Filmy žánru: Komedie

Little (Little) 2019

Coffee & Kareem (Coffee & Kareem) 2020

Nešikovný detroitský policajt se snaží skamarádit se synem svojí přítelkyně. A protože při tom odhalí zločinné spiknutí, nezbude mu než hubatého kluka vzít za parťáka.

Dámská šatna (divadelní záznam) (Dámská šatna (divadelní záznam)) 2020

Hvězda (divadelní záznam) (Hvězda (divadelní záznam)) 2020

Původní česká one woman show pro . Přímý přenos ze Studia DVA jen pro tento večer… Hvězda je komedie o fiktivní seriálové herečce, kterou pro ni napsal režisér . Příběh se odehrává během nejdivočejšího týdne hereččina života a odkrývá zákulisí českého showbyznysu. S nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu. Inscenace měla premiéru v roce 2013, na repertoáru divadla už není, ale herečka Eva Holubová se s odvahou sobě vlastní rozhodla dát možnost divákům, kteří tento titul neviděli, zažít ho živě ještě jednou.

Společenství vlastníků (Společenství vlastníků) 2019

Dračí záchranáři (Dragons: Rescue Riders) 2019

Dvojčata Dak a Leyla se svými dračími kamarády neustále zachraňují ostatní, brání svůj domov v městečku Huttsgalor a celou dobu se dobře baví.

Láska na první štěknutí (Love at First Bark) 2017

Julia otevírá vlastní firmu. K tomu se rozhodne pořídit si mazlíčka a na adopčním veletrhu si vybere psa Krále. Výcvikový trenér Owen jí nabídne pomoc, ale ona ji odmítne. Když po čase zjistí, že Král poslouchá všechny kromě ní, zkusí se na Owena obrátit, a tím se začnou sbližovat…

Space Babes from Outer Space (Space Babes from Outer Space) 2017

Snatchers (Snatchers) 2019

Big Time Adolescence (Big Time Adolescence) 2019