Filmy žánru: Horor

The Assent (The Assent) 2019

Game of Death (Game of Death) 2017

Partia tínedžerov nájde uprostred letnej zábavy hru s názvom Game of Death. Hru rozohrajú bez toho, aby si zistili, o čo v nej ide. To sa im stane osudným, pretože zmyslom celej hry je vyvraždenie počtu osôb, ktorý hráčom určí samotná hra. Majú len málo času na to, aby zistili, ako hru poraziť a zachrániť tak seba aj ďalšie nevinné obete.

Body Cam (Body Cam) 2020

Rutinní kontrola vozidla má za následek nevysvětlitelnou a strašlivou smrt policisty. Jeho kolegyně si uvědomí, že záznam události může přehrát pouze ona. Mezitím co se útoky stupňují, snaží se porozumět, co za nadpřirozené síly za nimi je.

Bulbbul (Bulbbul) 2020

Z dětské nevěsty vyroste záhadná paní domu, kterou trápí bolestné vzpomínky. V její vesnici navíc dochází k nadpřirozeným vraždám.

Vuelven (Tigers are not afraid) 2017

You Should Have Left (You Should Have Left) 2020

The Clearing (The Clearing) 2020

Becky (Becky) 2020

Becky je mladé dievča, ktoré sa práve dostalo do rebelského obdobia. To, čo túžia robiť najmenej, je tráviť čas so svojimi rodičmi, bohužiaľ otec jej k tomu šancu nedá a berie ju so sebou na rodinný víkend k chate pri jazere. Čo ale všetkých vydesí a prekvapí, je nečakaná návšteva zločincov vedených nacistom Dominickom . Becky všetko sleduje z diaľky a v hlave sa jej rodí plán na dokonalú pomstu pre každého zločinca v dome, aj keby mala prvýkrát v živote zabiť.

Krvavý tábor (Turkey Shoot) 1982

Skupinka třech mladých lidí se v blízké budoucnosti dostává do koncentračního tábora, kde má být napraveno jejich smýšlení o politickém vedení státu a jejich údajné kriminální chování. Po příjezdu však hrdinové zjišťují, že tábor je spíše takovým zábavním parkem pro skupinku zazobaných“ a sadistických šéfů. Jedinou šancí, jak se z tábora dostat dle regulí, je přežití v údajném lovu na lidi, tzv. TURKEY SHOOT. Hrdinové filmu se buď dobrovolně přihlásí, nebo jsou k této hře donuceni. Začíná neuvěřitelný hon, situace plné zvratů a boj o holé životy. Dovoleno a možno je naprosto vše…

Extracurricular (Extracurricular) 2018