Filmy žánru: Mysteriózní

Kouzlo Vánoc (The Spirit of Christmas) 2015

Objevte sílu lásky. Tento nadčasový sváteční snímek se odehrává v současnosti, i na počátku 20. století. Kate, workoholická právnička cestuje do Vermontu, do Hollygrove Inn, aby zprostředkovala prodej této nemovitosti, která zůstala bez dědiců. Na místě se dozví, že v hostinci přebývá duch mladého muže, zmizelého před sto lety. Ze zvědavosti zůstane na noc a duch se opravdu zjeví. Jmenuje se Daniel a požádá ji o pomoc. Když vyřeší tajemství kolem jeho zavraždění, odejde. Kate začíná pátrat a nejen to – vášnivě se do sebe s Danielem zamilují. Podaří se Kate odhalit celou pravdu, aby Danielův duch byl konečné svobodný?

matka! (Mother!) 2017

Nejhorší zvuk, který můžete uslyšet v ráji, je zaklepání na dveře. a hrají v thrilleru matka! manželský pár, jehož idylické soužití v nádherném domě v lůně přírody naruší nezvaní hosté, kterých neustále přibývá.

Mo Lun (Mo Lun) 2016

Zlo přichází z hlubin (Beneath Still Waters) 2005

Před čtyřiceti lety byla na místě města Marrienbad vybudována vodní přehrada, díky které okolí prosperuje. Málokdo ale tuší, že přehrada byla zbudována proto, aby něco ukryla, aby pohřbila zlo, které se v Marrienbadu zrodilo. Jediný člověk, který byl schopen se mu postavit a přemoci ho, před nedávnem zemřel, takže nic nebrání, aby se zlo vyplížilo z vody na povrch a ujalo se vlády.

Ying lun dui jue (The Foreigner) 2017

Jasper Jones (Jasper Jones) 2017

Snímek vypráví poutavý a dojemný příběh o dospívání čtrnáctiletého knihomola Charlieho Bucktina z Austrálie. Jedné noci, kdy mu místní míšenec z okraje společnosti jménem Jasper Jones ukáže mrtvolu mladé Laury Wishheartové, se Charlieho život navždy změní. S tímto tajemstvím se Charlie, který je přesvědčen o Jasperově nevině, vydá na nebezpečnou cestu ve snaze najít skutečného vraha. Během parných letních prázdnin roku 1969 Charlie porazí místní rasisty, čelí rozvodu rodičů a bezhlavě se zamiluje, když pochopí, co je skutečná odvaha.

Hangman (Hangman) 2017

Sen lásky (Liebestraum) 1991

Profesor architektury Nick Kaminsky cestuje do malého městečka v Illinois za umírající matkou. Má se s ní setkat poprvé, protože jako malé dítě ho dala k adopci. Nick chce zjistit pravdu, proč to udělala. Po příchodu se setká s bývalým spolužákem Paulem Kesslerem, jehož firma má na starost demolici starého obchodního domu. Nick se seznámí s jeho manželkou Jane, se kterou naváže milostný vztah. Stará budova Nicka zajímá zpočátku jen ze stránky architektonické, než zjistí, že její minulost se pojí s jeho minulostí. Jaké je tajemství starého obchodního domu?

Jigsaw (Jigsaw) 2017

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazují na jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu…. Těšte se, budete se bát.

Záhada v květinářství: Květiny na věčnost (Flower Shop Mystery: Dearly Depotted) 2016

Abby Knightová je krásná bývalá právnička, z níž se stala hrdá majitelka kouzelného illinoiského květinářství. Jakožto družička a květinová aranžérka na svatbě její vznětlivé sestřenice Abby doufá, že Jillian znovu neuteče od oltáře. Když obřad proběhne hladce a bez zádrhelů, Abby si s úlevou oddychne. Události ale naberou nečekaný spád, když Abby společně s pohledným majitelem baru a bývalým soukromým očkem Marcem objeví mrtvolu Jack Sutcliffa, bezohledného podfukáře, který se pokusil svatbu pokazit. Zatímco policie označí místo činu páskou a koroner ohledává tělo, Abby podlehne své zvědavosti a pustí se do vyšetřování vraždy na vlastní pěst.