Filmy žánru: Horor

Dark Light (Dark Light) 2019

Voodoo: Umění ďábla 2 (Long khong) 2005

Krvavý příběh pomsty a vražd zachycuje děsivé činy svůdné učitelky. Několik mužů z vesnice je očarováno její krásou a rozhodne se získat její srdce pomocí černé magie. Tolik kouzel najednou je ale příliš, učitelka brzy ztrácí pojem o realitě. Když jí indiánská čarodějnice předepíše jako lék lidské maso, propadá se ještě hlouběji. S pomocí šesti bývalých studentů se proto musí pokusit změnit svůj osud a pomstít se chtíčem posedlým mužům…

Hlídač mrtvých (Nightwatch) 1997

Mladý student práv si přivydělává v nemocnici, kde pracuje jako noční hlídač. K jeho smůle se jeho nástup do práce kryje se dnem, kdy neznámý sériový vrah začne terorizovat město. Všechny stopy totiž vedou právě k němu. Policie stahuje smyčku a on se stává hlavním podezřelým. Aby očistil své jméno, musí si zachránit život: pravý vrah je mu totiž v patách.

Dětská hra (Child’s Play) 2019

Andy dostane k narozeninám úžasnou hračku, která překračuje všechny představy a fantazie. Nejnovější výkřik technologií, funkcemi a možnostmi nabušená panenka, která umí cokoliv. Už to není jenom hračka, je to ten nejlepší kamarád. Je roztomilá jako obrázek a dětem přináší jenom nadšení a štěstí. Andymu a jeho mamince ale přinese jeho nová panenka ještě něco navíc… hrůzu, děs a strach o život. Nikdo totiž netuší, že tahle panenka je zlá jako všechna pekla světa, že dokáže zabíjet, že vraždí moc ráda a navíc s vynalézavostí těch největších psychopatů. Andy i jeho máma Chuckyho opravdovou podstatu brzy poznají, pomoci se ale nedočkají. Takovéhle pravdě totiž nikdo nevěří. A pokud uvěří, tak nepřežije, aby ji mohl potvrdit. Jako třeba soused, jehož záhadně přejela vlastní sekačka na trávu… Dobrou noc, Andy.

Nightmare Cinema (Nightmare Cinema) 2018

Tvar (Stray) 2019

Girl on the Third Floor (Girl on the Third Floor) 2019

Don Koch kúpil starý dom pre svoju tehotnú manželku Liz , ale i preto, aby zabudol na minulosť, v ktorej sa dopustil viacero chýb. Rozhodol sa preto, že dom bude opravovať svojpomocne a s Liz sú v kontakte len cez telefón a príde až keď bude dom plne obývateľný. Lenže ten dom má temnu minulosť a Don to začne zisťovať už od začiatku, že s nim nieje niečo v poriadku. A tak sa začnú hromadiť nevysvetliteľné javy, ktoré svedčia o tom, že dom je živší ako sa na prvý pohlaď zdalo.

Zombieland: Rána jistoty (Zombieland: Double Tap) 2019

Deset let poté, co se  stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (, , a ) opět spojili s režisérem a původními autory a  ve filmu Zombieland 2: Rána jistoty. V pokračování napsaném Rhettem Reesem, Paulem Wernickem a  projde naše čtveřice zabijáků komickým zmatkem přes Bílý dům a srdce země. Střetnou se nejen se spoustou nových zombie, kteří od prvního filmu vznikli, ale i s některými přeživšími lidmi. Ze všeho nejvíc je ale ohrožují narůstající problémy jejich vlastní, chatrné improvizované rodiny.

Ghost in the Graveyard (Ghost in the Graveyard) 2019

Krotitelé upírů (Qian ji bian) 2003

Elitní zabiják upírů Reeve (EKIN CHENG Legenda o Zu, Zabijáci z Tokia) bojuje proti brutálnímu světu vampírů, kterému vládne jeho úhlavní nepřítel, Vévoda. Ten se snaží dopadnout prince upířího národa, aby pomocí jeho krve uvrhnul Zemi do nové doby temna. Reeve s pomocí JACKIE CHANA (Cesta kolem světa za 80 dní, Křižovatka smrti) musí Vévodu zastavit, než bude příliš pozdě.