Filmy žánru: Horor

Sweet, Sweet Lonely Girl (Sweet, Sweet Lonely Girl) 2016

Magi (Magi) 2016

Olivia, novinárka z New Yorku, cestuje za svojou tehotnou sestrou Marlou do Turecka. Marla sa aj napriek tehotenstvu rozišla so svojim priateľom a rozhodla sa dieťa si nechať. Potrebuje teda Oliviinu podporu. Dve ženy však nerátajú so záhadnými, zlovestnými vecami, ktoré ich postupne začnú všade prenasledovať.

Wolves at the Door (Wolves at the Door) 2016

V lete roku 1969 sa Sharon vyberie do svojho letného sídla, aby sa tu zabavila s blízkymi. Ešte pred začiatkom zábavy ich však prekvapí skupina neznámych útočníkov, ktorí sa snažia dostať do domu a zbrane v ich náručí ukazujú, že rozhodne neprišli s dobrými úmyslami.

Inferno (Inferno) 1980

Studentky Rose a Sara objeví alchymistickou knihu architekta Varelliho, podle níž postavil někde ve světě tři budovy jako útočiště Třech matek nositelek zla. Když mladé ženy začnou pátrat po tajemství, Saru někdo zabije a Rose zmizí. V jejich pátraní pokračuje Rosein bratr Mark. Jak se ukáže, on jediný je schopný zastavit zlo, které chce ovládnout svět.

Město přízraků (Ghost Town) 2009

Reb Halland, gangster žijící v časech Divokého západu, uzavřel smlouvu s ďáblem, aby si zajistil nesmrtelnost. Kazatel McCready by rád ochránil městečko vztyčením pěti totemů do obrazce pentagramu. Jednoho dne dorazí do městečka sběratel starožitností a spatří totem zabodnutý do země. Rozhodne se jej ukrást. Jakmile však totem vytáhne ze země, zjeví se Halland a jeho banda a začne zabíjet. Poté spáchá rituální sebevraždu. Následně nás snímek přesune do současnosti, kdy se skupina vysokoškolských studentů, vracejících se ze soutěže v rétorice a debatování, náhle ocitne v městečku. Brzy začnou umírat jeden po druhém. Bude jen na nich odhalit tajemství města a zničit Hallandův gang.

The Devil’s Candy (The Devil’s Candy) 2015

Maliar Jesse sa so svojou rodinou presťahuje do lacného domu v Texase. Krátko po nasťahovaní zisťuje, že jeho obrazy sa v novom prostredí zmenili. Už to nie sú obrazy, ktoré tvorí na objednávku, ale nové kresby vychádzajúce z jeho vnútra, pričom Jesse ani nevie o tom, že ich kreslí. Ešte horšie však je, že sú na nich zobrazené strašidelné výjavy. Jesse si uvedomuje, že v novom dome sa skrýva niečo temné, čo ho postupne začína ovládať.

Když se zlomí větev (When the Bough Breaks) 2016

John a Laura Taylorovi ( a ) tvoří mladý, profesionální pár, který zoufale touží po dítěti. Po vyčerpání všech ostatních možností si nakonec najmou Annu , dokonalou ženu, která se má stát jejich náhradní matkou. Čím pokročilejší však její těhotenství je, tím závažnější a nebezpečnější se stává i její psychopatická posedlost Johnem. Manželé jsou vtaženi do Anniny vražedné hry a musí si znovu vybojovat kontrolu nad svou budoucností dřív, než bude příliš pozdě.

Nemesis (Sam was here) 2016

Práca predajcu v americkej púšti je nepríjemná, o čom vie svoje hlavne Sam . Ten to má naozaj ťažké, pretože dostať sa v týchto podmienkach k zákazníkovi je nesmierne komplikované a navyše to vypadá, že sa mu i každý vyhýba. Jeho marketingu vôbec nepomáha ani skutočnosť, že sa v rádiu opakujú oznamy o tom, že sa v oblasti pohybuje sériový vrah. A najväčší šok prichádza vo chvíli, keď v rádiu oznámia, že jeho meno je Sam.

Mutant 2 (Species II) 1998

Po návratu z mise na Mars není kapitán Patrick Ross tím, kým byl předtím. Infikován mimozemskou DNA, stává se pozvolna strašlivou bytostí s jediným cílem – rozmnožit se s lidskou ženou!!! Několik žen umírá hrůznou smrtí po porodu vetřelčího potomka a je jen jediná žena Eva – umírněnější klon vetřelce, kterou by mohla výzkumnice Laura Bakerová a najatý zabiják Press Lenox využít k dopadení Patricka a jeho zhoubného potomstva. Evin mateřský pud však vykoná své a čas neúprostně běží…

Mutant (Species) 1995

Spojením lidské a mimozemské DNA vytvořili vědci Sil – napůl ženu, napůl vetřelce. Tento půvabný, ale vraždící stroj je teď na útěku a agenti ho musí zničit dřív, než se stačí rozmnožit. Když v roce 1974 vyslal největší světový radioteleskop do vesmíru zprávu o existenci života na Zemi, kromě vlády USA nikdo netušil, že zpráva nezůstala bez odpovědi. Výsledkem dlouhodobých výzkumů se zaslaným kódem mimozemské DNA se stalo dítě, které velmi rychle dospělo v ženu, jen zdánlivě neškodnou. Ve chvíli, kdy Sil utekla z přísně tajné laboratoře, byl najat tým, který ji má najít…