Filmy žánru: Animovaný

Slavný Myší Detektiv (The Great Mouse Detective) 1986

Slavný londýnský výrobce hraček nedávno beze stopy zmizel. Jeho dcera Olivia se obrátí na slavného myšího detektiva Basila z Baker Street s prosbou o pomoc. Basilův rozverný asistent Dr. Dawson a věrný pes Toby také přidají ruku i nos k dílu. Pátrání napříč dlážděnými ulicemi Londýna roku 1897 je zavede k profesoru Ratiganovi, bezcitné kryse. Basilovi se podaří odhalit, že Ratigan plánuje unést královnu, aby se sám stal králem! V zájmu záchrany myšího království bude muset slavný myší detektiv najít způsob, jak zločinnou krysu předat spravedlnosti.

Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost (Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost) 2019

Playmobil ve filmu (Playmobil, le Film) 2019

Dívka Marla nevěří svým očím, když jejího mladšího bráchu do sebe vtáhne velký hračkový model města. Dokud podivné kouzlo trvá, vrhne se za ním. Chvíli letí, pak dopadne a pak se nestačí divit znovu a ještě víc. Ocitla se totiž v animované říši, kde ona sama je… figurkou Playmobil. A všichni ostatní taky! Brácha tu ale není a Marla se proto vydává na neuvěřitelné dobrodružství pestrým a kouzelným světem, aby ho našla. Potkává pohodového řidiče food trucku a brzy nato i speciálního tajného agenta, který o její situaci všechno ví a taky přesně ví, co dělat. Na 100%… tedy asi tak skoro úplně jistě. Celou trojici pak čeká zábavná a divoká cesta, která nemá žádné hranice stejně, jako je nemá fantazie světa Playmobil. Projdou westernovým městečkem, potkají piráty, rytíře, dinosaury, Vikingy, objeví pohádkovou část s netradiční kouzelnou vílou a všechny stopy směřují až do římského kolosea, kterému šéfuje zlovolný císař Maximus.

Super Monsters Back to School (Super Monsters Back to School) 2019

Super Monsters: Vida’s First Halloween (Super Monsters: Vida’s First Halloween) 2019

Super Monsters Furever Friends (Super Monsters Furever Friends) 2019

Pokemon the Movie: The Power of Us (Pokemon the Movie: The Power of Us) 2018

Loupeživý krysák (The Highway Rat) 2017

Hamty, hamty – ať mám víc než tamty! Život není pro ostatní zvířata bezpečný, protože krajem cválá loupeživý krysák, který jim krade všechno jídlo – králíkovi čtyřlístek, veverce ořechy a dokonce i seno svému koni. Avšak jednoho se setká s mazanou kachnou…

Spirit volnost nadevše: Vánoce se Spiritem (Spirit Riding Free: Spirit of Christmas) 2019

Lucky s kamarádkami zkříží cestu padající balvan a pořádná sněhová bouře. Musí se ale dostat domů včas na Vánoce!

How to Train Your Dragon: Homecoming (How to Train Your Dragon: Homecoming) 2019