Filmy žánru: Komedie

Šišouni v New Yorku (Coneheads) 1993

Mimozemšťané Dan Aykroyd a Jane Curtin mají za úkol připravit půdu pro budoucí invazi na Zemi. Při přistání se ale zřítí. Musí zapomenout na své poslání a začít žít jako lidé.

Ils sont partout (Ils sont partout) 2016

Drazí, zatracení přátelé (Cari fottutissimi amici) 1994

Itálie těsně po II. světové válce, není moc jídla, ve všem chaos, ale žít se musí. Parta lidí se dá dohromady a začne si vydělávat jako boxeři. V šíleném autě, které spíše nejede než jede, objíždějí venkov. Boxovat moc neumějí, ale snaží se. Občas jim jde i o život, ale protloukají se. Přidá se k nim i černoch z americké armády, který by se moc nerad dostal zpět ke zbrani.

Dortíková mise (Operation Cupcake) 2012

Plukovník Griff Carson se vrací domů na dvouměsíční dovolenou. Má manželku Janet a dvě děti – tínejdžry Kim a Ollieho. Byl však od své rodiny příliš dlouho odloučený a má pocit, že mezi ně už nepatří. Janet však doufá, že všechno se poddá, když Griff bude za něco zodpovědný, a proto ho pověří spoluprací v novém obchodě s cukrovím. Griff se k úkolu postaví jako voják: Pekárna je vojenská zóna. Po nezdařené operaci obchod téměř lehne popelem. Frustrovaná Janet mu pohrozí, že pokud se nepřizpůsobí normálnímu životu, tak jako rodina končí. A Griff je odhodlán dokázat své kvality otce a manžela, jinak mu zůstane osamělý život vojáka.

Srdeční záležitost (Die Staatsaffäre) 2014

Německá studentka Anna se zamilovala do francouzského studenta. Po letech se setkávají… spolková kancléřka a nově zvolený francouzský prezident.

Tělo jako důkaz (Barfuss bis zum Hals) 2009

Helmut a Sabine provozují nejstarší německý nudistický klub Sportovní klub svobody, a v tomto areálu žijí společně se svými dětmi Jakobem a Rosou. Když je společnost prodána podnikateli Dieterovi, ten se rozhodne klub navštívit se svou dcerou Natálií, aby zjistil, zda má provozovatelům prodloužit nájemní smlouvu. Problém je ale v tom, že konzervativní Dieter očekává obyčejný sportovní klub…

Všechen čas světa (Alle Zeit der Welt) 2011

Rudolf Wohlgemuth žije len pre svoju hodinársku dielňu. Odkedy zomreli jeho rodičia, na starom rodinnom podniku zmenil len málo. O malý obchod sa stará s pomocou svojej jedinej zamestnankyne Kariny Beckamannovej. Keď sa z Hong Kongu ozvu jeho brat Klaus a požaduje svoj podiel, Rudolf si v zúfalstve vymyslí rodinu, ktorú musí podporovať. A na to bude potrebovať Karininu pomoc…

Love & Peace (Rabu a Pisu) 2015

Ryoichi je lúzer a čudák a všetkým je len na posmech. Pri živote ho drží len malá, no nesmierne empatická korytnačka, ktorú pomenoval Pikadon. Keď ho však kolegovia donútia spláchnuť ju do záchoda, veci naberú nečakaný spád. Pikadon sa v kanalizácii zoznámi s partičku zabudnutých a odhodených hračiek, trochu podrastie a z Ryoichiho sa stane punkrocková hviezda.

David Brent: Life on the Road (David Brent: Life on the Road) 2016

Včera, dnes a zítra (Ieri, oggi, domani) 1963

Hlavními hrdinkami tohoto povídkového filmu jsou tři italské ženy, pocházející z různých společenských vrstev, jež však mají mnoho společného – krásu, smyslnost, horkou krev v žilách a muže, kteří naprosto propadli jejich kouzlu.