Filmy žánru: Romantický

Láska na první štěknutí (Love at First Bark) 2017

Julia otevírá vlastní firmu. K tomu se rozhodne pořídit si mazlíčka a na adopčním veletrhu si vybere psa Krále. Výcvikový trenér Owen jí nabídne pomoc, ale ona ji odmítne. Když po čase zjistí, že Král poslouchá všechny kromě ní, zkusí se na Owena obrátit, a tím se začnou sbližovat…

Zasněžená romance (Sun Valley Serenade) 1941

Trubaduři z Dartmooru (orch. Glenna Millera) zoufale hledají práci a poštěstí se jim shodou okolností nejen spolupráce se zpěvačkou, o kterou je mimořádný zájem, ale také výborné angažmá v horském středisku Sun Valley. Mimoto z reklamních důvodů klavirista (J. Payne) očekává příjezd uprchlíka z Evropy (je II.světová válka), kterému se zavázal, že se o něj ve všem postará. Jaké je však překvapení celého orchestru, když vyjde najevo, že je to mladá a pohledná Norka Karen (Sonja Henie).

The Ottoman Lieutenant (The Ottoman Lieutenant) 2017

Krásná a nezlomná Lillie , frustrovaná nespravedlností v její domovině, opouští USA poté, co potká Juda , amerického doktora, který podniká lékařskou misi do Osmanské říše. Lillie se zamiluje do nepřítele, poručíka osmanské císařské armády. Nyní při invazi vojenských sil se musí rozhodnout, jestli chce být taková, jakou ji lidé chtějí mít, nebo jestli bude sama sebou…

Planeta Singli 3 (Planeta Singli 3) 2019

Láska na zálohu (Bottled with Love) 2019

Abbey se právě rozešla s přítelem. Teta jí doporučí, ať své vášně a sny napíše na papír, dopis vloží do lahve a lahev symbolicky hodí do vody. Abbey nakonec poslechne a napíše imaginárnímu muži, co v životě chce a jaká je. Vyplavenou láhev najde syn ředitele firmy, kde Abbey pracuje…

Temný měsíc vychází (Dark Moon Rising) 2009

Dívka z malého města se setká s tajemným mladým tulákem a ti dva se do sebe zamilují. Jenže ten chlapec si s sebou nese rodinné prokletí, a na městečko se začnou valit nepředstavitelné hrůzy.

Sonny Boy (Sonny Boy) 2011

Sonny Boy – love story natočená na motivy skutečného příběhu, se odehrává v Nizozemsku v počátcích druhé světové války a době nastupujícího nacismu. Vypráví milostný příběh Riky, stárnoucí matky čtyř dětí, a Waldemara, o sedmnáct let mladšího studenta ze Surinamu. V Evropě 30. let, době svázané konvencemi a předsudky, musí milenci čelit nejen nepřízni osudu, ale také odporu pomlouvačného okolí, které nemůže překousnout jejich nemanželský poměr a zejména jejich rasovou rozdílnost. Film o vztahu bílé ženy a černého muže v předválečné Evropě je představen jako epická freska o rodině, kterou zničila válka a lidská omezenost, což jsou témata aktuální i v dnešní době.

Láska prochází žaludkem (Appetite for Love) 2016

Úspěšná zaměstnankyně velké korporace Mina Jonesová je vyslána do malého městečka, aby postavila na nohy obyčejnou místní restauraci. Zdálo by se, že pro Minu půjde o zadání jako každé jiné, neboť provádět radikální změny je součástí její práce. Ale tento úkol je pro ni skutečnou výzvou, protože jde o Minino rodné město a oblíbená místní restaurace je nyní ve vlastnictví Claye Harta , její staré středoškolské lásky. Tento návrat do minulosti může mít obrovský vliv na její budoucnost, protože stará láska opravdu nerezaví ..

After Midnight (After Midnight) 2019

Zero (Zero) 2018

Bauua Singh je sice malý vzrůstem, ale velký sebevědomím. Nelíbí se mu žádná dívka ze seznamky, až narazí na fotografii Aafie , uznávané astronomky specializující se na výzkum Marsu. Když ale dívku vyhledá, je zklamaný, je totiž upoutána na vozík. Přesto, po počátečních neshodách, ji začne dobývat, což se mu podaří. Když příbuzní zjistí, jak daleko jejich vztah zašel, nutí ho ke svatbě. Bauua se ale nechce ženit, stále totiž sní o filmové hvězdě Babitě Kumari , kterou potkal a ona ho z opileckého rozmaru políbila. Ještě před obřadem proto uteče, aby se vydal za slavnou herečkou, o níž je přesvědčený, že je jeho životní láskou. Obětuje kvůli ní hodně, nejenom svoji zázračnou schopnost shodit pouhým pohybem prstu hvězdy z oblohy. Dokáže znovu získat to, co vlastní vinou ztratil, a co za to bude muset zaplatit?