesprávnu tašku plnú heroínu v hodnote niekoľkých miliónov dolárov. Teraz ho pre vraždu hľadá polícia a priekupník, ktorý chce svoj tovar späť. V sprievode mladej herečky se snaží prežiť a dokázať svoju nevinu.