Filmy žánru: Drama

Biz Böyleyiz (Biz Böyleyiz) 2020

Feel the Beat (Feel the Beat) 2020

Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž.

Perspective (Perspective) 2019

You Should Have Left (You Should Have Left) 2020

Disclosure (Disclosure) 2020

Force of Nature (Force of Nature) 2020

Na konci světa (God’s Own Country) 2017

Johnny Saxby pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe , začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat spolu oba dva začínají pracovat stále intenzivněji a stejně intenzivně se začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život. Na konci světa je podmanivým a tísnivě krásným debutem , který je zasazen do prostředí rurálního Yorkshiru.

Zachar Berkut (The Rising Hawk) 2019

Film je adaptací významného díla ukrajinského spisovatele . Příběh je umístěn do středověku, do roku 1241, a popisuje mongolský vpád do Evropy. Když Zlatá horda dojde do karpatských hor, malá skupina zdejších bojovníků se ji rozhodne zastavit. Mongolský chán volí cestu zrady a podlosti a nachází zrádce přímo mezi místními obyvateli. Pokud se Zlatou hordu nepodaří zastavit, bude postupovat dál a ovládne Evropu.

A Thousand Miles Behind (A Thousand Miles Behind) 2019

Street Dancer 3D (Street Dancer 3D) 2020