Filmy žánru: Komedie

Biz Böyleyiz (Biz Böyleyiz) 2020

22nd Annual Mark Twain Prize for American Humor celebrating: Dave Chappelle (22nd Annual Mark Twain Prize for American Humor celebrating: Dave Chappelle) 2020

přebírá prestižní cenu Marka Twaina za americký humor. Ceremoniál plný hvězd z Kennedyho centra ve Washingtonu.

Feel the Beat (Feel the Beat) 2020

Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž.

Tom a Jerry (Tom and Jerry: The Movie) 1992

TOM a JERRY, slavný kočko-myší tým ztratil díky neustálým honičkám svůj domov a oba naši hrdinové se ocitli na ulici. Tam potkali nové přátele a také ROBYN, malou ztracenou holčičku, která hledá svého tatínka. Tom s Jerrym jí přeochotně nabídnou pomoc a hrdinsky se pouštějí do pátrání až jsou polapeni strašnou Robyninou tetou pí. FÍKOVOU a jejím úlisným právníkem. Ocitají se ve zvířecím vězení, kde vládne potrhlý doktor JABLÍČKO. Samozřejmě že Tom s Jerrym naplánují grandiózní útěk, při kterém osvobodí své nové zvířecí přátele – psa BROKA a blechu FRANKIEHO. Společně s Robynou se potom vydávají na divokou cestu plnou napětí a dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli.

Jízdenka do budoucnosti (One Way to Tomorrow) 2020

Ve vlaku do Izmiru se setkají dva neznámí, které spojují bouřlivé a nečekaně propletené vztahy z minulosti.

How to Build a Girl (How to Build a Girl) 2019

How to Build a Girl, podle bestselleru Cailtin Moran, je drsná, sexy a hluboce dojemná coming of age komedie, která sleduje trnitou cestu k ženství skrze jedinečného a nesmírně komického hrdiny. Johana Morrigan je bystrá, nepředvídatelná, 16letá dívka s úžasnou představivostí, díky které může zajít za hranice své fantazie a uniknout tak z všedního života ve Wolverhamptonu. Zoufale se snažíc opustit jejich přeplněný byt, který sdílí se svými čtyřmi bratry a výstředními rodiči, se uchylí k významnému kroku v jejím životě: předloží důležitým známým hudebním kritikům indie rocku v týdenním magazínu nekonvenční seriózně napsanou hudební recenzi. Přestože byla Johana zpočátku odmítnuta, na vrchol rockové hudební scény 90. let se dostane znovuobjevením se jako Dolly Wilde – úctyhodné, vybíravé hudební kritičky s neukojitelnou touhou po slávě, jmění a mužích. Netrvá dlouho a Johany nový život ji strhne a postaví ji před životní otázku: Chce být dívkou jakou se stala? Nebo potřebuje začít od začátku a stavět znovu od základů?

All Nighter (All Nighter) 2017

Martin jde na celkem nepříjemnou večeři se svojí přítelkyní Ginnie a jejím workoholickým otcem . O šest měsíců později Mr. Gallo zaťuká na Martinovi dveře a hledá svoji dceru. V té době už Martin s Ginnie nechodí. Nakonec mu ale nezbývá jiná možnost, než se s otcem své bývalé přítelkyně vydat na celonoční cestu západním Hollywoodem, aby ji našli.

Jo Koy: Mezi svými (Jo Koy: In His Elements) 2020

Jo Koy přiváží do Manily rytmus a smích. V jedinečné show představí místní kulturu a vystoupí s americkými komiky, dýdžeji a tanečníky hip hopu filipínského původu.

Super mazlíčci (Pets United) 2019

Toulavý pes Roger je odjakživa rebel, který každému v nouzi rád pomůže. To ovšem znamená občas okrádat o jídlo rozmazlené domácí mazlíčky. A těch je v Robo City víc, než dost. Robo City je totiž široko daleko to nejmodernější město ze všech. Jeho obyvatelé si žijí šťastně, protože téměř všechno obstarávají roboti. Jenže bezstarostné dny právě končí. Starosta města zešílel. Rozhodl se všechny lidi a zvířata vyhnat a z jejich domova udělat město robotů. Roger má sice pro strach uděláno, ale jestli chce své město zachránit, bude potřebovat pomoc. Ač nerad, musí své síly spojit s nebojácnou kočičí dámou Belle, zhýčkaným pudlem Ronaldem, nemotorným mopsem Walterem a domácím prasátkem Sophií. K nim se přidává robot Bob, který má o kolečko víc, což z něj dělá naprostého dobráka. Tahle nesourodá partička se vydává po stopě záhady starostova pomatení. Musí se pokusit zachránit své domovy a snad i celé město. Animované rodinné dobrodružství Super mazlíčci napsal a režíroval , který si malé i velké diváky získal už svým filmem .

Patrick (Patrick) 2018

Sarah Francisová je síce mladá a krásna žena, ale jej život je tak trochu tragédia. Nedokáže sa poriadne postarať ani o seba, a to posledné, čo potrebuje, je starať sa ešte o niekoho iného. No čuduj sa svete, práve niekto sa jej práve chystá vstúpiť do života – a celkom ho zničiť. Sarina stará mama jej totiž po smrti odkázala nečakané dedičstvo – neuveriteľne rozmaznaného mopslíka. Určite na to musela mať nejaký dobrý dôvod…