Filmy žánru: Thriller

You Should Have Left (You Should Have Left) 2020

Ztracená kulka (Balle perdue) 2020

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku.

Anderson Falls (Anderson Falls) 2020

Killbird (Killbird) 2019

Když auto mladé ženy vypoví poslušnost uprostřed pustiny ve státě Oregon, je řidička porouchaného vozu vydána všanc zlovůli paranoidního fanatika věřícího v teorii spiknutí, který je přesvědčen, že má co do činění s agentkou pracující pro vládu.

Becky (Becky) 2020

Becky je mladé dievča, ktoré sa práve dostalo do rebelského obdobia. To, čo túžia robiť najmenej, je tráviť čas so svojimi rodičmi, bohužiaľ otec jej k tomu šancu nedá a berie ju so sebou na rodinný víkend k chate pri jazere. Čo ale všetkých vydesí a prekvapí, je nečakaná návšteva zločincov vedených nacistom Dominickom . Becky všetko sleduje z diaľky a v hlave sa jej rodí plán na dokonalú pomstu pre každého zločinca v dome, aj keby mala prvýkrát v živote zabiť.

Řetězec smrti (Kill Chain) 2019

John je vysloužilý zabiják, který už chce mít od všeho pokoj. Minulost ho však přesto dožene. Stejně jako dva nájemní vrazi z jeho bývalé organizace. Než se k němu dostanou, přivede náhodné řetězení událostí do hotelu, v němž se vše odehrává, ještě jednu osobu…

Avanpost (The Blackout) 2019

V blízké budoucnosti se cosi přihodilo. Spojení mez většinou měst na Zemi se přerušilo. Kosmonauti objevili na území východní Evropy malou kruhovitou oblast, která stále žije. Co armáda nalezne za hranicemi této oblasti šokuje všechny. V obchodech, v automobilech, na silnicích, v budovách nemocnic a nádraží, všude jsou stopy boje. Kdo nebo co likviduje všechno živé? A jak dlouho vydrží poslední základna lidstva?

A Good Woman Is Hard to Find (A Good Woman Is Hard to Find) 2019

Zuřivost (The Fury) 1978

Agent tajné americké služby, která se zabývá unášením a výzkumem dětí s výjimečnými psychickými schopnostmi, Ben Childress, unáší syna Robina svému bývalému kolegovi ze CIA Peterovi Sandzovi a při tomto únosu málem Petera zabije. Peterovou jedinou možností k nalezení syna je spojit se s ním pomocí mladé dívky Gillian Bellaver, která je obdařená stejnými schopnostmi jako Robin. Peter a Gillian spojují své síly, aby dostali Robina co nejdříve ze zajetí.

Krvavý tábor (Turkey Shoot) 1982

Skupinka třech mladých lidí se v blízké budoucnosti dostává do koncentračního tábora, kde má být napraveno jejich smýšlení o politickém vedení státu a jejich údajné kriminální chování. Po příjezdu však hrdinové zjišťují, že tábor je spíše takovým zábavním parkem pro skupinku zazobaných“ a sadistických šéfů. Jedinou šancí, jak se z tábora dostat dle regulí, je přežití v údajném lovu na lidi, tzv. TURKEY SHOOT. Hrdinové filmu se buď dobrovolně přihlásí, nebo jsou k této hře donuceni. Začíná neuvěřitelný hon, situace plné zvratů a boj o holé životy. Dovoleno a možno je naprosto vše…