Filmy žánru: Thriller

Die (Die) 2010

Co se stane, když šest skoro“ náhodně vybraných lidí se probudí v celách? Jsou snad za něco souzeni? Co se stalo? Dostat se ven, je nemožné, jejich životy řídí neznámý muž, který rozhoduje o přežití každého z nich a zkouší na šestici lidí své pokusy. Postupem času všichni zjistí, že toho mají hodně společného, víc než si možná sami dokázali vůbec představit.

V rytmu smrti (Dance Night Obsession) 2016

Rok po zavraždění Karen Higginsové v tanečním studiu je její smrt stále neobjasněná. Když dojde k další vraždě tanečnice, začne Kareninu sestru Kate pronásledovat neznámý stalker. Chce ji zabít, nebo jen vyděsit…?Rok po vraždě tanečnice Karen Higginsové je zavražděna sólistka populární americké taneční revue Tereza. Její tělo bylo odhozeno do kontejneru jako nějaký odpad. Okradena nebyla, ale nikdo neví, jaký motiv mohl vrah mít. Producent show Quinn a šéf ochranky Tony se rozhodli zavést nová bezpečnostní opatření, aby uklidnili tanečnice a tanečníky. Každý dostane ke vstupu čipovou kartu a navíc červené tlačítko pro případ ohrožení. Když ho zmáčknou, GPS systém zašle jejich souřadnice a na cestu se okamžitě vydá pomoc. Karenina sestra Kate je hvězdou show a na Terezinu počest chce uspořádat taneční představení a také, aby jí s choreografií pomáhal její přítel Miguel. Se show Quinn souhlasí, s Miguelem nikoliv. Miguel také tančil v show, ale Quinn ho vyhodil. Show se povedla, a když se Kate vrátila do šatny, před dveřmi našla dárkovou tašku a v ní fotografii, na které je s Terezou, a stříbrný náramek. Vzhledem k novým bezpečnostním opatřením by se do prostoru pro zaměstnance neměl dostat nikdo cizí. Tony se dívá na záznamy z kamer, ale tento klíčový okamžik, kdy neznámá osoba dá za Katiny dveře tašku, je nedostupný. Později někdo podstrčí pode dveřmi Katina domu další dopis a v něm ten náramek z tašky. Kate se nemůže zbavit dojmu, že všechny tyto události i Terezina smrt nějak souvisí se smrtí Katina dvojčete Karen. Miguel má o Kate strach a přeje si, aby odešla ze show a tančila v jeho studiu. Kate ale nechce ze show odcházet. Nepříjemnosti pokračují. Jednoho dne kdosi ukradne Katina psa a na stromě nechá vzkaz, že se našel, ale telefonní číslo je stejné jako na kontejneru, ve kterém skončilo Terezino tělo. Miguel se zlobí, že Kate nic neřekne policii, ale když jim v noci do ložnice vejde cizí muž jmeném Warren, Kate okamžitě zavolá policii. Vychází najevo, že kdosi vytvořil Katin falešný profil na seznamce a jejím jménem pozval Warrena k ní domů. Policie nechá Katin dům hlídat a to se ukáže jako prozíravé. Kdosi jí totiž dal v její šatně do tašky jedovatého pavouka, který ji cestou domů kousnul. Nebýt hlídkujícího policisty, který Kate odvezl do nemocnice, nikdo neví, jak by to skončilo.

Blood Is Blood (Blood Is Blood) 2016

Allure (Allure) 2017

Devil’s Gate (Devil’s Gate) 2017

Malým mestečkom Devils Gate otrasie záhadné zmiznutie matky so synom. Hlavným podozrivým je manžel a otec Jackson Pritchard , ktorého obyvatelia obviňujú hlavne preto, že sa jeho správanie v poslednej dobe výrazne zmenilo. Keď do mesta prichádza agentka FBI Daria , začína sa pátranie, ktoré so sebou prinesie šokujúce odhalenia.

Downrange (Downrange) 2017

Aiyaary (Aiyaary) 2018

Ponorka na dně (Gray Lady Down) 1978

Kapitán námorníctva sa musí dostať k nukleárnej ponorke, ktorá uviazla na dne oceánu.

Švindlíři (The Grifters) 1990

Hrdiny zdařilého psychologického filmu je trojice losangeleských podvodníků: atraktivní čtyřicátnice Lilly Dillonová, její syn Roy a jeho snoubenka Myra Langtreeová. Zatímco Lilly pracuje pro sázkovou kancelář na dostihovém závodišti, Roy se živí drobnými podvody. Myra byla kdysi partnerkou excelentního podvodníka Colea, kterého však mnohamilionové podvody přivedly k nervovému zhroucení a trvalému pobytu v ústavu pro choromyslné. Nyní by Myra chtěla rozjet další podobné podniky s Royem, ale ten si uvědomuje, že na něco takového nemá a odmítá to, přestože by to znamenalo možnost vymanit se z vlivu panovačné matky. Kolotoč intrik, vzájemného sledování, podvádění, podrážení a vydírání se nezadržitelně blíží tragickému vyvrcholení.

Kmen (Plemja) 2014

Hluchoněmý teenager Sergey nastoupí do specializované internátní školy. Aby zde přežil, stává se členem divoké organizace, tzv. kmene. Postupně se sžívá s místním prostředím a přizpůsobuje se jeho režimu. Náhodný sex s jednou z kmenových konkubín však přeroste v lásku a Sergey tak proti své vůli musí porušit všechna nepsaná pravidla společenské hierarchie kmene.