Filmy žánru: Horor

Annabelle 2: Zrození zla (Annabelle: Creation) 2017

Annabelle 2 : Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 . Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek.

The Gracefield Incident (The Gracefield Incident) 2017

Po strate očakávaného bábätka sa Matthew s manželkou Jessicou a štyrmi kamarátmi vyberie na chatu svojho šéfa. Ten má v lesoch luxusné sídlo, ktoré si postavil preto, lebo je posadnutý lovom Bigfoota. To je pre partiu k smiechu, ale už počas prvej noci sa presvedčia, že s lesom, ktorý obklopuje Gracefield, niečo nie je v poriadku a ich životy sú v ohrození.

Ghost House (Ghost House) 2017

Mladý americký pár počas exotickej dovolenky v Thajsku ľahkovážne podcení miestny folklór a dostane sa do hrôzostrašnej konfrontácie so zlomyseľným duchom prezývaným Watabe.

It Comes at Night (It Comes at Night) 2017

Krvavá jízda (Hit and Run) 2009

Mary popíjí v baru, ale pak se rozhodne jet domů. Cestou narazí na překážku a na chvíli vyjede ze silnice. Nevšimla si, že srazila muže, to jí dojde až doma. Mary se muže lekne a umlátí ho golfovou holí. Pak ji nenapadne nic lepšího než muže pohřbít v lese. Výčitky svědomí ji ale trápí natolik, že se svěří příteli. Rick se snaží situaci uklidnit, ale moc trpělivosti s Mary nemá. Všude ve zprávách se již hovoří o tom, že se pohřešuje učitel jménem Emser. Mary se zdá, že jí někdo sleduje a že někdo ví, co udělala. Také si uvědomí, že Emsera pohřbila i se svojí dekou. Mary se s Rickem telefonicky domluví, že pro deku zajedou. Mary ale najde Ricka na místě mrtvého… Mary spěchá domů. Tam ji napadne Emser a přiváže ji na nárazník jejího auta. Jezdí s ní po městě a při tom zabije i muže na pumpě. Pak se vrátí domů, kde se ho snaží ošetřit žena. Emser má psychické problémy. Jeho žena později najde Mary, a když se ji snaží osvobodit, Emser ji zabije. Pak jede s Mary za Rickem, kde ji chce pohřbít…

The Monster Project (The Monster Project) 2017

Death Note (Death Note) 2017

Velmi inteligentní student Light nalezne zápisník boha smrti. Zápisník má mystickou sílu zabít kohokoliv, stačí jen si představit obličej oběti a zapsat jméno. Light je s touto silou rozhodnut vymýtit zločin a vyčistit ulice od zločinců. Brzy se objevuje nepřítel, vyšetřovatel známý pouze jako L .

The Osiris Child: Science Fiction Volume One (The Osiris Child: Science Fiction Volume One) 2016

We Go On (We Go On) 2016

Do novín v Los Angeles sa dostane nevšedný inzerát – píše sa v ňom, že ten, kto ukáže autorovi dôkaz posmrtného života, dostane odmenu 30 000 dolárov. Autorom inzerátu je Miles Grissom , ktorý má strach zo smrti a chce zistiť, čo sa s nami stane, keď zomrieme. Ozvú sa mu stovky záujemcov, z ktorých väčšina klame. Miles si vyberie troch kandidátov, s ktorými sa spojí. Jeho cesta za najväčšou otázkou bytia sa začína a nebude práve príjemná.

Vykradač hrobů (The Tomb) 1986

Dobrodruh John Banning (David Pearson) plundruje hrob egyptské kněžky Nefratis (Michelle Bauer) a prodává cenné vykopávky. Tímto svévolným činem probudí Nefratis k životu. Nemrtvá se vydává pomstít svatokrádež a vrátit ukradené poklady na svá místa… Efektní mix akce, erotiky a napětí od žánrového režiséra Freda Olena Raye.